Haymana Nakliyat

Haymana Can Nakliyat Tel: 0532 483 54 18

Ev ya da işyerlerinin taşınmasında, her detay özen gerektirmektedir. Tüm eşyaların toplanması, taşınması ve yeniden yerleştirilmesi uğraş gerektirdiği kadar zaman da alan bir iştir. Evden eve nakliye hizmetleri ile birlikte kişiler için önemli bir sorun haline gelen taşıma işinde büyük kolaylıklar sağlanmıştır. Taşınacak evde bulunan tüm eşyaların toplanması, paketlenmesi ve yeni adrese ulaştırılması, evden eve nakliye şirketleri tarafından gerçekleştirilmekte ve hem zaman kazanmakta hem de taşınma işinin bütün zorluklarından uzak kalmaktadırlar. Ankara evden eve nakliyat şirketi olarak; deneyimli kadromuz, nakliye araçlarından oluşan filomuz ve diğer teknik ekipmanlarımızla müşterilerimizin taşınma işlerini en hızlı ve konforlu şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Evden Eve Nakliye Hizmeti Neleri Kapsar?

Evden eve nakliye dendiğinde; ilk anda eşyaların bulundukları yerden alınıp yeni adrese nakledilmesi gibi anlaşılmakla birlikte aslında çok daha kapsamlı bir hizmet söz konusudur. Evden eve taşımacılık, taşınacak eşyaların bulundukları yerde demonte edilmeleri, paketlenmeleri, nakliye aracına taşınmaları ve yeni adreste monte edilerek paketlerin yerlerine yerleştirilmeleri gibi aşamaları kapsamaktadır. Haymana evden eve taşımacılık şirketi olarak; müşterilerimizin taşınmaları öncesinde yaptığımız keşifle ihtiyaç olacak ambalaj malzemeleri ve diğer ekipmanı belirlemekte ve taşınma işini bu doğrultuda planlamaktayız. Uygun nakliye aracının belirlenmesinden, taşıyıcı personel sayısının belirlenmesine kadar her aşama planlanmakta ve sürecin aksama olmadan tamamlanması sağlanmaktadır.

Yüksek katlı binalarda taşınma işlerinde farklı zorluklar söz konusu olmaktadır. Dar apartman boşlukları, dik merdivenler gibi etkenler eşyaların taşınma süresini uzattığı gibi, hasar görmelerine de neden olabilmektedir. Tüm bu sorunların önüne geçmek amacıyla evden eve şirketimiz tarafından asansörlü taşıma hizmeti verilmektedir. Asansörlü taşımada, üst katlarda bulunan dairenin balkon ya da geniş bir penceresine yaklaştırılan asansör düzeneği üzerine eşyalar yerleştirilerek aşağıya ya da yukarıya taşınabilmektedir. Taşıma süresinin kısalmasında oldukça etkili olan bu asansörlü taşıma sayesinde eşyaların güvenle taşınması da mümkün olmaktadır. Haymana nakliye firması olarak, müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında asansörlü taşımacılık da bulunmaktadır. Taşınma öncesinde yaptığımız keşifle, asansör ihtiyacının olup olmayacağını belirleyerek müşterilerimizi buna göre yönlendirmekte ve taşınma işinin en kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktayız.

Evde eve nakliye şirketi seçiminde, sigorta konusu da önemli bir yer tutmaktadır. Taşınma sürecinin her aşamasını kapsayan sigorta, müşterilerin eşyalarının herhangi bir nedenle hasar görmesi halinde zarara uğramalarını engellemektedir. Haymana evden eve nakliyat olarak taşıma işinin her aşamasında büyük bir titizlik sergilemekle birlikte istenmeyen bazı durumları da göz önünde bulundurmakta ve müşterilerimizin eşyalarını sigortalı olarak taşımaktayız. Taşıma sürecinin herhangi bir aşamasında eşyaların zarar görmeleri durumunda, maddi zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmakta ve müşterilerimizin mağdur olmaları önlenmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, asansörlü taşımadan sigortalı taşımacılığa kadar sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip etmekte ve en kısa sürede hizmetlerine yansıtmaktadır.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 1 reviews
by Bahadır Çavuşoğlu on Ankara Nakliyat

Herkese selam. Son zamanlarda bazı kargo firmalarının ürünlere nasıl davrandığını nasıl işler yaptıklarını gerek sosyal medyadan gerek de TV den görüyoruz. Bu ülkede hiç mi adam gibi iş yapan firma yok arkadaş. Ben acil doktoruyum, bilen bilir yoğun çalışıyoruz bazen öyle oluyor ki uzun zaman hiç kendimize vakit ayırıp bir kahve içmeye bile gidemiyoruz. Ev değişikliği yapmak zorunda kalınca bu sorunlar da baş gösterdi. Nasıl bir çözüm bulsam diye düşünürken meslektaşım Op.Dr. Veli Bey Haymana Can nakliyattan bahsetti. Diğerleri gibi kötü bir firmadır diye düşündüm ama yanılmışım. İşini iyi yapan, her şeyden önce eşyaları kendi malıymış gibi koruyan bir ekibi var. Ankara’da belki de en iyi nakliye firması Haymana Can nakliyattır desem abartmış olmam. Hepsine çok teşekkür ederim

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan)
Loading...