Evden Eve Taşımacılık Firması Arayanlara Bir Telefon Kadar Yakınız

Taşınma ihtiyaçlarınızda kurumsal anlamda köklü ve profesyonel taşıma sağlayan nakliyata ihtiyaç duyduğunuzda sektörün en iyilerinden biri olarak yanınızdayız. Hizmetlerimizde müşteriye özel ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve sizin isteğiniz doğrultusunda beklentilerinizi karşılıyoruz. Evden Eve Taşımacılık Firması olarak bugüne kadar yaptığımız sayısız işlerde arkamızda her zaman memnun müşteriler bırakmanın bize verdiği güç sayesinde her gün daha fazla kitleye hitap etmeye başladık. Her hava şartında gece gündüz demeden işlerimizi teslim ederek ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olduk ve olmaya devam ediyoruz. Taşımacılık Firması Evden Eve bünyemizde çalışan sabit kadromuzla deneyim kazandık ve profesyonel anlamda yeniklere açık olarak elimizden geleni değil fazlasını yapmaya gayret ettik. Kurulduğumuz günden bu yana özveriyle çalışan ekibimiz eşyanızın sizin için değerini bilerek taşınmasını gerçekleştiriyor ve gözünüz arkada kalmadan, eşyanıza zarar gelmeden sorunsuz hizmet gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin referansıyla tavsiye edilerek bugünlere geldik ve gayemizi sadece memnuniyet üzerine dayandırdık.

Toplamalı Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Sizin taşınmak için hazırlanmaya vaktiniz yoksa ve toplamalı taşımacılık almak istiyorsanız bütün işi bize bırakın. Taşımacılık Firması Evden Eve olarak sadece kişisel eşyalarınızı almanız yeterlidir ve gerisini biz zaten hallediyoruz. Firmamızda bulunan marangoz tarafından demonte edilen mobilyalarınız sorumlu marangoz tarafından yeni yerde tekrar monte edilerek kullanıma hazır edilir. Beyaz eşyalarınız ve avizeleriniz yine işinde uzman kişilerce paketlenir ve kurulum işleminden de ekip sorumludur. Beyaz eşyaların nasıl paketleneceğini bilen personelimiz çizilmeden ulaşımını sağlar. Paketleme işlemleri için kırılacak ufak tefek eşyalar ayrı ayrı özenle paketlenir ve kaliteli ambalaj kağıtları ve hava baloncuklu patpatlarla sarılır ve karton kutular içerisine yerleştirilir. Evden Eve Taşımacılık Firması olarak tek seferlik malzeme kullanarak hijyen kurullarına da dikkat ediyor ve eşyalarınızın kirlenmemesine özen gösteriyoruz. Kolilere sığmayan eşyalarınızı darbelere karşı dayanıklı olabilmesi için koruma kılıfları ya da koruma malzemeleriyle güvence altına alıyor ve ambalajlama işlemlerini tamamlıyoruz. Eşyayı en iyi koruyacak malzemeler sayesinde ve dikkatli taşımaya gösterdiğimiz önemle eşyanıza zarar gelmesinin önlemini alıyoruz. Amacımız taşınırken sizi uğraştırmamak olduğu için ütülü elbiselerinizi de kırışmadan taşımaya özen gösteriyoruz. Paketleme, sarma, kolileme işlemlerinden sonra hazır hale gelen eşyalarınız taşınacak hale gelir ve taşıma işlemlerimiz aşağıda bekleyen araca yönlendirilir.

Sigortalı Taşımacılık Faydaları Nelerdir?

Eşyalarınızı güvence altına almak ve sizin aklınız kalmasın diye önlem olarak yaptığımız sigorta sayesinde olabilecek aksilikler karşısında eşya sigortası yapıyor ve endişelerinizi yok ediyoruz. Eşyalarınızı en iyi koşullarda taşıtmak için bizi arayabilir ve isteğinize bağlı olarak taşınma işlemlerinizi güvenerek bize teslim edebilirsiniz. Yılların güvendiği marka olarak hizmetlerinize özen gösteriyor ve taşınma yükünü üzerinizden alıyoruz.  Evden Eve Taşımacılık Firması olarak işlerinizde şehir içi veya dışı fark etmeden Türkiye sınırları dahilinde istediğiniz her yere taşıma işlerinizi güvenerek bize verebilirsiniz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...