Evden Eve Taşıyan Firma Biziz!

Sanırım bizi sordunuz. Siz kimsiniz diyorsanız biz Ankara Can nakliyatız. Uzun yıllardır hem Ankara da hem de şehirlerarası nakliyat yaparak kalitenin ve güvenin adresiyiz. 2001 yılından beri her türlü soruya cevap veren firmayız. Profesyonel ekibimizle birlikte yüzlerce taşımacılık yaptık. Sektörün önde gelen isimlerinden biri olduğumuz için evden eve taşıyan firma var mı diye sorduğunuzda akla gelen ilk isimlerden biri olmamız siz değerli müşterilerimiz sayesindedir. 12 araç ve 45 kişilik ekibimizle yanınızdayız. 2001’den bu yana memnuniyetin ve güvenin adı olan firmamız, tüm Ankaralıların hizmetinde. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanılarak sizler için en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Tüm sorularınız için…

Günün her saati sorularınıza cevap verebilmek için çağrı merkezlerimiz hizmetinizde. Evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat olarak sizlerin taleplerine cevap vermekteyiz. Titiz çalışma ile eşyalarınızda bir çizik dahi olmadan taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Paketleme ve askılı koli hizmetimizle eşyalarınız profesyonel olarak taşınıyor. Sizlerden aldığımız güvenle taleplerinize cevap verebilmek için hazır bekliyoruz. Diğer firmalardan farklı olarak tüm teknolojik gelişmelerin ardından yöntemlerimizi yenileyerek daha kaliteli, daha nitelikli, daha hızlı, daha güvenli taşıma için çabalıyoruz. Çalışanlarımıza kurs ve seminerler vererek yeni cihazların ve araçların kullanımını öğretiyoruz. Evden eve taşıyan firma dediğiniz zaman parmakla gösterilmemizin sebebi de  budur.

Genel olarak başka hangi taşımacılıkları yapıyorsunuz?

Evden eve nakliyat dışında yeni yöntemler geliştirmemiz sonucunda bugün şehirlerarası nakliyat, antika eşya taşımacılığı, piyano, ofis-büro taşımacılığı, banka taşımacılığı, hastane taşımacılığı, dershane taşımacılığı gibi taşımacılık hizmetleri de veriyoruz. Artan talepler sonucu montaj ve demontaj da yapıyoruz. Bunun yanında sizler eşya depolama alanı da tahsis ediyoruz. “Tüm bu hizmetleriniz nasıl ve ne kadar diyorsanız”, çağrı merkezlerimizden öğrenebilirsiniz. Asansörlü ve asansörsüz taşımacılık sayesinde sizlere seçenek sunarak talebinizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Siz yorulmadan biz her şeyi kendimiz yapıyoruz. Taşınmanın artık hiç birimize yük olmadığı günlerde yaşıyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle yeni yenilikler vatandaşlarımızın taleplerini karşılanmak için elimizde hazır bulunuyor. Sizlerin memnuniyeti bizim boynumuzda madalyadır. Bütün çalışanlarımızla birlikte sizlere daha fazla nasıl iyi hizmetin cevabını her gün arıyor, kendimizi geliştiriyoruz. Tecrübelerimizden ve sizlerden aldığımız güçle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Müşterileriniz sizden memnun olduğunu nereden bileceğim?

Cevabı çok basit. İlk önce sorduğunuz evden eve taşıyan firma sorusuna aldığınız cevapla başlayalım. Daha sonra ise internet sitemizde bulunan müşterilerimizin yorumlarına bakabilirsiniz. Ayrıca taşıma sigortası yaptığımızı da unutmayalım. Çağrı numaralarımızdan bizleri dilediğiniz gibi rahatsız edebilirsiniz. Eşyalarınızın güvenle adresinize ulaşması için bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Taşıma esnasında çizik yada kırılma gibi bir durum olmayacağını ısrarla belirtmek isteriz. 2001 yılından doğru, dürüst ve güvenilir taşımacılığın adresi Ankara Can nakliyat hizmetinizde…

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...