Evinizin Taşınması İçin Uygun Büyüklükteki Kamyon Nasıl Seçilir?

Evinizin Taşınması İçin Uygun Büyüklükteki Kamyon Nasıl Seçilir?

Evden eve nakliyat talebinde bulunan birçok müşterinin en çok karşılaştığı problemlerden biri de eşyaları taşıyacak kamyonun büyüklüğünün eşya miktar ve boyutuna uymamasıdır. Bunun için de seçtiğiniz firmanın bu konuda tecrübeli olması, işlerinizin aksamaması açısından sizi kârlı çıkaracak bir durumdur. Ankara nakliyatçı firmalarından biri olarak Can Nakliyat, eşyalarınız için en uygun kamyonu belirleyerek taşımacılık işleminizi gerçekleştirir. Peki evinizin taşınması için uygun büyüklükteki kamyon nasıl seçilir? Nakliye şirketinin üzerine düşen görevler nelerdir?

Ekspertiz Hizmetiyle Araç Sorunlarını Ortadan Kaldırıyoruz

Can Nakliyat olarak size ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetle birlikte öncelikle ihtiyacınız olan kamyon büyüklüğünü tespit ediyoruz. Genelde firmaların bu hizmeti sunmamasıyla birlikte çeşitli problemler meydana  geliyor. Firma yetkilisi eşyaların sığmama durumunu göz önünde bulundurarak yeni bir araç temin etmeye çalışabiliyor, edemediği durumlarda taşınma işinizi başka bir güne sarkıtabiliyor, eğer bu durumu kabul etmezseniz firma yetkilisi sizden o ana kadar yaptığı masrafları talep ediyor ve size ek bir masraf çıkartmış olabiliyor, eşyalar araca sığmadığı için taşıma işi iki sefer yapabiliyor ki bu da yine sizin için ek masraf demektir. Fakat Can Nakliyat ile yapacağınız taşımacılık işlerinde size sunduğumuz ekspertiz hizmeti ile taşınma durumunuz planlandığı şekilde ilerler ve hiçbir aksaklık meydana gelmez. İşinde uzman çalışanlarımız ile birlikte sizin için en doğru kamyonu temin ediyoruz. Bu durumda da sizin evinizin taşınması için uygun büyüklükteki kamyon nasıl seçilir konusunda düşünmenize hiçbir şekilde gerek kalmaz.

Bütün Eşyalarınızın Listesi Çıkarılır

Taşınma talebinizi ilettikten sonra ekspertizlerimiz evinize kadar gelerek bütün eşyaların listesini çıkarır. Bu listenin altına karşılıklı olarak imza atılır. Böylece elimizde ne kadar eşya olduğunu bilerek gerekli kamyonları tahsis edebiliyoruz. Aynı zamanda bu durumla birlikte eşyalarınızın taşınma sırasında başına gelebilecek bütün problemleri de ortadan kaldırmış istiyoruz. Elimizdeki bu eşya listesiyle birlikte eşyaları ağırlık ve hacim olarak detaylı bir şekilde hesaplıyoruz. Böylece sizler için çeşitli büyüklükte sunduğumuz kamyonlardan hangisinin taşınma sürecinde sizin için daha faydalı olabileceğini hesaplıyoruz. Taşınma günü geldiğinde ise belirtilen bu kamyonlarla evinizin önüne kadar geliyor ve herhangi bir kötü sürpriz ya da herhangi bir erteleme durumuyla karşılaşmanıza imkan vermiyoruz. Araçlarımız aynı zamanda oldukça yeni ve bakımlı oldukları ve düzenli olarak kontrolden geçtikleri için, yola çıktığımız andan itibaren herhangi bir aksaklık yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz. Böylece biz gerekli bütün hesaplamaları ve çalışmaları sizin için yürütürken sizin evin taşınması için uygun büyüklükteki kamyon nasıl seçilir sorusu üzerine kafa yormanıza gerek kalmıyor. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemli olduğu için üstünüzdeki bu ağır yükü hafifletmekten Can Nakliyat olarak onur ve gurur duyuyoruz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...