Can Nakliyat Natoyolu Şubesi

Can Nakliyat Natoyolu Şubesi

Müşterilerimizin yoğun talep ve ilgileri dolayısıyla Can Nakliyat evden eve nakliyat işlerini büyütmeye devam ediyor. Ankara’nın ilçelerinde yoğun olarak yürüttüğümüz faaliyetlerimiz Can Nakliyat Natoyolu Şubesi ile de hizmetinizde. Taşıdığımız her eşyayı kendi eşyamız gibi benimseyerek özenle ve dikkatle taşıyoruz. Bu nedenle Can Nakliyat müşterilerin en sık tercih ettiği şirketlerin başında geliyor. Uygun fiyatlarla birlikte size en kaliteli hizmeti vermek için büyük çaba gösteren şirketimiz, her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşarak müşteri taleplerini istenildiği şekilde yerine getirmekten gurur duyuyor.

Asansörlü Nakliyat

Can Nakliyat Natoyolu Şubesi, Natoyolu’nda ilk kez asansörlü nakliyat hizmeti sunan firmalardan birisidir. Çalışanlarımız sürekli olarak taşımacılık konusunda eğitime tabi tutulur. Bu nedenle bünyemizde barındırdığımız ve eşyalarınızdan sorumlu olan her çalışanımız işinde profesyoneldir. Biz eşyalarınızı taşırken sizin hiçbir şekilde endişelenmenize veya tereddüt etmenize gerek kalmaz. Uzmanlarımız nasıl bir nakliye süreci geçirileceğini hesaplarken, taşıma sorumlularımız ise eşyalarına hiçbir zarar gelmemesi için ekstra çaba sarf ederek güvenli bir teslimat sürecinin garantisini verir. Ankara’daki uygun fiyatlı taşıma firmalarından biri olmamız, işimizi büyük ciddiyetle yapmamız ve müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutmamız bizi Natoyolu’nda da oldukça rağbet gören bir firma konumuna getirdi. Müşterilerimizi memnun etmek için yerine getirdiğimiz her işi değerlendirip, uzmanlarımızla birlikte işlerin analizini yaparak her seferinde bir sonraki iş için kendimizi daha da geliştiriyoruz. Asansörlü taşıma işimizle birlikte ürünleri taşırken meydana gelen hasarların önüne geçiyoruz. Çoğu ev taşıyan insanların eşyalarının merdiven çıkarken ya da inerken aldığı hasarları göz önünde bulundurarak, yüksek katlı evlere gerçekleştirdiğimiz taşımalarda asansör kullanıyoruz. Böylece 18. Katta otursanız bile eşyalarınız büyük bir özenle balkonunuzdan ya da pencerenizden kolaylıkla size ulaştırılıyor.

Demontaj ve Montaj

Eşyalarınızı taşırken demonte edilebilen ürünleri küçük parçalar halinde taşıyarak oluşabilecek bütün hasar ve problemleri ortadan kaldırıyoruz. Bu eşyaları özel kutularda taşıyoruz. Eğer kırılma tehlikesi olan ürünleriniz varsa bunları da yine özel olarak paketliyoruz. Paketleme işleminde kullandığımız en güvenli maddelerden biri balonlu naylon olduğu için size kötü sürpriz olabilecek her şeyi ortadan kaldırıyoruz. Teslim etme aşamasında ise demonte haldeki ürünleri bırakıp gitmiyor, sizin için tekrar monte ederek istediğiniz yerlere yerleştiriyoruz. İşimizi yaparken sizlerden gelen dönüşleri firma politikası olarak benimsediğimiz için, müşterilerimizi mağdur edecek hiçbir faaliyet gerçekleştirmiyoruz. Can Nakliyat Natoyolu Şubesi ve Ankara’nın birçok ilçesinde sunduğumuz şehir içi ve şehir dışı nakliye fırsatlarımızla, bütçenizi sarsmadan güvenli bir taşımacılık gerçekleştirebilirsiniz. Ankara nakliyatçı talepleriniz için sitemizden ya da telefon numaralarımızı arayarak her zaman bilgi alabilir ve talep ettiğiniz durumlarda taşımaya başlamadan önce bir fiyat alabilirsiniz. Böylece taşıma işleminin sonunda ekstra ya da fazla bir miktar ödemek zorunda kalmadan, işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz,

ADRES: Cengizhan Mahallesi, Natoyolu Caddesı 359/3 / Posta Kodu 06480 / Mamak /Ankara
Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Puan)
Loading...