Taşınırken Halılar Nasıl Paketlenir

Taşınırken Halılar Nasıl Paketlenir

Ankara Can Asansörlü Nakliyat olarak evden eve nakliyat konusunda karşınıza çıkabilecek her türlü problemi önceden düşündük ve bunlara karşı kolaylık sağlamak için çözüm sunmaktayız. Müşterilerimiz taşınırken halılar nasıl paketlenir diye merak ediyorlar. Bunun için firmamız pratik çözümler üretmektedir. Taşımada biz taşıyıcılara en az sorun çıkartan ve kırılmaması, ezilmemesi gibi özellikleri bulunan taşıma sırasında bir tarafına bir şey olur mu diye sorun etmediğimiz eşyalardan biri halılardır. Ayrıca halılar yapısı itibariyle nakliye sırasında diğer eşyalara yastık ve koruma vazifesi de görmektedir.

Halılar Nasıl Taşınır Ve Sizin Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

      Taşıma sırasında biz nakliyecilere en az sorun çıkartan eşya halılardır. Ama taşınma öncesinde taşınma gününden bir kaç hafta önce halılarınızı halı yıkamacıya vermenizi öneririz. Böylelikle taşınacağınız evinizde yeni temizlenmiş tertemiz halılarla oturma imkânı bulabilirsiniz. Hem de taşındıktan sonra üzerinde eşyalar varken halılarınızı toplayıp halı yıkamacıya gönderme sorunundan da kurtulabilirsiniz. Biz Ankara Can Nakliyat olarak taşıma gününde halılarınızı rulo haline getirmek suretiyle ilk kez kullanılacak olan ambalajlarla sarıp güzel bir şekilde bantladıktan sonra halılarınızın taşımasını yapıyoruz. Böylelikle sizleri taşınırken halılar nasıl paketlenir derdinden kurtarıyoruz.

Ankara nakliyatçı firmaları içinde kendini kanıtlamış olan kaliteli hizmetlerimizden biri de halılarınızın hiç bir sorun yaşanmadan nakliyesini sağlamaktır. Evden eve nakliyat konusunda uzman ekibimiz halılarını ambalajladıktan sonra gerekirse hepsini bir iple birbirine bağlayıp nakliye sırasında çıkabilecek sorunlara karşı önlem almaktadır. Hiç bir şekilde halılarınızda yırtılma olmayacak şekilde rulo halinde halılarınızın nakliyesi yapılmaktadır. Böylece aklınıza takılan taşınırken halılar nasıl paketlenir sorusuna kolaylıkla çözümler üretmekteyiz.

Neden Ankara Can Nakliyatı Tercih Etmelisini?

     Ankara’da taşımacılık konusunda en verimli ve sorunsuz taşımayı gerçekleştirmekte olan Ankara Can Nakliyat olarak sigortalı taşımacılık anlayışıyla hareket etmekteyiz. Tecrübeli ve alanında uzman ekibimizle taşımacılık alanında karşılaşılabilecek her türlü hizmet çeşidine sahip firmamızla evden ofis taşımacılığına dershane taşımacılığından banka taşımacılığına kadar her türlü nakliye işlerinizde yanınızdayız. Taşıma işlerinizde bizi tercih ederseniz ambalajlamadan paketlemeye eşya montajından yeni mekânınıza tamamen yerleştirmeye kadar olan işlemlerde sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sadece Ankara içi taşımalar için değil 81 ile hizmet vermekte olan Ankara Can Asansörlü Nakliyat olarak hakkımızda daha detaylı bilgi alabilmek ve taşımacılık alanında sunduğumuz hizmetlerden haberdar olmak için internet sitemizi incelemeniz yeterli olacaktır.

        Evden eve nakliyat alanında Ankara’da bulunan en köklü firma olarak hizmetinizde ambalajlama, paketleme ve bütün taşıma işlerinizi en sorunsuz ve pratik olarak tamamlamaktayız. Ayrıca taşıma alanında en son teknoloji takım ve araçlarımızla üst katlara taşınacaklar ve üst kattan eşya çıkartacaklar için asansörlü taşıma imkânımızla hasarsız bir şekilde yeni mekânınıza taşıma gerçekleştirilmektedir.

Sigortalı taşıma anlayışıyla hizmet veren firmamız asansörlü taşımacılık yanında depolama faaliyetleri ile de hizmetinizdedir. Bizimle çalıştığınız için memnun kalacağınızdan eminiz.