Can Nakliyat Ofis Taşıma Hizmetleri

Günümüzde nakliyat işlemleri, yetkili firmalar tarafından kısa sürede yapılmaktadır. Can nakliyat, bünyesinde eğitimli kişileri çalıştırarak kaliteli hizmet sunmaktadır. Çalışmak isteyen kişilere öncesinde nakliyat hakkında eğitim verilmektedir. Eğitimini tamamlayan kişiler, çalışma sürecine başlamaktadır. Evden eve taşıma hizmetlerinin yanı sıra, ofis, büro, fuar, banka ve dershane taşımacılığı hizmetleri de verilmektedir. Müşteriler için montaj ve de montaj hizmetlerinin yanı sıra paketleme de yapılmaktadır. Bunun yanı sıra müşteriler ile sözleşme yapılır. Bu sözleşmede taşıma sırasında eşyalara zarar gelmesi durumunda, müşterinin mağdur edilmemesi sağlanmaktadır. Gelen zararlar firma tarafından karşılanmaktadır. Bunun yanı sıra taşıma işlemlerinde kullanılacak araçların seçimi de yapılabilmektedir. Büyük kasalı araçlar ve asansörlü taşıma hizmetleri en sık tercih edilenler arasında yer almaktadır. Uygun fiyatlar sunan Can nakliyat, bu sektörde adını duyurmuş olan bir firmadır.

Ofis Taşımacılığı Nedir?

Ofis nakliyesi, günümüzde bir çok kişinin çalışma yeri olan ofislerin başka bir yere taşınmasına denilmektedir. Dosyalar, arşivler, bilgisayarlar ve masalar ofislerde en sık görülen eşyalardır. Özellikle dosya ve arşivlerin nakliye esnasında kaybolma durumu olduğu için yetkili firmalardan yardım alınmaktadır. Ayrıca eşyaların yeni ofise varıldığında aynı düzende kurulması da oldukça önemlidir. Ofis taşımacılığı bu noktada devreye girmektedir. İş yeri sahipleri, çalışanların kullandıkları eşyaları, masaları ve bilgisayar sistemlerini güvenli şekilde taşıyabilmek için nakliyat firmalarından yardım almaktadır. Ankara nakliye konusunda gelişmiş olan büyük bir şehirdir. Bünyesinde bir çok ofis ve çalışan barındırmaktadır. Bu nedenle nakliyat firmalarının çoğunlukta olduğu yer olarak da bilinmektedir.

Ofis Taşımacılığında Neler Yapılmalıdır?

İş yeri sahipleri ofislerini başka bir yere taşımak istiyorsa, haftalar öncesinden nakliyat firması ile iletişime geçmeli ve taşınma gününe randevu almalıdır. Bu işlemin bir kaç hafta önce yapılması oldukça önemlidir. Randevu alındıktan sonra firmada çalışan ekspertiz ekibi ofise gelerek gerekli incelemeleri yapmaktadır. Masa ve bilgisayarların sayısı belirlenir, dosya ve klasörler not edilir, taşınması gereken her şey belirlendikten sonra inceleme tamamlanır. Daha sonra yeni ofiste eşyaların nereye yerleşileceği konusunda ofis sahipleriyle görüşmeler yapılır. Çalışanların eşyaları ve yerleri bu görüşmede belirlenir. Taşınma gününe iki gün kala ekipler tekrar gelmekte ve eşyaları paketlemektedir. Dosyalar için başka bir yöntem kullanılır. Bu yöntemde hangi dosyanın nereye koyulduğu da belirtilmektedir. Taşınma günü belirlenen araçla birlikte yeni ofise bütün eşyalar taşınmaktadır. Daha önce yeni ofis için eşyaların yerleri belirlendiği için taşıma gerçekleştiğinde bu plana göre bütün eşyalar yerleştirilir. Ofis nakliyat konusunda firmalardan yardım almanın önemi de eşyaların yerleştirilmesidir. Belirlenen yerlere bütün eşyalar yerleştirilir, paketleme işlemleri tamamlanır, varsa montaj işlemleri uygulanır ve nakliyat tamamlanır. Kısa süre içerisinde bütün eşyalar eksiksiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Bu sayede hiçbir sorun yaşanmadan nakliye tamamlanır.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan)
Loading...