Hasköy Evden Eve Nakliyat

Ankara taşımacılık firmaları arasında öncü olmanın bize verdiği çalışma azmiyle şehir içi veya şehirler arası evden eve nakliyatta yanınızdayız. Ev eşyalarınızı çizilmelere, darbelere karşı korumak için gerekli önlemleri almak ve eşyalarınıza gereken hassasiyeti göstermek bizim için önemlidir. Taşınma konusu sizi düşündürüyor ve eşyalarınızın zarar görmesinden endişe ediyorsanız sigortaladığımız ev eşyalarınıza gerekli hassasiyeti göstermek bizim işimizdir. Hasköy Evden Eve Nakliyat olarak sizin bize güvendiğinizi biliyor ve gerekli önlemleri almadan yola çıkmıyoruz. Bizimle çalışan yüzlerce kişiyi arkamızda memnuniyet içinde bırakmış taşımacılık firması olarak nakliyat işlerinizi sorunsuz yerine getiriyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ev eşyalarınızı taşıtmak için Ankara nakliyatçı olarak bizimle iletişime geçtiğinizde öncelikle ücretsiz ekspertiz ekibimiz eşyalarınızın durumlarını belirlemek ve rapor hazırlamak için adresinize gelir. Eşyalarınız için gerekli aracın planlanmasından taşınma için gerekli personel sayısına kadar en ince detayları hazırlar ve uygun fiyatlı tarifemiz için fiyatını belirler. Taşınmayı bizimle gerçekleştirmekte anlaşmaya varılırsa sözleşmede belirlenen gün ve saatte eşyalarınız ambalajlanması için evinizde ekibimiz hazır olur. Nakliye aracına yüklemeye başlamadan önce evinizdeki eşyaları ilk kez kullanılacak özel ambalajlarla darbe almayacak şekilde hazır hale getirir. Hasköy Evden Eve Nakliyat olarak dayanıklı malzemelerle ambalajlanan eşyalarınız evinizin yüksekliğine göre asansörlü taşımacılıkla balkon veya pencereden nakliye aracına yüklenir. Taşıma sırasında oluşabilecek hasarları en başından önlemini alarak güvenli taşımacılık işlemine başlar ve yeni yaşam yerlerinize güvenli şekilde taşımasını gerçekleştiririz. Araç içinde sabitleme mekanizmasıyla devrilmeyecek şekilde aracımıza yerleştirir ve sarsılmaya karşı önlemlerimizi de alırız. Hizmetimizde kullandığımız tüm malzemelerin kaliteli olmasına özen gösteririz. İşinin uzmanı kadrolu personelimizle ev eşyalarınızı hasarsız ve çizik bile olmadan yeni evinize nakliyesini gerçekleştiririz.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Ankara ilçe ve semtlerinde ev eşyası taşıtmak için ekspertiz ve eşya sigortacılık için hizmet almak istediğinizde firmamız size bir telefon kadar yakındır. Beyaz eşyalarınızdan ufak eşyalarınıza kadar paketleme hizmeti de sunan firmamızdan hizmet almak için bize güvenebilirsiniz. Demonte edilmesi gereken mobilyalarınız içinde başka usta aramanıza gerek kalmaz. Tam ekip donanıma sahip olan ekibimiz demonte işleminden yeni evinizdeki yerinde monte edilmesine kadar yanınızdadır. Eşyalarınız için Hasköy Evden Eve Nakliyat olarak gerekli sorumluluğu yerine getirmek için K3 yetki belgesi olan araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Kısa sürede güvenli taşımacılık ve zamanında gelen ekibimiz sizlerin bir an önce yeni yaşam alanlarınıza taşımak için hareket eder. % 100 müşteri memnuniyetiyle profesyonel ekibimiz alanında tecrübeli kişilerden oluşur. Hizmetimize aldığımız personellerimize taşıma eğitimi verilir ve uzmanlaşan personelimiz ambalajlamadan taşımaya kadar tecrübe sahibi olur. Eşyalarınız yerli yerine yerleştirdikten sonra size sadece yeni evinizde oturmanın huzuru kalır. Gözünüzde büyüttüğünüz evden eve nakliyat işleminin aslında zor olmadığına bizimle şahit olacaksınız.