En Uygun Fiyatla Ev Taşıma İçin!

En uygun fiyatla ev taşıma için doğru yerde olduğunuzu söyleyerek başlayalım sözlerimize… Yıllardır biriktirdiğimiz tecrübe sayesinde bugün sizlerin her talebini yerine getiriyoruz. 2001 yılından bu yana firmamız pek çok yeniliğe imza attığı gibi bu günde siz değerli müşterilerimize profesyonel ve titiz hizmet sunuyor birde en uygun fiyatlar ile tüm hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ankara Can nakliyat olarak 12 araç ve 45 kişilik hizmetle karşınızdayız. Çağrı merkezlerimiz ve e-mail adresimizden bize ulaşarak teklif isteyebilirsiniz. Her vatandaşın cebine uygun fiyatlarla hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ankara Yenimahalle merkezli firmamız Ankara’nın 12 ilçesinde ve şehirlerarası nakliye ile hizmet veriyor. Kaliteli hizmetimizle sizlere vermiş olduğumuz güven sayesinde yıllardır sektör içinde ayaktayız. Sektörün öncü firmalarından olduğumuzu da gururla belirtiyoruz. Eşyalarınızın bizim de eşyalarımız olduğu düşüncesiyle hareket ederek güvenli taşımacılığın ve kalitemizin altına imzamızı atıyoruz.

Nasıl ulaşabilirim?

Bize ulaşmanız için, teknolojinin bütün imkanlarını kullanan firma olarak çağrı merkezlerimiz ve e-mail adresimizi kullanabilirsiniz. Her hangi bir sorunuz olduğunda bizleri memnuniyetle rahatsız etmenizi söylüyoruz. Uygun fiyatla ev taşıma için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Hizmetlerimizi sizlere belirterek nereden nereye taşınacak ise eşyalarınız yol mesafesi ile hesap yapıp sizlere bildiriyoruz. Yeni gelişmeler ile ev taşımakta artık daha kolay. Teknolojinin gelişmesi ile hepimiz için bir kabus olarak görünen taşınma şimdi günün maksimum 5 saatini harcayarak yük olmaktan çıkıyor. Profesyonel hizmet ve kalite ile titiz çalışmanın sonucunu eşyalarınızın güvenliğinden fark edebilirsiniz. “Güvenin adı Can nakliyat” demememiz için hiçbir sebep yok. Ayrıca internet sitemizden müşterilerimizin yorumlarına bakarak  fikir alabilirsiniz.

Güven dediniz ama…

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere internet sitemizden müşterilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz. Taşınma için konuşulan tam saatte kapınızın önünde hazır bulunuyoruz. Ayrıca paketleme hizmetimiz ve askılı koli hizmetimiz sayesinde eşyalarınız güvenle taşınıyor. Taşıma sigortamız sayesinde de  sizlere güven tahsis ederek, güveninizi boşa çıkarmıyoruz. Teknolojiye ayak uyduran bir firma olarak her yeni gelişme için çalışanlarımıza sertifikalı eğitimlerimiz sayesinde yeni tecrübeler kazandırıyoruz. 45 kişilik ekibimizin her biri kullandığımız yöntem ve araçları en iyi şekilde yerine getirerek, her hangi bir sorunun çıkmaması için elinden geleni yapıyor.

Tam olarak nereden ulaşacağım şimdi?

Ankara Can nakliyat Uygun fiyatla ev taşımanın tek doğru adresi. Hiçbir hizmetten kısmayarak cebinize en uygun profesyonel imkanları sunuyor sizlere. İnternet sitemiz http://www.ankaracannakliyat.com  yada çağrı merkezi numaralarımız 0312 346 54 18 / 0532 483 54 18’den bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm zor günlerinizde yanınızda olmak için hazır bekliyoruz. Nakliyat sektörünün lider isimlerinden Ankara Can nakliyat asansörlü ve asansörsüz hizmetiyle yanınızda. Ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat, Şehirlerarası nakliyat, antika eşya ve piyano taşımacılığı, banka, hastane ve dershane taşımacılığı ile hizmetinizde.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...