Büyükşehir Belediyesine ait olan tüm nakliyat işlemlerine sahip olduğumuz gibi, profesyonel

2001 yılından beri varlığını sürdüren Ankara Can Nakliyat, her zaman müşteri memnuniyetini kişisel müşterilerine sağladığı gibi, Ankara Büyükşehir Belediyesi Taşınmasıkurumsal anlamda da mükemmel bir işçilik ve azim sergilemesi sonucunda, başarılı işlemlerde bulunmuştur. Bunun en büyük örneği; Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan Ana Binanın, Ek Binaların ve Sosyal Hizmetler Binalarının içerisindeki malzemelerin tarafımızca taşınmasından dolayı gelen teşekkür mektubuyla ispatlamaktayız.

Ankara Nakliyat olarak, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin taşınması esnasında yaptığı ihaleyle birlikte, taşınma ihtiyacının tamamını bir şirkete vereceğini öğrenmemizle birlikte, uzman ekibimizle beraber giderek mükemmel bir teklif vermemizin ardından, Büyükşehir Belediyesine ait olan tüm nakliyat işlemlerine sahip olduğumuz gibi, profesyonel ekibimiz ve son model araçlarımızla da bu ekipmanların tamamını sorunsuz bir şekilde taşıma başarısı göstermiş bulunmaktayız.

Yılların getirdiği tecrübe ve işinde usta olan elemanlara verdiğimiz önemle beraber sorunsuz bir transfer işlemini sağlamamız, Ankara Evden Eve Nakliyat olarak tanınan firmamızın, kurumsal anlamda da mükemmel işler çıkarttığını göstermemize yetmiştir. Çünkü tamamen profesyonel ve tüm ekipmanlarımızın, tüm ekiplerimizin seferber olmasıyla birlikte harika ve en kısa zamanda taşınma işleminin sonlanmasıyla birlikte, irtibatta olduğumuz görevlilerin yoğun tebrikleriyle karşılaşma şerefine nail olduk.

Özellikle yüksek binalardan indirilecek olan eşyaların ciddi manada zorluk yaşattığı gibi, bizim için ise; hiçbir şekilde sorun veya zorluk belirtmediğini görmeleri üzerine hayranlıklarını gizleyemediler. Çünkü Asansörlü Nakliyat Ankara şirketleri arasında en kaliteli hizmeti veren ve bu işte tamamen profesyonel olan bir yapıya sahip olmamızın getirdiği tecrübeyle birlikte sorunsuzca işlemler sağlamaktayız.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından bizlere sunulan teşekkür mektubu, yaptığımız işler ve bundan sonraki ihalelere de katılmamız için cezp edici olmuş; bundan sonraki işlemlerini de şirketimize yaptırmak istediklerini anlamaktayız. Hal böyle olunca, kurumsal anlamdaki büyük şirketlerle ve kişilerle çalışmalarımızın ne kadar kaliteli olduğu da anlaşılmaktadır.

Ayrıca hizmet kalitemizi her zaman korumakta ve bizimle çalışan personellerin daima mutlu ve eğitimli olmasının yanı sıra; en doğru fiyat politikasını da şirketimiz sergilemektedir. Her müşterimize olduğu gibi, Ankara Büyükşehir Belediyesi içinde özel bir fiyat belirleyerek, hem en uygun fiyata hizmet vermeyi, hem de en kaliteli hizmete kavuşmalarını sağladık. Teşekkür mektubunda da yer aldığı gibi, kesinlikle eşyalara zarar verilmeyip, nasıl teslim aldıysak, o şekilde teslim ettiğimiz için en iyi çözümü de üretmekte olduğumuza değinilmiştir.

Sizlerde en kaliteli hizmeti, gerek kişisel gerekse kurumsal anlamda almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, hemen bizlere ulaşabilirsiniz biz Ankara can nakliyat şirketi olarak Ankara merkez de bir çok kurumların ce devlet dairelerin taşınma hizmetini üstlenerek sorunsuz taşıdığımız her taşıma sonunda firmamız teşekkür mektubunu almış olmaktadır

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan)
Loading...