En İyi Evden Eve Nakliyat Firması Hangisidir Ve Hizmetleri Nelerdir?

Evden eve nakliyat konusunda profesyonel ekibimizle eski evinizden eşyalarınızın alınmasıyla başlayan süreç ve sonrasında sizlere destek oluruz.Firmamız profesyonel taşımacılık hizmetlerini uluslararası alanda da sürdürmektedir. Firmamızı tercih ederek başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin her noktasında hizmet alabilirsiniz. Evden eve nakliyat titizlik ve özen gerektiren bir sektördür. Bu doğrultuda hizmet alacağınız firmanın profesyonel nitelikte hizmet vermesi oldukça önemlidir. En iyi evden eve nakliyat firması hangisi Ankara bölgesinde bulunan çeşitli firmalar incelendiğinde cevap verilmesi zor bir sorudur. Fakat firmamız sunduğu çeşitli hizmetler sayesinde kuşkusuz bu kategoride yer alır.

Evden eve nakliyat hizmetinde başarılı bir yol kat etmek için nakliye işlemi öncesinde müşterilerimize ücretsiz eksertiz hizmeti sunarız. Nakliye işlerinin organize edileceği iki veya üç gün öncesinde firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda müsait olduğunuz bir saatte eşyalarınızın tümü incelenir ve size uygun nakliyat programı hazırlanır. Bu program kapsamında eşyalarınız için uygun olan ambalaj kağıdının seçilmesi ve sizlere kaç kişilik bir ekibin hizmet vermesi gerektiğinin belirlenmesi hizmetleri gerçekleştirilir. Teknolojiye ayak uydurarak taşıma işlemlerimizde asansörlü eşya taşıma ekipmanlarına yer veririz.

Firmamızın Sizlere Sunacağı Hizmetler

Mobilya bazlı eşyalarınızın rahat ve kusursuz şekilde taşınabilmesi açısından eşyalarınıza demonte yaparız. Firmamız bünyesinde çalışan personeller tarafından mobilya eşyalar demonte edildikten sonra özel malzemeler ile sarılarak zarar görmeyecek şekilde nakliye aracı içerisinde istiflenirler. Eşyaların gideceği yeni evde yine personellerimiz tarafından demonte edilen eşyaların montajı gerçekleştirilecektir. Kumaş türündeki eşyalarınız ise streç naylon malzemeler ile sarılarak araç içerisine personellerimiz tarafından taşınırlar. Eşyaların gittikleri yerde müşterilerimiz talep ederse ambalajları açılabilir. Ürünlerin kaba diyaznı personellerimiz tarafından gerçekleştirilir. Kırılacak badak , tabak ve porselen eşyalar özel kağıt malzemeler içerisinde taşınırlar.

Birinci Sınıf Ambalajlarla Taşıma Hizmeti

En iyi evden eve nakliyat firması hangisi sorunuza cevap olarak firmamız gösterilebilir. Firmamız eşya çeşitlerinizin yapılarına göre bir taşıma prensibi benimser. Kırılacak eşyalarınız ve kırışabilecek elbiseleriniz özel ambalajlar içerisinde taşınırlar. Bu ambalajların hazırlanması işlem öncesinde verilen ekspertiz hizmeti sonrasında gerçekleştirilir. Ekibimiz eski evinizden eşyalarınızın alınmasıyla başlayan süreçten evinize taşınmanıza kadar olan her süreçte desteğini sizlerden esirgemez. Korsan olarak piyasada hizmet veren firmaların aksine firmamızın tüm yetki belgeleri bulunur. Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız hizmetlerini uluslararası alanlarda da sürdürmektedir. Firmamız hizmetlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Bu sebeple eşyalarınızın taşınma işlemi sırasında eşyalarınıza herhangi bir zarar verilmeyecektir.

Ofis Taşımacılığı

Eksperin hazırladığı plan doğrultusunda ofis taşıma işlemi başlatılır. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına ekspertlerimiz ofisinizi işlem öncesinde inceler ve taşıma sırasında kullanılması gereken ambalajların seçimini yaparlar. Taşıma günü gelmeden bir gün önce, ofisinize, bünyemizde bulunan yetkili ve deneyimli personeller gelerek montajlı ofis eşyalarınızı sökerler. En iyi evden eve nakliayt firması hangisi sorunuzun cevabı olarak  profesyonel ekibi ile sizlere hizmet vermekte olan firmamız gösterilebilir.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 1 reviews
by Hamza Şimşek on Ankara Nakliyat

geçen çarşamba günü bu ankara can nakliyat ile ev eşyalarımı taşıttım çok memnun kaldım herkese tavsiye ederım

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...