Her Bütçeye Uygun Fiyatlar ve Güvenilir Hizmet İle Ankara İçi Taşımacılık

Firmamız; uygun fiyatlı taşıma politikası ile hareket ederek, fazla bir bütçe ayırmadan kaliteli ve güvenilir bir taşımacılık hizmeti almanızı sağlar. Pratik ve kolay bir şekilde eşyalarınız alındığı adresten yeni adrese kadar hasarsız ve sağlıklı bir şekilde transferi yapılır. Ankara İçi Taşımacılık ile Ankara genelinde bulunan birçok ailenin ve iş yerinin taşınmasını üstelenen ve bunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren şirketimiz işine başladığı ilk günden itibaren referans odaklı çalışmıştır.

Ankara Nakliyat Firmaları içerisinde eskiye dayanan asansörlü taşımacılık tecrübemiz; yüksek katlı bina ve sitelerde personelin yetersiz kaldığı yerlerde yük taşıma asansörümüz ile en iyi çözümü sunmaktadır.

Nakliyat Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Ankara İçi TaşımacılıkŞehir içi veya şehirlerarası taşımacılık hizmeti almak için firma araştırması yaparken, eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınmasını istiyorsanız oldukça bilinçli olmanız gerekmektedir. Bu konuda müşteri bazında dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır:

  • Taşınma Planı Yapmak
  • Eşya Listesi Hazırlamak
  • Nakliyat Firması Seçmek
  • Sözleşme İmzalamak
  • Kişisel Eşyaları Paketlemek

Ankara İçi Taşımacılık olarak bu planı uygulamanızın sizleri stresten kurtaracağını bilmenizi tavsiye ederiz. Bunların yanı sıra anlaşmış olduğunuz firmanın internet sitesinde araç resimlerinin olmasına dikkat edin. İletişim sayfasında yeterli bilgi olduğundan emin olun. Firmanın bulunduğunuz şehrin firması olmasına özen gösterin. Ve en önemlisi yetki belgelerini inceleyin.

Ofis ve İş Yeri Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Ankara Nakliyat Firmaları içerisinde ofis taşımacılığı ve ev eşyası nakliyesi diğer taşımacılık çeşitlerinden farklı olarak değerlendirilmelidir. Ofis taşımacılığı öncelikle profesyonel işçilik gerektiren bir iştir. Eşyanın birim maliyeti ve sayısına göre bir fikir oluşturulmalıdır. Özen ve itina gerektiren bu çalışmayı sizler birkaç aşamada daha kolay hale getirebilirsiniz.

  • Taşınacağınız tarihten en az 3 gün öncesinde firmanıza haber verin.
  • Nakliyat firmasının yasal olarak prosedürlere uyup uymadığına dikkat edin. Çünkü fiyatlandırma açısından bu konu oldukça önemlidir.
  • Ofis eşyalarının paketlenmesi ve taşındığınız yeni ofisinizde kurulması sırasında ofis tarafından bir sorumlunun eşyanın taşınmasını ve kurulum aşamasını takip etmesi sizin yararınıza olacaktır.
  • Sözleşmeye dayalı taşıma işlemi tercihiniz arasında olmalıdır.
  • Şirketin firma referansları, hizmet kalitesi, iş deneyimleri ve firma güvenliğine dikkat edin.

Bizi Tercih Etme Sebepleriniz?

Taşımacılık sektöründe 24 yıldır çalışma faaliyetleri içerisinde olan firmamız tecrübeli personel kadrosu ve son teknoloji araçları ile sizlere hizmet vermektedir. Taşımacılık ve tüm nakliye ihtiyaçlarınızda günün her saati kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Ankara İçi Taşımacılık sektöründe yılların tecrübesini sizlerle buluşturmaya devam etmektedir.

Türkiye genelinde şehir içi ve şehirlerarası eşya taşımacılığı hizmeti sunan firmamız; Ulaştırma Bakanlığı tarafından alınan K1,K3 eşya taşıma yetki belgeleri ile güvenilir, sorunsuz ve kaliteli nakliye hizmeti sağlamaktadır. Teknolojik gelişmeleri göz önünde bulundurarak müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...