Eşyalarınızı Bize Teslim Edin ve Gerisini Düşünmeyin

Evden eve eşya taşıma profesyonel bir çalışma gerektirir. Eğer eşyalarınızın sorunsuz olarak taşınmasını istiyorsanız, hemen bizimle iletişim kurabilir ve arkanıza yaslanıp gerisini bize bırakabilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat Etlik için iddialıyız. Eşyalarınızı taşırken hasarsız işlem yapıyor ve sorunlarının en başından itibaren önüne geçiyoruz.

Talepleriniz bizim için önemli. Bu nedenle çalışmalarımızı da bu doğrultuda yapıyoruz. eşyalarınız nereden nereye taşınacak ve tam olarak neler taşınacak buna göre çalışma yapıyoruz. bu nedenle daha en başından bize doğru bilgi verirseniz daha hızlı çalışma şansımız olur.

Banka Taşımalarında Nasıl Bir Prosedür Uyguluyorsunuz?

Banka taşıması ayrı bir profesyonellik gerektirir. Bunun bilincinde olduğumuz için biraz daha farklı bir prosedür uyguluyoruz. Öncelikle bize başvuru yapmanız önemli. Daha sonra arkadaşlarımız gelip eşyalar ve banka konusunda ekspertiz yapıyor. Bu raporlama sonrasında çalışmalar düzenleniyor ve yeniden bir görüşme ayarlanıp sözleşme imzalanıyor. Bu esnada sizin istekleriniz doğrultusunda eşyaların numaralandırması yapılır. Yerleşim düzenleri önemlidir. Buna dikkat ediyor ve aksama yaşamamak adına önceden çalışmasını yapıyoruz.

Ön çalışma sırasında demonte ve monte eşyaların neler olduğuna da bakılır ve buna göre bir düzenleme ayarlanır. Taşıma günü geldiği zaman paketleme tamamen baloncuklu paketleme sistemleri kullanılarak yapılır. Tüm eşyalar hasarsız taşımaya hazır hale getirilir. Böylece sizin de içiniz rahat eder. Bankalarınızı taşımak konusunda bize sonuna kadar güvenebilir ve hasarsız taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Garantili çalışma koşullarımız ve eğitimli çalışanlarımız var. Konuya önem veriyor ve kurumsal çalışıyoruz. Bankanızı ve eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Taşımada Güvenilir Hizmet Veriliyor Mu?

Ankara evden eve nakliyat Etlik bölgesinde ve Ankara’nın diğer yerlerinde, tamamen kurumsal bir hizmet veriyoruz. 1993 yılından bu yana aktif olarak nakliyat sektöründe hizmet veren ekibimiz, aynı zamanda deneyimli bir kadroya sahip. Arkadaşlarımızın hepsi konusunda eğitimli, uzman ve bu işi kendilerine meslek olarak edinmiş kişilerdir. Çalışanlarımızın hepsi sigortalıdır. Araçlarımız kayıt altındadır. Korsan hiçbir işlem yapmıyoruz. Garantili hizmet veriyor ve işimizi ciddiye alıyoruz.

Paketleme konusunda hiç tedirgin olmanıza gerek yok. Sizin için her şeyi düşündük. Baloncuklu paketleme ürünlerinden, özel taşıma kabinlerine kadar her şey hazırdır. Eşyalarınız güvenilir olarak taşınır. Hasarsız taşıma için paketleme işlemleri titizlikle yapılır. Daha sonra nakliye yüklemeleri de aynı şekilde doğru matematikle düzenlenir. Eşyalarınız zarar görmeden hedef noktaya ulaştırılır.

Ev Taşıma ve Başvuru İşlemleri Nasıl?

Ankara evden eve nakliyat Etlik hizmetimizi yaparken, başvurularınız hem telefon hem e-mail hem de web site üzerinden alıyoruz. Bize her gün 07.00 ile 23.00 arasında ulaşabilir ve her şeyi danışabilirsiniz. Ev taşıma konusunda da vermiş olduğunuz bilgilere göre paketleme ve taşıma işlemlerimizi yapıyoruz. Araçlarımız tamamen kapalı olduğu için taşınma esnasında herhangi bir sorun yaşanmıyor.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...