Evden Eve Nakliyat Ankara Keçiören Firmasının Sizlere Kattıkları

Evden eve nakliyat işlemleri profesyonel firmalar tarafından kalabalık ekipler ile gerçekleştirilmesi gereken hassas bir işlemdir.Türkiye’nin her noktasında hizmet verebilmekte olan firmamız ilk olarak Ankara’da kurulmuştur. Evden eve nakliyat işleminde başarılı bir yol kat edebilmek üzere firmamız işlem öncesinde sizlere çeşitli ekspertiz işlemleri sunmaktadır. Sunulan ekspertiz hizmetleri kapsamında eşyaların taşınacağı kamyonlar, eşya taşıma sırasında faydalanılacak  eleman sayısı ve ambalaj çeşitleri belirlenmektedir. Evden eve nakliyat Ankara Keçiören firmasının sizlere kattıkları saymakla bitmez. Uzman kadrosu ve sektördeki deneyimi ile firmamız en iyi nakliyat firmaları arasında gösterilmektedir. Hesaplı fiyatları ve kaliteli hizmet anlayışı ile taşıma işlemi süresince eşyalarınıza zarar verilmeyecektir.

Evden Eve Taşımacılık Platformları

Evden eve nakliyat Ankara Keçiören platformlarında hizmet hakkındaki görüşlerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi beyan etmeniz mümkündür. Firmamız sizlerin görüş ve önerileri doğrultusunda hizmetlerindeki aksaklıkları düzeltmek üzere uğraş gösterecektir. Deneyimli ekibimiz sizlere Avrupa standartlarında bir hizmet verebilmeyi misyon edinmiştir. Bu misyonunu gerçekleştirebilmek üzere ise kusursuz  müşteri memnuniyetinin sağlanmış olduğundan emin olması gerekir. İşlem öncesi ve sonrasında firmamız olası aksaklıklar, sorularınız ve görüşleriniz için sizlere hizmet vermeye devam eder. Özellikle işlemler sonrasında şikayetlerinizi beyan etmek için hizmet aldığınız firmalara ulaşamayabilirsiniz. Fakat firmamızın hizmetlerin sizlerin aklında herhangi bir soru kalmayıncaya kadar devam ettiğinden olası aksaklıklarda firmamıza ulaşabilmek konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Kusursuz bir hizmet alabilmek için firma seçimi konusunda hassas davranmanız gerekmektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

Evden eve nakliyat Ankara Keçiören firması hizmetlerinin maliyetlerini hesaplayabilmek üzere eşyaların taşınacağı mesafeyi , eşyaları sararken kullanılacak olan ambalajların miktar ve çeşitlerini , işlem sırasında sizlere hizmet verecek olan ekiplerdeki  çalışan sayısını göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Firmamız, işlem öncesinde ücretsiz olarak sizlere sunulan ekspertiz hizmetini gerçekleştirmeden fiyat hakkında sizlere kesin bir bilgi veremeyecektir. Fakat firmamızın fiyatlandırması sırasında uygulanan işlemlerin etki oranları şu şekilde sıralanabilir; %56 işçilik , %18 ambalaj kağıdı, %11 yakıt ve yol giderleri %15 mesafe. İşlemin ortalama veya tahmini ücretini öğrenebilmek üzere firmamız ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

Yardımcı Araçlarımız

Taşınırken eşyalarınızın listesini hazırlarız. Bu listeler ise müşterilerimize verilirler. Listeler içerisinde bulunan eşyalardan bazılarının eksik olması durumunda firmamız gerekli müdahaleyi yapacaktır. Modern teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanmakta olan firmamız, bilgisayar ortamında tüm eşyalarınızın takibini gerçekleştirir. Bu uygulama  eşyalarınızın kaybolması veya eski evinizde unutulması gibi durumları tamamıyla ortadan kaldırmaktadır. Eşyalarınıza firmamızca yerleştirilen takip cihazları işlem bitiminde yine firmamızca çıkarılacaklardır. Bu teknolojiyi sektörde kullanan 5 firma arasında yer almaktayız. Tüm taşınma sürecini planlayarak hizmetimiz hakkındaki endişelerinizi azaltabilirsiniz. Bu düşünce doğrultusunda firmamız, gerçekleştirilecek olan işlemlerin sırasıyla kaydını tutmaktadır. Bu kayıtları kontrol ederek program hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...