Ankara Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Ankara evden eve asansörlü taşımacılık hizmetinde 6 yılı geçkin süredir faaliyette olan firma olarak bizleri taşınma sürecinde rahatlıkla seçebilirsiniz. Sunduğumuz hizmet içerisinde kaliteden ödün vermeden alanında uzman kişilerle ayrıca eğitimli personelimiz sayesinde eşyalarınıza zarar gelmeden son derece disiplinli ve hızlı bir şekilde taşınma sürecini gerçekleştirmekteyiz.

Neden Ankara Evden Eve Asansörlü Taşımacılıkta Biz?

İster ev ister ofis fark etmeden taşınma sürecinin zor olduğunu ve bu zorlu eylemde işleri daha da zorlaştırmak yerine hayatınızı kolaylaştırmayı arzu eden ve bunun için çaba gösteren bir firmayız.

Taşınma işinde asansör kullanımı son yıllarda artan bir eylemdir. Nedenleri farklı olabilmekle beraber ilk sırada yükselen binaları gösterebiliriz. Merdiven boşluklarının dar olması ile yaşanan sıkıntılar ve eşyaların zarar görmesi dışında birde yaşanılan zaman kaybı gibi nedenlerden dolayı taşınmada farklı taşıma teknikleri arayışına girişmiştir.

Bizler firma olarak 2001 yılından bu yana teknolojik bir gelişme olan asansörlü taşımacılık alanında da faaliyette olan bir firmayız. Onun öncesinde de nakliye işinde edindiğimiz tecrübeyle birlikte aldığımız eğitimleri de işimize yansıtarak taşınma işinizi keyifli ve kolay bir hale getirmekteyiz.

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Nasıl Sağlanmakta?

Ankara evden eve asansörlü taşımacılık işi için bizimle çalışmayı seçtiğinizde ilk olarak verdiğiniz adrese profesyonel bir ekip göndererek ön çalışma yapıyoruz. Nedeni ise taşınma sırasında meydana gelebilecek aksaklıkları önceden görüp tespit etmek ve önlemler almak. Asansörün kurulacağı yeri, eşyaların boyutları, demonte süreçler, paketlenme süreçleri vs. gibi konularda fikir edinerek ön çalışmamamızı tamamlıyoruz.

Taşınma zamanı geldiğinde ilk işimizi eşyalarınızın demonte edilerek paketlenmesidir. Bu işlem sonrasında asansör sistemi kurularak gerekli kontroller yapılır ve eşyalarınız güven içerisinde taşınmaya başlar. Bu sistemde sizler keyifli bir şekilde kahvenizi içerken bizler ise değer verdiğiniz eşyalarınızı pür dikkat kapalı geniş aracımıza yükleme işini hızlı bir sürede tamamlamaktayız. Yeni adrese doğru yola çıkan eşyalarınızı aynı şekilde yeni dairenize aynı sistemler taşıdıktan sonra son olarak monteleme ve kurulum işlerini de yaptıktan sonra evinizden ayrılmaktayız.

Evden Eve Asansörlü Taşıma Sistemi Güvenli Mi?

Ankara evden eve asansörlü taşımacılık denildiğinde ilk akla gelen firmalardanız. Nedeni ise sunduğumuz kaliteli hizmetin yanı sıra verdiğimiz güvendir. Çalıştığımız müşterilerimiz en iyi referansımız olurken müşteri memnuniyeti birincil önceliğimizdir. Nakliye işinde müşterilerin en dikkat ettikleri eşyalarının zarar görmemesi olduğunu biliyor ve bu bilinçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son teknoloji olan asansörlü taşıma sistemini güvenilir olması nedeniyle firma olarak sık bir şekilde kullanmaktayız. Hızlı bir taşıma sağlaması da sistemin en büyük artılarındandır. Güvenilir tarafına bir de firma olarak bizler eşyalarınıza sigorta yaparak iki kat güvence sunmaktayız. Beklenmedik kazaların oluşması halinde endişe etmenize gerek kalmadan tüm zararı karşılamaktayız.