Dikimevi Nakliyat

Ankara Can Nakliyat Her Aland Taşımacılık Hizmeti Vermeye Devam Ediyor

Son yıllarda evden eve taşımacılık faaliyetlerinde bir çok uygulama geliştirilmiş ve bir çok farklılık yaşanmaya başlamıştır. Taşımacılıkta kullanılan bir çok yeni uygulama hayata geçmiş ve kolaylık sağlamıştır.Ayrıca taşınma esnasında bilgisizlikten kaynaklı yaşanan olumsuzluklar uzman ekip anlayışı ile rafa kalmkmaya başlamıştır. Ayrıca istenmeyen durumlar aksilikler için de eşya sigortası uygulaması ile eşyalarınız güvence altına alınmaya başlanmıştır. Tüm bu saydığımız uygulamalar işini severek yapan kurumsal firmalar tarafından benimsenmekte olup taşımacık işinde işi uzman ellere bırakmanın gerekliliğini doğrular nitelikltedir. Ankara’da şehirler arası ve şihir içi taşımalıkta faaliyet gösteren Ankara Can Nakliyat firmamız bu saydığımız ayrıcalıkları siz müşterilerine sunmaktadır. Bizi tercih eden müşterilerimiz sorunsuz bir taşınma işlemi ile firmamızdan mutlu ayrılmaktadır. Bu da en güzel reklamdır. Biz ister hizmet üretsin ister ürün imal etsin bir firmanın en güzel en iyi raklamını müşterisinin yapacağı inancını taşımaktayız. Bizimle çalışıp mutlu ayrılan müşterilerimiz bizim için son derece değerli olduğundan firma olarak yaptığımız işler verdiğimiz hizmetlerde temel ilkemiz müşteri memnuniyeti sağlamak mutlu müşteri potföyü oluşturmaktır. Dikimevi Nakliyat olarak müşterilerimizin bir kere değil tüm taşınma ihtiyaçlarında bizi tercih etmelerini istiyoruz ve bunun için bu anlayış ile çalışıyoruz.

Teknolojik Gelişmeler Işığında Yeni Dönem Taşımacılık

Firmamızın web sitesini incelediğinizde evden eve taşımacılık hizmetimiz dışında bir çok farklı hizmetimizinde olduğunu göreceksiniz. İş yeri taşınmaların da fir ma olarak sizlere kusursuz hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. İş yeri dışında dershane, banka ve hastane gibi farklı binaların taşımacılığını da üstlenmekteyiz. Bankaların taşınma işlemlerinde öncelikle firmamızdan gönderilen uzman kişiler taşınacak alanda bir ekspertiz çalışması yaparlar. Bu ekspertiz çalışmasının ardından karşılıklı talepler üzerinde görüşülerek bir karar varılır. Banka taşımacılığında en önemli hususlardan bir tanesi elektronik cihazların güvenle taşınabilmesidir. Bu işlem için son derece dikkatli davranarak uzman ekibimizin deneyimleri sayesinde elektronik cihazlar usulüne uygun olarak pakatlenmekte ve nakliyesi sağlanmaktadır. Dikimevinde faaliyet gösteren banka şubelerinin taşınma ihtiyaçlarında firmamızın Dikimevi Nakliyat şubesi faaliyet göstermektedir.

Bazı özel kişisel eşyalarınızın taşınması işlerini de başarı ile gerçekleştiren firmamız hizmet çeşitliliğindeki iddiasını başarı ile sürdürmektedir. Kişisel bazı eşyalar kasa gibi piyano müzik aleti gibi özel eşyalarınızın nakliyesi de  firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır. Üstelik firma olrak yüksek kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sizlerle buluşturarak çalışmayı sürdürmektedir. Bizi tercih eden müşterilerimizin bizi çevrelerine tavsiye etmelerinin en önemli sebebi de budur. İyi hizmeti makul fiyatlara alabilmek. Teknolojik gelişmeler ışığında şekillenen arç ve gereçlerimiz ile her geçen gün daha da büyüyerek sektörde üst sıralara yerleştik. Son çıkan yenilikleri mevcut araçlarımıza uygulayarak, yenilikler ile ilgili eğitimleri ekibimize vererek gelişmeye yenilenmeye devam ediyoruz. Dikimevi Nakliyat olarak sizlerden gelen talep v eönerileri son derece dikkatle değerlendiriyor ve sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz,

Dikimevi Nakliyat Bahar kampanyası başladı mayıs ayın 20 sine kader şehir içi fiyatlarımız yüzde 15 indirimlidir

ADRES: Tellikaya Sk. 6-14 Cebeci, 06590 Çankaya/Ankara

Tel: 0532 483 54 18 / 0850 304 12 85