Mamak Evden Eve Nakliyat

Mamak Evden Eve Nakliyat – Can Taşımacılık Tel: 0532 483 54 18

Taşınma işi pek çok kişi için zor ve sıkıntılı durumlardan biri olarak tanımlanır. Eşyaların toplanması, zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi ve taşınılacak yeni adrese nakledilmesinin yanı sıra tekrar yerleştirilmesi günler hatta haftalar sürebilmektedir. Zamanın en değerli kaynak haline geldiği günümüz koşullarında tüm bu zor işlerle uğraşmak istemeyen müşterilerimiz evden eve nakliye hizmetinden yararlanmaktadırlar. Ankara evden eve nakliyat firması olarak; müşterilerimizin taşınma işlerini onlar için kolaylaştırmakta ve çok daha hızlı bir şekilde yeni adreslerindeki yaşamlarına başlamalarını sağlamaktayız. Hizmetlerimizde kalite, disiplin ve hız unsurlarını bir araya getirmek ana prensibimizdir ve bu sayede üstlendiğimiz her taşıma işinde arkamızda memnun müşteriler bırakmayı başarmaktayız.Mamak asansörlü nakliyat

Evden Eve Nakliye ile Taşınmak Artık Çok Kolay

Evden eve nakliye hizmetlerinin taşınacak kişiler için taşıdığı önem tartışılmaz bir boyuttadır. Oldukça sancılı bir süreç olan taşınma, evden eve nakliyat firmasının profesyonel çalışması sayesinde kolaylaşabildiği gibi, aksi durumlarda çok üzücü sonuçlarla karşılaşmak da mümkün olabilmektedir. Mamak nakliye firması olarak; kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin en değerli çözüm ortaklarından biri olma gayretiyle faaliyetlerimize yön vermekteyiz. Bu amaçla; sektörümüzdeki tüm yenilikleri yakından takip etmekte, nakliye araçları filomuzu sürekli olarak yenilemekte ve daima konusunda uzman kişilerle çalışmaktayız. Müşterilerimizin kendileri için maddi ve manevi değer taşıyan tüm eşyalarını bizlere emanet ettiklerinin bilinciyle hareket eden profesyonel çalışanlarımız, her bir parça eşyayı titizlik ve özenle paketlemekte ve taşımaktadırlar.

Gerek profesyonel kadrosu ve gerekse son model araçlarıyla müşterilerinin memnuniyeti için çalışan firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre asansörlü taşımacılık da yapmaktadır. Asansörlü taşımacılık, her geçen gün yaygınlaşan ve çok katlı binalaEşya Paketleme Mamak Nakliyatrda son derece etkili olan bir yöntemdir. Hem zamandan kazanmakta hem de eşyaların hasarsız olarak taşınmasında en çok yararlanılan yöntemlerden biri haline gelen asansörlü taşımacılık, Mamak evden eve nakliyat şirketimizin müşterilerine sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Asansörlü taşımaya ihtiyaç olup olmayacağı, ekiplerimizin taşınma öncesinde yaptıkları keşif sırasında belirlenmekte ve buna göre asansör düzeneği taşıma sırasında hazır bulundurulmaktadır. Asansör düzeneği, eşyaların çıkacağı ya da gireceği dairenin balkonuna yaklaştırılmakta ve düzenek üzerindeki platforma eşyalar koyularak aşağıya ya da yukarıya doğru pratik bir şekilde taşınmaktadır.

Evden eve nakliye sırasında, eşyaların düşmesi, çarpması gibi risklerin yanı sıra araçla nakliye aşamasında trafikte de kaza riski bulunmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz ve uygun ambalaj malzemelerimizle tüm bu riskleri engellemek için gereken her önlemi alsak da; bazı durumlarda kontrolümüz dışında sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Mamak evden eve taşımacılık olarak, taşınma sürecinin her aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız nedeniyle, tüm süreci sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede, istenmeyen bir durumun ortaya çıkması halinde, müşterilerimiz mağdur olmamakta, uğradıkları maddi zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır,

Firma Çağrı Merkezi: 0532 483 541 8  /  0312 346 54 18

Şube Adresimiz:  Demirlibahçe Mahallesi, Mamak Caddesi. No:55/B/ Posta Kodu 06340 /Mamak/Ankara

En İyi Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veren Ankara Mamak Firmaları

Ankara evden eve nakliyat firmamız, sizlere profesyonel  ve kurumsal nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Firmamız vermiş olduğu hizmetlerin sonuna kadar arkasındadır .Müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz servis paketleri,  her bütçeye hitap edebilecek fiyatları içermektedir. Fakat fiyat konusunda eşyalarınızı görmeden kesin bir bilgi vermemiz mümkün olmayacaktır. İşlem öncesinde ücretsiz olarak uygulanan ekspertiz hizmetleri sırasında hizmetin kesin fiyatını öğrenebilmeniz mümkün olacaktır. Genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve taşıma sektörüne getirdiği yeni hizmetler sayesinde firmamız, diğer tüm nakliyat firmalarının örnek aldığı bir firma haline gelmiştir. Kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışan firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına yoğun uğraş vermektedir. Güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve güvenilir hizmetleri ile yoluna devam etmektedir.

Firmamız, az ve küçük boyutlardaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretmektedir.Bu eşyalarınız için küçük araçlarımız mevcuttur. Eşyalarınızı hassas bir şekilde paketliyor ve özenle transfer işlemlerini gerçekleştiriyoruz.Nakliyat işlemlerimizde mobilyalarınız, kırılacak eşyalarınız ve diğer değerli eşyalarınız beyaz kraft kağıtlar ile sarılır ve streçlenirler. Bu işlem eşyalarınızın zarar görme olasılığını minimum seviyeye indirmektedir. K1 ve K2 belgelerine sahip olan firmamız aynı zamanda sizlere güvenli bir transfer hizmeti sunmaktadır. Yeni evinize eşyaların taşınmasından sonra montaj işlemleri istekleriniz doğrultusunda ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmektedirler. Firmamız sizlere sadece bir telefon uzaklığındadır. 7/24 , sorularınız için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli Ve Kalitesiz Nakliyat Firmalarını Nasıl Ayırt Edersiniz?

K1 veya K2 yetki belgeleri olmayan firmalar, sizlere gerekli verimlilikte hizmet veremezler. Vergi levhası bulunmayan veya vergi lehvası olan fakat fatura kesmeyen firmaların kalitesi konusunda şüphe duymanız gerekmektedir. Bu tip temel belgelere sahip olmayan firmaların hizmetlerinin verimli yapıda olması beklenemez.Bu sebeple herhangi bir firmanın hizmetlerinden yararlanmaya başlamadan önce firmanın belgelerinin eksiksiz olarak bulunduğundan emin olmanız gerekmektedir. Az kişiden oluşan ekipler ile sizlere hizmet sunan firmalar da aynı şekilde verimsiz firmalardır. Kaliteli bir nakliyat firmasının en az 20 kişilik ekipler ile hizmet vermesi gerekmektedir. Sektörel gelişme ve yenilikler konusunda haberdar olmayan firmalar ise sizlere kalitesiz ve yavaş bir hizmet sunarlar

Ambalajlama Hizmeti Hakkında

Evden eve nakliyat Ankara Mamak firmamız, fiyatlandırmanın büyük bir kısmını oluşturan ambalajlama işlemi konusunda oldukça hassas davranır. Ambalajlama sırasında yapılacak en ufak hata eşyalarınızın zarar görmesine neden olacaktır. Bu sebeple bu işlem sırasında firmamız sadece konusunda uzman olan elemanlarından yararlanmaktadır. Evden eve nakliyat Ankara Mamak bölgesinde vermekte olduğumuz hizmetlerden sadece bir tanesidir. Depolama ve uluslararası nakliye hizmetleri de firmamızca bu bölgede verilmekte olan hizmetlerdir.

Neden Biz?

Evden eve nakliyat Ankara Mamak firmamız, sektörde uzun yıllardır en kaliteli hizmeti vermektedir. Kaliteli ve hesaplı bir hizmeti sizlere sunan firmamızdan yararlanmanız sonucunda hızlı bir transfer işlemi gerçekleştirmiş olursunuz.