Esat Nakliyat Ankara

Esat Nakliyat Ankara

Ankara’da yaşayanlar ve evlerini şehir içinde ya da şehirler arası taşımak isteyen siz değerli müşterilerimize profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Taşımacılık sektöründe senelerdir edindiği tecrübeleri ve işinde uzman kadromuzla Esat Nakliyat Ankara sizler için taşınma işlerinizi hallediyor. İşini severek yapan ve hızlı çalışma kabiliyetli çalışanlarımız ile birlikte Ankara’nın taşımacılık sektöründe bilinen isimlerinden biriyiz. Taşındığınız yerlere ve eşyalarınıza zarar vermeden, zamanında yaptığımız işlerimizle ilke ve prensiplerimizden kesinlikle taviz vermiyoruz. İddia ediyoruz, siz de memnun kalacaksınız.

Esat Nakliyat Size Neler Sunar?

İşimizi önemseyerek ve büyük bir ciddiyetle yaptığımız için taşıma esnasında eşyalara zarar gelmemesi için büyük özen gösteriyoruz. Nakliyat işinde çağımızın en büyük problemlerinden birinin ürünlere zarar gelmesi olduğunu bildiğimiz için, müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Esat Nakliyat Ankara çalışanları taşıdığı her bir ürünü, kendi ürünüymüş gibi kaldırır, taşır ve yerleştirir. Bunun dışında eşyalarınızı monte ve demonte ediyor, sizler için ambalajlıyor ve yerleştiriyoruz. Böylece taşınma gibi stresli bir işin sizin için bir yük haline gelmesinin önüne geçmiş oluyoruz. Taşınma sırasında ise kamyondaki eşyalarınızın başına ne geleceğini düşünmeniz gerekmiyor. Çünkü bizler, eşyalarınız için en doğru ambalajlama, paketleme ve yerleştirme yöntemlerini biliyoruz. Bu nedenle de ne kamyonda taşınma esnasında ne de yerleştirirken en küçük eşyanıza dahi zarar gelmemesini sağlıyoruz. Böylece kutuları açtığınızda kırık camlarla, hasarlı antikalarla ya da binbir parça olmuş porselenlerle karşılaşma sürprizinizi ortadan kaldırıyoruz. Paketleme işlemlerimizde de ürünlerimizin ekolojiye zarar vermeyecek ürünler olmasına dikkat ediyoruz. Bütün bunları yaparken de tamamen bu işten sorumlu taşıma uzmanımız ile her şeyi planlıyor, gerekli kontrolleri sağlıyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz garantinin boşa olmadığını her taşınma işimizle kanıtlıyoruz. Bu nedenle de Ankara nakliyatçı arayışlarınızda en çok tercih edilen firmalardan biri haline geldik. Müşterilerimizin öneri ve yorumlarını işimizi gelişirmede birincil kaynak olarak görüyor, söylenilen her şeyi dikkate alarak sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz. Yaptığımız bu hizmetler ile özellikle tayin durumundan dolayı sürekli taşınmak durumunda kalan müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih ediliyoruz.

Esat Nakliyat’tan Depo Hizmeti

Eğer eşyalarınızı belirli bir süre koyacak bir depoya ihtiyacınız varsa, tam size göre tekliflerimiz var. Öncelikle depolanacak eşyalarınızın tek tek kaydını tutuyoruz. Bu eşyaları özel üretim kolilerimizde saklıyoruz. Bu eşyaları olası bir hataya veya doğal afetlere karşı ise sigortalıyoruz. Böylece kişileri ya da şirketleri hiçbir şekilde mağdur etmiyoruz. Depoya taşıma durumunu ise eşyaları kapınızın önünden teslim alıp, depo yerimize getirerek sonlandırıyoruz. Depolarımızın yerleri müşteri taleplerimize göre elverişli konumlarda yer alıyor. Depo hizmetimizle birlikte aynı zamanda kişilere online izleme olanağı da sunuyoruz. Bu nedenle de Esat Nakliyat Ankara, Ankara’nın tüm ilçelerinde etkin nakliyat, ambalaj ve depolama faaliyetlerine artan taleplerle devam ediyor,

Esat Nakliyat ile taşının eşyalarınız kırılmadan sorunsuz taşınsın

Esat Nakliyat Ankara Adres: Esat Cd. No: 214/B, Çankaya/Ankara

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan)
Loading...