En Prensipli ve En Kurumsal Ankara Nakliyat Şirketleri

1993 yılında kurulan ve tüm Türkiye genelinde hizmet veren firmamız; geniş alt yapısı ve geniş araç filosu ile Türkiye genelinde profesyonel ekibi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Bütün hizmetlerimizde garantili taşıma ve güler yüzlü elemanlarımız ile sizlere Avrupa standartlarında ekonomik fiyata hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmet vermeyi bir vizyon olarak benimsemiş olan firmamız Ankara Nakliyat Şirketleri arasında öncü olan bir firmadır. Güvenli araçlarımız ile birlikte şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta, siz değerli müşterilerimizin eşyasına önem vermekle birlikte müşterilerimizin haklarını daima savunmayı kendimize bir görev olarak benimsiyoruz.

Müşterilerimizin emanetlerinin garantili ve sigortalı olarak taşınması için, en makul fiyatlarla birlikte hazarsız bir taşımayı yaygınlaştırmak ve geliştirmek adına altyapımızı her gün geliştiriyor ve bunun için çalışıyoruz.

Ofis ve Büro Taşıma İşlemi Nasıl Gerçekleşiyor?

Taşımacılık hizmetinde en önemli hizmet alanları arasında olan ofis ve büro taşımacılığı, firmamızı tercih eden kişilerin yararlandıkları hizmetler arasındadır. Hasarsız, güvenli ve zamanında çalışmayı ilke olarak belirleyen firmamız sizlere sunmuş olduğu ayrıcalıklı hizmet koşullarını sizlere sunmaktadır. Müşterilerimizden gelen nakliye taleplerini en iyi şekilde değerlendirerek sizlere kusursuz hizmet vermek önceliklerimiz arasındadır.

Ofis ve büro taşımacılığı öncesinde eşyalarınızın rahat ve kusursuz bir şekilde taşınması için eksperler tarafından sizlere hizmet vermekteyiz. Bu sayede ofis içerisinde yapılacak olan çalışma planı önceden hazırlanmaktadır. Tarih verdiğiniz nakliye gününde her şey hazır bulundurularak hizmete başlanmaktadır.

İş yeri taşımacılığı profesyonellik gerektiren bir hizmet alanıdır. Bu sebepten ötürü Ankara Taşımacılık Şirketleri arasında olan firmalar kusursuz bir iş yeri taşımacılığı yapamaz.

Parsiyel Taşımacılığı Nedir?

Nakliye sektöründe günümüzde her geçen gün farklı yöntemler uygulanmaktadır. Bunlardan biri olan parsiyel taşımacılık, aynı yöne gidecek olan müşterilerin eşyalarının aynı araca konulması ve maliyetlerin müşteriler arasında paylaşılmasıdır. Müşteriler en kaliteli hizmeti almak ve düşüm maliyetler ödemek adına bu hizmeti tercih edebiliyor.

Bu paylaşım fizibilite raporuna göre olmakla birlikte mutlaka rapor tutulmalıdır. Bu rapor tutulmasının birinci amacı; hangi eşyanın kimin olduğunun indirme esnasında karıştırılmamasıdır. İkinci amacı ise; kimin eşyası daha fazla ise o kişinin daha fazla tutar ödemekle yükümlü olmasıdır. Ankara Nakliyat Şirketleri içine öncü konumda olan firmamız müşteri memnuniyetini birinci planda tutmaktadır.

İlkelerimiz Nelerdir?

Taşınma ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda olan şirketimiz 24 yıldır sizlere son model taşıma araçları ve profesyonel personeli ile hizmet vermektedir. Güvenilir hizmet verme konusunda bu sektörde sağlam adımlar atarak markalaşma yolunda giden firmamız, kusursuz hizmet sunmayı ilke edinmiş bir firmadır. Ankara Taşımacılık Şirketleri arasında her zaman kalite kavramını barındıran ve yansıtan firmamız cazip taşınma imkan seçenekleri ile hizmetinizdedir. İlkelerinden asla taviz vermeyen profesyonel çalışma kadromuz ile 7/24 müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan bir firmayız. Sorunsuz, kaliteli ve kusursuz taşımacılık hizmetini siz değerli müşterilerimize muhteşem bir personel kadrosu ile sizlere sunan firmamız sayısız kurumsal ve bireysel referanslara sahiptir. Ankara Nakliyat Şirketleri içerisinde müşterilerine güven sağlayan ve Ankara’nın en kurumsal nakliyat firması olan şirketimiz çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...