Çakırlar Nakliyat

Yaşa alanlarınızdan ayrılmak zorunda kaldığınızda yeni evinizde başlayacak yeni hayatınızda Ankara evden eve nakliyat firması arıyorsanız yanınızdayız. Nakliyat firmasının seçimi taşınmada en önemli sorunlardan birisidir. Güvenilir taşımacılık hizmeti için nakliyat firmasının özenle seçilmesi gerekir. Nakliyat firması olarak sektöründe Ankara’nın öncü firma olmanın bize yüklediği sorumlulukla taşıma işlerinde önceliğimiz sizin güveninizi kazanmaktır. Çakırlar Nakliyat olarak kendi alanında profesyonel olan ekibimizden taşımacılık konusunda destek almak için taşınma işleminin ilk aşamasını başlatmış olacaksınız.

Ekspertiz Hizmeti Planlamayı Gerektiği Şekilde Yapar

Ankara nakliyatçı olarak taşınma işinde bizi aradığınızda kafamıza göre fiyat vermek yerine evinize gelen ekspertiz ekibimiz eşyalarınızın durumuna, kullanılacak araca, taşıtma personelinin belirlenmesine kadar tüm aşamaları gözden geçirerek fiyat tespitinde bulunur. Ücretsiz ekspertiz ekibimiz sizin onayınızı aldıktan sonra ikinci aşamada tamamlanmış olur. Müşteri memnuniyeti en önemli prensibimizdir ve taşınmanın her aşaması bizim için değerlidir. 2001 yılında başlayan nakliyat hayatımız boyunca arkamızda bıraktığımız her müşterimiz referansımız olmuştur. Güvenli taşımacılık için bütün eşyalarınızı özel ambalaj malzemesiyle paketler ve zarar gelmemesi hatta bir çizik bile oluşmaması için özen gösteririz. Asansörlü taşıma araçlarımızla evinizin yüksekliği ne olursa olsun eşyalarınızı güvenle hasarsız taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Çakırlar Nakliyat olarak nakliye sektörünün lideri olma hedefimizi günden güne geliştiriyor ve alanında uzman personelimizle eşyalarınızı emanetimiz biliyoruz.

Evden Eve Taşıma İşlerinizde Her Aşamada Yanınızdayız

Evden eve nakliyat olarak taşınmaya karar verdiğinizde eşyalarınızın paketlenmesinden mobilyaların demonte edilmesine kadar her aşamada tüm işlemler firmamıza aittir. Ekspertiz hizmetimiz en önemli aşamadır ve iyi çalışma planlı çalışmadan kaynaklanır. Plansız ve programsız yapılan nakliyatlarda istenmeyen kazaların farkında olduğumuz için ekspertiz planlaması olmadan taşınma olmayacağının farkındayız. Evden eve nakliyatın ambalajlanması işleminde kaliteli ambalajlama malzemesi kullanmaktan kaçınmayız. Gerekli ekipman ve personelimizin kaliteli olması sizin eşyalarınızın güvenli taşınması için önemlidir. Teknolojiyle üretilen kırılma ve darbe önleyici ambalaj malzemesi kullanarak başlarına en ufak bir şey gelmesin diye titizlik içinde çalışırız. Marangoz ekibimiz mobilyalarınızın demontesini yapar ve zarar görmemesi için hazır hale getirir. Taşınma sonrası marangozlarımız tekrar devreye girer ve yeni yerinde montaj işlemini de yerinde yapar. Bulaşık makineniz, çamaşır makinenizin yerinden sökülmesi ve yeni yerine tesisatına uygun şekilde yerleşme işini de gerçekleştiren ekibimiz eşyalarınızı kullanıma hazır hale getirir. Evden eve Çakırlar Nakliyat olarak eşyalarınız evinizden araca yerleştirilir ve tüm eşyalarınız yeni yaşam alanlarınıza doğru yola çıkar. Kısa sürede, zamanında yaptığımız taşımacılık işinden memnun kalmanız için size iş bırakmayız. Hasarsız taşımacılık için gayret gösterir ve emanetinizi önemseriz. Her insanı sıkıntıya sokan taşıma işlerinde sorun istemiyorsanız size en yakın olan firmamızdan destek alabilirsiniz. Evden eve nakliyatta en önemlisi taşınma sözleşmesidir ve taşınma sözleşmesi sizin eşyalarınızın güvenliği için önemlidir.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...