Evden Eve Kolili Eşya Taşıyan Firma mı Dediniz?

Ankara Can nakliyat hizmetinizde… Öncelikle bizi tercih edeceğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. 2001’den bu yana pek çok vatandaşımızın eşyalarını taşıyarak hizmetlerinde bulunduk. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız, bugün sektörün önemli isimlerinden biri. Kalabalık ekibimizle birlikte yenilikçi ve güvenilir taşımacılığın önemini savunuyoruz. Savunmakla kalmayıp yıllar önce bunu hayata geçirdik. Seminerlere, fuarlara ve kurslara katılarak çalışanlarımızla birlikte daha iyi hizmet için çabalıyoruz. Teknolojik cihazların kullanımı ve taşımacılık sektörünü yakından takip ederek nitelikli ve kaliteli taşımacılık için çalışmalar yapmaktayız. 12 araç ve 45 kişilik kadromuzla birlikte Ankara Yenimahalle merkezli olarak 12 ilçede hizmet veriyoruz. Evden eve kolili taşıyan firmayız. Hatta sadece kolili de taşımıyoruz eşyalarınızı.

Nasıl yani?

Bizler hizmetlerimizde paketleme, askılı koli, asansörlü nakliyat, montaj ve demontaj hizmeti de veriyoruz. 2001 yılından beri çalışmalarımız sizlere daha hizmet vermek için hızla devam ediyor. Eşyalarınızı güvenli taşımak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Eşyalarınızda çizik ya da kırık olmaması için paketleme hizmetinden faydalanmanızı önemle tavsiye ediyoruz. Ankara Can nakliyat sizlerin taleplerini doğru bir şekilde karşılamak için yenilikçi yöntemlerle birlikte teknolojinin son harikalarını kullanarak, tecrübeleriyle 45 kişilik ekibiyle konforunuzu sağlıyor. Taşınma işlemlerini en uygun fiyatlara sağlayarak sizler için sektörün lider firmasıyla çalışma imkanı veriyoruz.  Evden eve kolili taşıyan firma sorusunun cevabı Ankara Can nakliyatın hizmetidir.

Ev dışında başka ne taşıyorsunuz?

Ev dışında banka taşımacılığı, hastane taşımacılığı, büro-ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Bunun yanında antika eşyalar ve piyano taşımacılığı da yapıyoruz. Titiz ve özenli taşımacılığımız sayesinde müşterilerimizin güvenini kazandığımız için gözleriniz kapalı emanet edebilirsiniz eşyalarınızı.

Nereden bileceğim güvenilirliğiniz?

Güvenilir olup olmamamızı sitemizde yer alan müşterilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz. Ayrıca eşyalarınızı taşımadan önce taşıma sigortası da yapıyoruz. Bu sayede güveninizi tazeleyerek size daha kaliteli hizmet sunuyoruz. Teknolojinin son ürünlerini evinizi taşırken kullandığımız için eşyalarınızın bu güveni hissedebilirsiniz. Her türlü sorunuz için çağrı numaralarımızdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bu ara da e-mail adresimizden fiyat tekliflerinizi sunabilir, anlaşma sağlanabilir.

Firmamız hakkında…

Firmamız 2001 yılından beri siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor. 12 araç ve 45 kişilik ekibimizle taleplerinizi karşılamaya çalışıyoruz. Hizmetlerimiz paketleme, askılı koli, asansörlü nakliyat, kamyon kiralama, taşıma sigortası, ücretsiz expertiz, montaj, demontaj ve eşya depolama hizmetlerimiz mevcuttur. Evden eve taşımacılığın yanında şehirlerarası nakliyat, kasa piyano taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı, askılı  tekstil taşımacılığı ve antika eşya taşımacılığı hizmetlerini de sizlere sunmaktayız. Tercih ettiğiniz hizmetlerini ayrıntılı olarak belirtirseniz ekip arkadaşlarımızın size yardımcı olması daha kolay olur. Ankara Can nakliyat her türlü sorularınız burada. Evden eve kolili taşıyan firmalar arasından bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.