Kaliteli ve Güvenilir Hizmet İçin Ankara Taşımacılık Firması

Ankara Taşımacılık Firması farklı kalitede hizmetler ve yöntemler kullanarak taşıma işlerini yaparlar. Ankara’nın köklü geçmişe sahip ve kurumsal firması olarak kalmak ve işlerini her gün biraz daha ileriye götürmek ve sektörde kalıcı olabilmek zordur. Sürekli gelişen ve her gün yenileri eklenen nakliyecilik sektöründe kısa bir zaman değil 15 yılını devirmiş bir firma olarak en iyileri arasına girmeyi başarmış olmaktan gurur duyuyoruz. Markamız ve siz değerli müşterilerimiz sayesinde ulaşmak istediğimiz yere her gün sağlam adımlarla ve hizmetimizden memnun müşterilerimiz sayesinde geldik. Evinizi taşımanız gerektiğinde zahmetli ve stresli bir dönemin içine gireceğinizi düşünebilirsiniz. Ancak bizimle çalıştıktan sonra yükünüz hafifleyecek ve yaptığınız strese değmediğine şahit olacaksınız. Taşınmaya karar verdiğinizde sorun çıkmasın istiyorsanız ön araştırma yapmalı ve size güven veren firmaları tercih etmelisiniz. Biz firma olarak sadece hizmet öncesinde değil, hizmet sonrasında da işimizi sahipleniyoruz. Taşımacılık Firması Ankara olarak; müşteriyle karşılıklı sözleşme yapılması ve güven anlaşması yapılması gerekir biz işlerimizi sözleşmeye dayandırıyor ve sözümüzün arkasında duruyoruz.

Ekspertiz ve Sigorta Yapılıyor mu?  Ücretlimi?

Firmamıza sık sorulardan bir tanesi olan ekspertiz ve sigorta işlemleri olmadan taşıma yapmıyor ve sizin eşyanızı güvence altına almayı ihmal etmiyoruz. Taşımacılık Firması Ankara olarak ücretsiz ekspertiz ve sigorta yapıyor ve sizden artı bir ücret talep etmiyoruz.  Bizi aradığınızda adresinize yönlendirdiğimiz ekip arkadaşlarımız ekspertiz hizmeti için sizi ziyaret ediyorlar. Taşınmasını istediğiniz eşyalarınız incelenir ve bir değer raporu hazırlanır. Karşılıklı anlaşma neticesinde almak istediğiniz hizmetler ve kullanılacak araç büyüklüğü, asansörlü araç isteği, taşımada kullanılacak profesyonel kadronun kaç kişi olacağına dair tüm detaylar raporlanır ve anlaşma sağlandığı takdirde taşınmak istediğiniz günde toplama ve taşıma ekibimiz saatinde adresinizde hazır olur. Eşyalarınıza uygun sigorta değeri belirlenir ve raporun bir nüshası tarafınıza verilir. Üstün hizmet anlayışımız gereği eşyaların dikkatli ve titizlikle paketlenmesi sağlanır ve taşıma gününde kolay ve pratik taşınması sağlanır. Kaliteli ambalaj malzemeleriyle özenle hazırlanan her bir eşyanıza zarar gelmesin diye azami dikkatle paketleme yapılır. Her eşya sınıfı kendine uygun ambalajlamaya tabi tutulur ve özellikle mobilya ve beyaz eşyaların darbe almaması için havalı patpatlı naylonlara sarılır.

Yeni Evinize Stressiz Taşınmanın Yolu  

Hedef bölgeye ulaşmak için araca istiflenen eşyalarınız varılan noktada sizin talebiniz doğrultusunda yerlerine yerleştirilir ve ambalajları açılır. Sağlam ve eksiksiz olarak teslim ettiğimiz eşyalarınızdan sonra biz işimizi tamamlamış olmanın gururuyla, siz de stressiz yeni evinize yerleşmiş olmanın mutluğuyla işlem sona erer.  Taşınmada sorun yaşamak istemiyorsanız ve kaliteli hizmet konusunda güvenilir yer arıyorsanız Ankara Taşımacılık Firması olarak biz yanınızdayız. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem sayesinde her gün daha ileriye gidiyor ve Ankara içinde şube sayılarımızı her geçen gün artırıyoruz.