Evden Eve Nakliyat Ankara Sincan

Taşınmaya dair profesyonel anlamda hizmet almanın öneminin farkında olan sektöründe öncü Evden Eve Nakliyat Ankara Sincan firması olarak hizmete hazırız. Her taşınmayı kendi taşınmamız kabul ederek dünden bugüne değil yılların verdiği profesyonellikle dürüst ve çevik alt yapı ile Türkiye’nin her noktasına taşınma faaliyetlerinde yanınızdayız. Kusursuz ve sigortalı taşımacılıkta beklentinizin farkında olarak hareket ediyor eşyalarınızı kendi eşyamız biliyoruz. Sizin emeklerle aldığınız eşyalarınızın ne kadar önemli olduğunun farkında olarak her eşyanızı özenle paketliyor ve hazır hale getirmeden taşımaya başlamıyoruz. Ambalaj kalitesinin eşyayı korumaktaki en önemli şey olduğunun farkındayız. Kaliteli ambalajlama ve profesyonel elemanlarımız sayesinde eşyanızın korumasını yapıyoruz. Arkamızda bugüne kadar mutlu müşteri bırakmak en önemli hedefimizdir. Profesyonel çalışma kadromuzla teknolojiyle donatılmış araçlarımızla eşyanıza özen gösteriyoruz. Eşyanıza özenimiz insana verdiğimiz değerden kaynaklanır. Bizim için değerli olan sizler için eşyalarınızı garanti altına almak görevimizdir.

Taşınma Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden Evde Nakliyat Ankara Sincan ekibimiz, eşyalarınızın hepsinin paketlenmesinden başlayan çalışma sürecimiz için paketleme esnasında doğru ambalajlama tekniğine özen gösteriyoruz. Mutfakta kırılacak eşyalarınız özel ambalajlara sarılır. Sizin sadece değerli ziynet ve kişisel eşyalarınız haricinde evinizde ne varsa özenle yerleştirmek işimizdir. Mobilyalarınızın itina ile sökülmesini bu işten anlayan marangoz ekibimiz sayesinde gerçekleşir. Sökme işlemini yapan ekibimiz yeni yerinde montaj işinden de sorumludur. Eşyaların araca dikkatli şekilde yerleşmesi için yükleme yapılır. Deneyimli elemanlarımız eşyaların nasıl yerleştirileceği konusunda da dikkatli davranır ve sizin için uygun görülen araca eşyalarınızı sığdırır ve ikinci sefer yapılmasına gerek kalmaz. Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızın yeni yerine taşınması ve evin içinde uygun yerlere yerleştirilmesi de sorumluluğumuzdadır. Demonte edilen mobilyalar tekrar monte edilir, beyaz eşyalar tesisat yerlerine yerleştirilir. İşinizi ehli olan kişilere teslim etmediğinizde hasar gören eşyalarınız kullanılamayacak hale gelebilir. Kurumsal olarak yürüttüğümüz taşımacılık faaliyetinde güveninizi boşa çıkarmıyor, sigortalı taşımacılık hizmetimizle sizlerin eşyalarını garanti altına almayı da ihmal etmiyoruz.

Müşterilerimizin Memnuniyeti Referansımızdır

Arkamızda bıraktığımız memnun müşterilerimiz arasında yer almak için bizi aradığınızda önceliğimiz memnuniyetinizdir. Taşınma esnasında hasarları en aza indirebilme gayretiyle titizlik çerçevesinde sunduğumuz hizmetlerimiz sizlere en iyi şekilde taşınmanızı sağlar. Asansörlü taşımacılıkta da faaliyette bulunan Evden Evde Nakliyat Ankara Sincan firmamızla yüksek katlara taşınmak sorun olmaktan çıkar. Taşınmak için nakliyeci aradığınızda işinin uzmanı firmayla çalışmayı istemek hakkınızdır. Profesyonel eşya transferiyle herhangi şekilde evinizi değiştirmek zorunda kaldığınızda sizi saran taşınma telaşı bizimle ortadan kalkacaktır. Güvenli taşımacılıkta her eşyanız bizim için önemlidir. Arkamızda bıraktığımız referanslarımızla sizinde bizim için önemli referans kaynağınız olduğunun farkındayız. Nakliyat konusunu ciddiye alan, müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan firma olarak Ankara taşımacılık hizmetlerinde bir telefon uzağınızdayız.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...