Doğantepe Nakliyat

Doğantepe Nakliyat

Yenilikçi ve güvenilir nakliye firması Can Nakliyat olarak, Doğantepe’de de hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Siz değerli müşterilerimizin tüm nakliye taleplerini göz önünde bulundurarak, hızlı ve temiz taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Dürüst ve güvenilir bir servis isteyen müşterilerimize, yıllardır kaliteden şaşmadan evden eve nakliyat sağlıyoruz. Ankara nakliyatçı talebinde bulunan müşterilerimiz için Doğantepe bazında da kaliteli hizmet sağlamaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin Her Yerine Nakliye

Can Nakliyat olarak Türkiye’nin 81 iline nakliyat sağlıyoruz. İsteğiniz üzere haftanın yedi günü taşınma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bunu yaparken siz müşterilerimize kaliteden ödün vermeden ve gözünüzü arkada bırakmadan hizmek etmekten onur duyuyoruz. Doğantepe Nakliyat olarak taleplerinizi biliyor ve bunları karşılamak için işinde uzman ve başarılı taşıma kadromuz ve ekspertiz ekibimizle her gün daha çok çalışıyor, kendimizi geliştiriyoruz. Ekspertiz ekibimiz adresinize kadar gelerek ihtiyaçlarınıza, paketleme işlemlerinize, personellere ve zaman planlamasına karar vererek güvenli bir taşınma planı hazırlar. Taşınma esnasında ürünleriniz özel ve uygun ambalajlarla hasarlara karşı paketlenir. Ürünler araç içinde üst üste yığdırılarak zarar görmez. Böylece size maddi veya manevi bir masraf çıkarmaz. Hizmetimiz sırasında kullandığımız malzemelerin çevre dostu ve kaliteli olmasına özen gösteririz. K3 yetki belgeli araçlarımızla eşyalarınız Türkiye’nin istediğiniz bölgesine taşınır. Doğantepe Nakliyat olarak mevsimlere ya da günlere aldırmadan sizlerin rahatlığı ve eşyalarınızın güveni için çalışıyoruz. Taşınacağınız yer üst katlarda dahi bile olsa gelişmiş asansör seçeneklerimizle eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden evinizin içine kadar teslim edilir. Eşyalarınızı monte ya da demonte etmek için birini bulmanıza gerek kalmaz, çünkü Doğantepe Nakliyat olarak size taşınma esnasında ihtiyacınız olabilecek bütün işlemleri sağlayacağımıza dair garanti veriyoruz. Eşyalarınızı olası kayıp, çalıntı ve hasar durumlarına karşı sigortaladığımız için mali açıdan size külfet olabilecek hiçbir şeye izin vermiyoruz.

Taşıma İşlemi Ne Kadar Sürüyor?

Sitemiz üzerinden nereden nereye taşıma yapılacağına ve tarihine dair talebinizi ilettikten sonra size en kısa sürede dönüş yapıyoruz. Bununla birlikte telefon aracılığıyla bilgi almanız da aynı şekilde mümkün. Taşımacılık işlemi iş yoğunluğumuza göre değişse de genellike 1-2 gün gibi bir sürede taşınma işlemlerinizi halledebiliyoruz. Deneyimli çalışanlarımız ve modern teknoloji imkanlarımızla birlikte sizlere en kısa sürede, en faydalı taşıma hizmetini vereceğimizi garanti ediyoruz,

Doğantepe Nakliyat ile taşınan her bir müşterimizin uç taşıma da bir taşıması ücretsiz taşınır bilginize arz ederiz

Adres: Doğantepe mah 1315. Sk. No:20 / Posta Kodu 06360 Altındağ/Ankara

Tel: 0532 483 54 18 / 0850 304 12 85