Düzenli, Güvenilir Ankara Eşya Taşıyanlar Dediğinizde Bizi Söylediklerini Biliyoruz

2001 yılından bu yana sizlere kusursuz taşımanın inceliklerini göstererek sizin için işinizi kolaylaştırmaktan memnunuz. Alanında uzman kadromuzla yıllardır sizler için taşınmayı bir yük olmaktan çıkarıyoruz. 12 araç ve 45 kişilik ekibimizle birlikte eşyalarınızı güvenle taşıyarak nitelikli, çalışkan ve dinamik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Sektörün ileri gelen isimlerinden biri olduğumuzu belirterek söze başlayalım. Yıllardır tecrübemizle sizlerin her türlü taşınma işleminde yanınızdayız. Düzenli güvenilir Ankara eşya taşıyanlar dediğinizde bizi söylediklerini biliyoruz. Yıllardır Ankara içi ve Ankara dışı nakliye de bir numarayız. Parmakla gösterilen firma olmamızın yanı sıra, birbirinden fazla hizmetimizle karşınızdayız.

Hizmetleriniz dediniz ama…

Taşımacılığa dair tüm hizmetlerimiz paketleme, askılı koli, asansörlü nakliyat, kamyon kiralama, taşıma sigortası, montaj, demontaj, ücretsiz expertiz, eşya depolama alanı gibi hizmetlerimiz vardır. Bu hizmetleri gelişen teknolojimiz sayesinde daha fazla ileriye taşımak için çabalıyoruz. Çalışanlarımız ile birlikte kurs, eğitim ve seminerlerle ekibimizi yeni taşımacılık yöntemleri hakkında bilgilendiriyoruz. Bu sayede sizlere daha kaliteli hizmet veriyoruz. İşini seven bir firma olarak emanetiniz, emanetimizdir diyerek hareket ediyoruz. Sayılarla açıklamayı çok istediğimizi bilin ancak her geçen gün artan taleplere cevap verebilmek için firmamız araçlarını ve kadrosunu büyüterek yüzlerce taşıma işlemini gerçekleştiriyor. Referansımız birlikte çakıştığımız müşterilerimizdir diyerek sitemizde bulunan müşteri yorumlarından bizi inceleyebilirsiniz. Taşımak bizim işimiz sloganıyla hareket ederek yolumuza emin ve sağlam adımlarla devam ediyoruz. Düzenli güvenilir Ankara eşya taşıyanlar dediğinizde bizi gösteren müşterilerimiz güvenilirlik noktamızı gösteren bir simgedir.

Düzenli taşımayı nasıl yapıyorsunuz?

Düzenli güvenilir Ankara eşya taşıyanlarÖncelikle düzenli taşıma stres olmadan taşımaktır bizim için. Taşımanın bizim işimiz olduğunu unutmayın. Pek çok firmadan farklı olarak taşıma işlemini ustalarımız ile birlikte yaptığımız için kolay ve rahat bir iş sağlıyoruz. Küçük eşyalarınızın paketlemesini siz yaptıktan sonra biz büyük eşyalarınıza, taşıma işlemi sırasında zarar gelmemesi için paketleme yapıyoruz. Yani beyaz eşyalarınızın, koltuklarınızın güvenliği bizden sorumlu. Bunun yanında dolaplarınızı taşırken kolaylık sağlaması açısından demontaj yapıp çizilmesini veya kırılmasını önlüyoruz. Asansör taşımacılığı yardımıyla eşyalarınızı güvenle katınızdan indiriyor ardından tekrar taşımayı gerçekleştirdiğimiz alana aynı yöntemle yerleştiriyoruz. Sökülen dolaplarınızın montajı da tamamlandıktan sonra ise size kalan sadece ince temizlik oluyor.

Peki ya güvenilirlik meselesi?

İşimizin güvenilirlik noktasında ise size sunmuş olduğumuz hizmetlerden biri olan taşıma sigortasını gösteriyoruz. Eşyalarınız her hangi bir durum oluştuğunda kırıldığında yada çizildiğinde sigortadan eşyalarınızı karşılayabiliyorsunuz. Ancak 2001’den bu yana hiç böyle bir şey yaşanmadığı için taşıma sigortası yalnızca bir garanti olarak kalmıştır müşterilerimizin elinde. İkinci olarak yukarıda da bahsettiğimiz üzere bizim referansımız müşterilerimizdir. İnternet sitemizde bulunan müşteri yorumları kısmından hakkımızda yazılanları inceleyebilirsiniz. Düzenli güvenilir Ankara eşya taşıyanlar dediğinizde size biz söylendiysek zaten güvenilirlik meselesi tartışılacak bir konu olmadığına inanıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için Ankara Can nakliyat olarak teşekkürlerimizi sunarız…