Can Nakliyat İle Eşyalarınız Güvenle Taşınsın, Size Keyfini Çıkarmak Kalsın

Nakliyat sektöründeki faaliyetlerine 2001 yılı itibariyle başlamış olan firmamız Can Nakliyat, taviz vermediği prensipleri, özverili çalışma stratejisi, deneyimli personeli ve tam donanımlı araçları ile taşımacılık işlerinizde ilk başvuracağınız nakliye firması olarak öne çıkıyor. Evden eve taşımacılık Ankara Dikmen başta olmak üzere pek çok mesafe bakımından uzak semte de firmamız tarafından hizmet sağlanmaktadır. Diğer taşımacılık firmalarından farklı olarak en yüksek mesafelere kadar ulaşabilen asansörlerimiz, başka hiçbir nakliye firmasının hizmet vermediği ilçelerde çalışmalarımız bulunmaktadır. Yalnızca evden eve değil, ofis taşımacılığı, depolama ve paketleme işlemlerimiz de profesyonel ekibimiz ile tam olması gerektiği şekilde gerçekleştirilmektedir.

Taşınma Öncesi Paketleme İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Can Nakliyat firmamızın, pek çok referansı bulunmaktadır. işimizi hiçbir suretle baştan savma gerçekleştirmiyoruz. Nakliyat öncesi uzman tarafından denetim sağlandıktan hemen sonra hızlı ve pratik bir şekilde paketleme işlemlerine başlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin üstüne titrediği, kırılma riski bulunan eşyalarınızı oldukça dikkatli bir şekilde paketleyip ayırıyoruz. Mobilya ve koltuklarınızı, beyaz eşya ve halılarınızı çizilmelere ve tozlanmalara karşı titizlikle jelatin ya da korumalı paketlere sarıyoruz. Evden eve nakliyat işlemi esnasında bir zarar görmemeleri için aracımıza dikkatle tüm eşyaları yerleştiriyor ve kötü hava koşullarına karşı kapalı araçlarda muhafaza ediyoruz. Yeni adrese geldiğimizde, zemin kat değilse, 17. Kata kadar asansörlü taşıma yöntemi ile eşyalarınızı pencere ya da balkon kapısından içeri alıp, her birini tek tek arzu ettiğiniz şekilde yerleştiriyoruz.

Can Nakliyat 7 Gün 24 Saat Aktif Mi?

Taşımacılık hizmetimiz sabah 07.00 itibariyle başlar ve 23.00’te sona erer. Ancak bilgi almak için web adresimiz olan ankaracannakliyat.com adresimizden günün her saati bilgi alabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Nakliye işlemlerinde çalışan personelimizi, bu alanda uzman haline gelmiş bireylerden oluşturmuş durumdayız. Evden eve taşımacılık Ankara Dikmen de dahil pek çok bölgede ofislerimiz aracılığıyla da tarafımızdan sağlanabiliyor. Evden eve, evden ofise, ofis eşyaları taşımacılığı, malzeme taşımacılığı, hastane, reklam, cam vs. hassas malzemeler taşımacılığı firmamız hizmetleri arasında yer alıyor. Kalitemiz referansımızdır.

Eşya Sigortası ve Depolama Hizmetiniz Var Mı?

Eşyalarınızı taşımadan önce firma yetkililerimiz tarafından düzenlenen form ile sigortalıyoruz. Eşyalarınız güvence altına böylelikle alınıyor ve siz kıymetli müşterilerimizin de içi rahat ediyor. Evden eve taşımacılık Ankara Dikmen bölgesi için geçerli olduğu gibi, Ankara ili sınırları içerisinde ve şehirler arası olarak da tarafımızdan gerçekleştiriliyor.

Firmamızda depolama hizmeti de mevcut. Bu sistemde eşyalarınız hiçbir şekilde hasar görmeden tarafımızdan alınıyor. Yurt dışı gezisi, iş seyahati, tayin durumu ya da uzun vadeli yolculuklarınızda eşyalarınızın sorumluluğunu biz üstleniyoruz. İstediğiniz zaman onları size gönderiyor ve elemanlarımız aracılığıyla taşınmalarını da sağlıyoruz. Siz de Can Nakliyat’a gelin, aklınız evde kalmasın!

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan)
Loading...