Evden Eve Nakliyat Ankara Kaç Liraya Hizmet Verir?

İşlemin maliyeti sırasında etkili olan birçok unsur bulunmaktadır.  Tercih edilen ambalajın çeşidi, eşyaların ebatları, evin kaç katlı olduğu ve gidilecek olan bölgenin ne kadar uzaklıkta olduğu fiyatlandırma işlemi sırasında etkili olacak unsurlardır. İşlem sırasında herhangi bir aksaklık meydana gelmemesi üzere taşıma işlemimiz sigortalı olarak gerçekleştirilir. Eşyalarınızın sigortası taşıma işleminden sonra da olası hasarlara karşı devam etmektedir. Evden eve nakliyat işlemi sanıldığından çok daha hassas bir işlemdir ve konusunda uzman olan bireyler tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.  İyi bir firma nakliye sürecini en verimli şekilde yönetebilmelidir. Firmamız eşyalarınızın hacmine uygun olabilecek kamyonlar arasından seçim yapar ve ambalaj kağıtlarını eşyanızın cinsine uygun olabilecek şekilde hazırda bulundurur.

Eşya Taşıma Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Eşya taşıma konusunda başarılı bir yol kat etmek üzere Ankara nakliyat firmamız, taşıma işlemi öncesinde eşyalarınızı inceleyecektir. İşlem öncesinde eşyalarınızın incelenmesi üzere vereceğimiz ekspertiz hizmetlerimiz kapsamında taşımanın yapılacağı aracın belirlenmesi, kaç kişilik ekipler ile sizlere hizmet verilmesi gerektiği  ve işlem sırasında kullanılması gereken ambalaj çeşitleri belirlenir. Mobilya bazlı eşyalarınızın kusursuz bir şekilde taşınabilmeleri üzere eşyalarınızı demonte ederiz. Firmamızda bulunan elemanlar tarafından eşyalarınız demonte edildikten sonra kalın ambalaj kağıtlarına sarılırlar. Bu ambalajlar güçlü darbelere karşı dayanıklı olduklarından taşıma işlemi sırasında eşyalarınıza herhangi bir zarar verilmeyecektir. Eşyalarınız gidecekleri yeni evde konusunda uzman ekibimiz tarafından belirttiğiniz bölgelere monte edilirler. Ayrıca, diğer eşyalarınızın kaba dizaynı da firmamızda bulunan elemanlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Eşya Türüne Özel Ambalaj Kağıtları

Evden eve nakliyat Ankara kaç lira konusunda etkili olan unsurlardan biri de ambalaj kağıdı çeşididir. Evden eve nakliyat fiyatlandırılması sırasında kullanılan ambalaj miktarı ve türü maliyetin %18’lik kısmını etkilemektedir. Kumaş türünde olan koltuk , kanepe ve sandalyeleriniz için özel streç kaplama kullanılır. Bu malzeme, kumaşların yol boyunca yıpranmaları ve kirlenmelerini önlemektedir .Hava alan streçler sayesinde yol boyunca eşyalarınızın kokması veya küflenmesi gibi durumlar önlenir. Eşyalar yeni eve ulaştıklarında müşterilerin talepleri doğrultusunda yerlerine yerleştirilebilirler. Firmamız aynı zamanda eşyaları ambalajlarından çıkartmaktadır. Bu işlemler için firmamız herhangi bir ücret talebinde bulunmaz.

Evden Eve Nakliyat Maliyeti

Evden eve nakliyat Ankara kaç lira konusunda merak duyanlar için fiyatlandırma sırasında birçok unsurun etkili olduğunu belirtmek gerekmektedir. Evden eve nakliyat Ankara kaç lira veya işlemin kesin maliyeti nedir? Gibi sorularınız için firmamız ile iletişime geçmeniz ve taşımacılık işleminin yapısına göre fiyat almanız gerekmektedir. Fiyatlandırma kaç katlı bir evde oturduğunuza, eşyalarınızın türü ve ebatına, işlem sırasında kullanılacak olan ambalaj miktarına ve uygulanacak olan işçiliğe göre farklılık göstermektedir. Standart bir evden eve taşıma hizmeti için ortalama 200-300 TL olacaktır. Mesafenin yakınlığına göre bu fiyatlar azalabilir.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...