Eryaman Can Asansörlü Nakliyat Aracı

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Herhangi bir sebepten yaşam alanlarınızın yerini değiştirmek zorunda kaldığınızda omuzlarınıza taşınma yükünün ağırlığı çöker. Eşya taşımak sanıldığı kadar kolay olmadığını bilenler pek çok farklı sorunla karşı karşıya kalırlar. Çankaya evden eve nakliyat firması olarak biz sizin taşınma yükünüzü sırtınızdan alıyor ve size taşınmada kolaylık sağlıyoruz. Eşyalarınızın güvenle taşınması için size başından sonuna kadar destek oluyoruz. Kaliteli ve güvenli taşımacılık denince ilk akla gelen nakliyat firması olmanın bize verdiği sorumlulukla hedef politikamızda müşterilerimizin memnun olmasını sağlıyoruz. Profesyonel hizmet anlayışıyla çalışan firmamızda kalifiye destek ekibimizle görevimizin başında şehir içi ve dışı nakliyat olarak hizmette sınır tanımıyoruz.

Evden Eve Nakliyatta Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Taşınma işlemlerinin doğru ve itinalı olarak yapılması için titizlikle çalışan firmamız, ekspertiz hizmetiyle uygun fiyatlandırma ve planlama yapar. Ücretsiz olarak evinize gönderilecek ekspertiz personelimiz adresinizde eşyaların miktarı ve boyutuna uygun planlama yapar. Yapılan incelemenin ardından fiyatlandırma yapılarak bütün aşamalar hakkında detaylı bilgi verilir. Anlaşmaya varıldığında belirlenen gün ve saatte adresinize ekibimiz gelerek eşyaların demontesinden, paketlenmesine ve kolilere yerleşimini gerçekleştirirler. Büyük boyutlarda olan mobilyalar ve beyaz eşyalara zarar gelmemesi için özel ambalajlara sarılır.

Paketleme ve demonte işleminde deneyimli personelimiz tarafından gerçekleştirilir ve sorunsuz taşınmasını sağlarlar. Kırılacak eşyalar, özenle paketlenir ve yeterli sayıda elemanımız kısa süre içinde taşınmaya hazır hale getirir. İhtiyacınız olan boyutlardaki aracımız tahsis edilerek yerleşimi de dikkatli şekilde gerçekleştirilir. Şehir içi ve şehirler arası nakliye firması olarak hizmet veren Çankaya evden eve nakliyat firmamızda kısa sürede adrese ulaşım sağlanır.

Kısa Sürede Güvenli Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri

Taşımacılık asansörümüz sizlerin bir yerden bir yere taşınmanızdaki en önemli faktördür. Ekspertiz tarafından asansörün konulacağı alan tespit edilir ve taşınma daha kolay şekilde gerçekleştirilir. Asansörlü taşımacılıkta uygun görülen pencere veya balkona yerleştirilen asansörümüz sayesinde eşyalarınızın merdiven arasındaki boşlukta hasar almaması için etkili şekilde taşınmanın vazgeçilmezi olarak kullanılmaktadır. Araçlarımızın iç kısımda sabitleme sistemimiz sayesinde eşyalar ani fren gibi durumlarda oluşabilecek risklere karşı güvenli bir olarak nakliye edilmesini sağlar.

Yeni adreste hazır olan elemanlarımız taşıma aşamasında da büyük titizlik göstererek sorunsuz taşımacılık gerçekleştirir. Eşyalarınızın evinizde montajı yapılır, her şey yerli yerine konulur ve kontrolleri yapılır. Kullanıma hazır hale gelen eşyalarınız size teslim edilir. Firmamızda bugüne kadar verdiğimiz tüm hizmetlerde özveriyle çalışarak arkamızda memnun müşteriler bırakmayı kendimize borç biliyoruz ve taşınmak kadar büyük sorumluluğu biz üstleniyoruz. Taşınmanın her aşamasında yanınızda olan ekibimiz size sadece taşınmanın keyfini bırakır. Taşınma stresi ve yorgunluğu yaşamak istemeyenler bu konuda güvenilir Çankaya evden eve nakliyat firmamızdan destek alabilir. Nakliyat işlerinde itinalı ve titizlik içerisinde işimize duyduğumuz hassasiyetle sizlerin yükünü alıyor ve sorunsuz taşımacılık hizmeti almak için sizleri firmamıza bekliyoruz,

Çankaya ilçemize bağlı olan balgat semtimizde yeni yapılan yapılardan dolay bir çok nüfusu artarak ve bir çok taşıma talepleri bize ulaştığı için bizde Çankaya Can Nakliyat olarak Balgat Nakliyat şube açarak tüm müşterilerimize yardımcı olmaktayız Ankara nın tüm ilçe ve semtlerde şube açarak rakiplerine bir adım geçerek büyümeyi hedefleyen firmamız asansörlü taşımacılık hizmetini en iyi şekilde vermektedir,

Çankaya Can Nakliyat olarak Çankaya ilçesin e  ilk defa asansörlü taşımacılık hizmeti veren firmalardan biridir firmamız sağlam alt yapısı ile Türkiye geneli artık 24 katta kader dış cephe asansörü kullanarak evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde üstün hizmet vermektedir sizlere tavsiyemiz sizde asansörlü nakliye hizmetini tercih edin sizin de eşyalarınız güvenle taşınsın.

Şube Çağrı Merkezi Tel:  0532 483 54 18  /  0312 346 54 18

Şube Adresimiz: Birlik Mahallesi, 441. Caddesi. No:17/2/ Posta Koddu 06610 Çankaya/Ankara

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 Puan)
Loading...