Evden Eve Nakliyat Ankara Etlik Hizmetleri Nelerdir?

Nakliyat lojistik hizmetleri günümüz koşullarında en çok ihtiyaç duyulan hizmet tiplerindendir. Evden eve nakliyat Ankara Etlik firmaları eşyalarınızı şehir içi veya  şehir dışı tüm bölgelere en iyi şekilde transfer edebilmeyi amaçlar. Ev taşıma ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda olan şirketimiz uzun yıllardır sizlere son model taşıma araçları ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir. Müşterilerimize özel olarak hazırladığımız nakliyat paketleri ile her bütçeye uygun hizmetlerimiz bulunmaktadır. Firmamız sektöründe sağlam adımlar atarak markalaşma yolunda gitmektedir.Evden eve nakliyat kısaca müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarının bulunduğu yerden istenilen yeni adrese, doğru zamanda taşınması  için gerekli prosedürleri planlama , uygulama ve kontrol etme süreci olarak tarif edilebilir.

Demontaj ve paketleme işlemi evden eve nakliyat hizmetlerinin ilk aşamasını oluştururlar. İşlemin ikinci aşamasında eşyaların araca taşınması yer alır. Eşyalar araca taşınmaları ardından yeni adrese doğru yol alırlar. Son olarak eşyaların kaba dizaynı ve montaj işlemleri gerçekleştirilir. Tüm bu hizmetleri evden eve nakliyat Ankara Etlik firması üstlenmekte ve dilerseniz eşyalarınızı evinizin işlemleri tamamlanıncaya kadar muhafaza edebilmektedir. İşçilik evden eve nakliye operasyonlarının maliyetine yön vermekte olan bir konudur. Her nakliye işleminde %56 oranında işçilik gerçekleştirilir. Paketleme malzemeleri maliyetin %26’sını oluştururken yakıt harcamaları işlemin %18’lik kısmını oluşturmaktadır.

İşlemin Maliyeti Nedir?

Şehirlerarası evden eve nakliyat ve şehir içi evden eve nakliyat işlemleri birbirleri ile aynı yapıda olan işlemler olsalar da bu işlemler arasında maliyet farkı bulunmaktadır. Şehirlerarası işlemlerde maliyetin %51’ini yakıt giderleri oluştururken şehir içi işlemlerde bu oran %18’e düşmektedir. İşçilik, her iki işlem için de önemli bir yer tutmaktadır. Alınacak hizmete karşılık fiyatlandırma işlemi firmamız ile müşterilerin görüşmesi neticesinde belirlenecektir. Evden eve nakliyat sektörünün hali hazırdaki yapısı oldukça rekabetçi ve fiyata duyarlıdır. Bu nedenle firmalar arasından tercih yapılırken hassas davranılması gerekmektedir. Evden eve nakliyat Ankara Etlik firması sizlere sektördeki en iyi fiyat garantisini vermektedir.

İyi Bir Nakliyat Firması Taşınma Sürecinde Sizlere Nasıl Bir Hizmet Sunmalıdır?

Evden eve nakliyat işlemi sanıldığından çok daha hassas ve detaylı bir işlemdir. Birçok nakliyat firmasında fiyatlandırma işlemi evin oda sayısı , eşyaların nereden nereye taşınacağı , müşterilerin kaçıncı katta oturdukları ve ne zaman taşınacaklarına bakılarak yapılmaktadır. Peki, iyi bir firma nakliyat sürecini nasıl yönetmeli? Firmanız eşyalarınızın hacmine göre nakliyat kamyonu seçer. Bu nedenle firma çalışanlarının taşınacak eşya sayısını net olarak bilmeleri gerekir. Firma eşyalarınız hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmadığında eşyalarınız nakliye kamyonlarına sığmayabilir, yanlış ambalaj seçiminden dolayı zedelenebilir ve işlem sırasında az işçi kullanılabilir.

Ev Taşıma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Evinizdeki eşyalar paketlendikten sonra tek tek nakliye araçlarına taşınmakta ve istiflenmektedirler. Transfer işleminden hemen sonra eşyalarınızın montajı yapılacaktır.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...