Her Zaman En iyisine Layıksınız: Evden Eve Nakliyat Ankara

Nakliye ve taşımacılık konusunda güvenilir ve işini özverili bir şekilde yapan bir firma mı arıyorsunuz. En uygun evden eve nakliyat Ankara ‘da, Ankara Can Nakliyat ile mümkün artık. Ev, ofis, hastane, dershane, banka ister şehir içi isterseniz de şehirlerarası güvenilir ve hızlı nakliye çözümlerimiz ile sizin yanınızdayız. Ev-ofis değişikliğinin en büyük sorunsalı olan eşya taşıma hadisesi, hem zorluğuyla hem de çok fazla zaman alması sebebiyle insanların en çok zorlandığı konular arasında yer almaktadır. En çok da bu gibi zamanlarda işini iyi yapan profesyonel insanlara ihtiyaç duyulur. Hem kullandığı taşınma donanımları hem de bu konuda özel olarak yetiştirilen konusunda uzman personelimiz ve ucuz nakliye fiyatları ile sizlerin bir telefon kadar uzağınızdayız.

Taşınma Süreci Nasıl İşliyor?

Taşınma işlemlerinizden 3 (üç) gün önce, çağrı merkezi numaralarımız, mail adresimiz ya da internet sitemiz üzerinde bulunan ‘’teklif iste’’ bağlantısı üzerinden bizimle iletişime geçerek uzman personelimizin sizinle ilgilenmesini sağlayabilirsiniz. Gerekli bilgileri ilettiğiniz takdirde şirketimiz tarafından sizin için bir uzman inceleme elemanı görevlendirilecektir. Bunun akabinde görevlimiz sizi ziyaret edecek ve inceleme sonrasında taşınma hakkında gerekli planlamaları yaparak size bu hususta bilgileri sunacak.

Ne Çeşit Taşıma Yöntemleri Kullanılacak?

Ankara Can Nakliyat firması olarak taşınacak eşyalarınız en hızlı ve zarar almadan, güvenli bir şekilde taşınabilmesi bizim birinci önceliğimiz olarak ön plandadır. Taşınma işleminin gerçekleşeceği binalarınızın uygunluk durumuna göre asansörlü taşımacılık ya da bina içi taşımacılığı yöntemleri kullanılarak eşyalarınız zarar görmeden taşınması sağlanacak. Eşyalarınızın fazlalık durumu göz önünde bulundurularak küçük nakliye aracı ya da büyük bir kamyon ile nakliye işlemi gerçekleştirilebilecek. En uygun evden eve nakliyat Ankara ‘da firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Ya Eşyalarım Zarar Görürse?

Konusunda uzman nakliye personelimiz, paketleme yöntemlerimiz ve sarsıntı önleyici kasaya sahip nakliye araçlarımız ile eşyalarınızın zarar görmemesi sağlanmaktadır. Taşınma öncesi paketlemesini yaptığınız kişisel ve küçük eşyalarınız haricinde kalan, büyük eşyalarınız, mobilyalarınız, elektronik ve beyaz eşyalarınız. Personelimiz tarafından hassasiyet durumuna göre darbe emici hava kabarcıklı ambalaj ya da çizilmeyi önleyici kalın ambalaj naylonu ile paketlenecektir. Ve dikkatli bir şekilde nakliye asansörüne aktarılacaktır. Ya da taşıma personeli ile bina içerisinden nakliye kamyonuna nakli sağlanacaktır. (Taşıma asansörü bina uygunluk durumuna göre kullanılmaktadır.)

Ankara’nın tüm ilçeleri ve Türkiye’nin dört bir yanına gerçekleştirdiğimiz nakliye işlemlerinde, eşyalarınıza gösterilen özen konusunda hiçbir değişiklik yapılmamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz çalışma prensiplerimiz ile eşyalarınıza en az sizin kadar kıymet vermekteyiz.

Eşyalarınız taşınması ve yerleştirilmesi işlemlerinin en başından sonuna kadar görevli olan bilirkişi personelimiz eşyalarınızın paketlenmesinden araca bindirilmesine ve sonrasında yerleştirilmesi esnasındaki tüm işleyişi sonuna kadar kontrol etmektedir. Çünkü taşıdığımız şey sizin eşyalarınızdan çok güveniniz ve emeğinizdir. En uygun evden eve nakliyat Ankara ‘nın ya da Türkiye’nin neresine giderseniz gidin sizin en doğal hak

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...