bulaşık makinası nasıl taşır şekli

Bulaşık Makinesi Nasıl Taşınır?

Bulaşık Makinesi Nasıl Taşınır?

Evden eve nakliyat işlemlerinde müşterilerimizin en çok tedirgin olduğu konulardan biri beyaz eşya taşımacılık süreci. Genellikle ya kamyonlarda ya da doğru paketlenmediği için teslim alma veya teslim etme sürecinde hasar gören bulaşık makinelerinizi Ankara nakliyatçı denince önde gelen isimlerden Can Nakliyat olarak nasıl taşımamız gerektiğini biliyoruz. Peki bulaşık makinesi nasıl taşınır?

 

Özenle Paketliyoruz

Hepinizin bildiği üzere taşınma sırasında her ürün kendine özel ilgi ve alaka ister. Doğru ambalaj seçimi, kaç kere paketleneceği önemli konulardır. Fakat konu beyaz eşyalara gelince daha çok özen göstermemiz gerekiyor. Çünkü bu ürünler evlerinizdeki belki de en yardımcı  ve maddi açıdan külfetli eşyalar. Bu nedenle kullandığımız paketleme malzemeleri oldukça dayanıklı. Paketleme işlemlerini tamamen biz üstlendiğimiz için, sizi bu konuda uğraştıracak hiçbir şeye izin vermiyoruz. Kullandığımız baloncuklu torbalar, piyasada rahatlıkla bulabildiğiniz ince torbalardan değil. Kullandığımız ambalajlar tamamen endüstriyeldir. Bu nedenle de ürünüzü iki kere bu ambalajla sarmak bile ürüne hiçbir hasar gelmeyeceğinin yüzde yüz garantisi olabiliyor. Bulaşık makinenizin köşelerini de güvenceye almayı unutmuyoruz. Böylelikle bulaşık makinesi nasıl taşınır diye kendinize dert edinmenize gerek kalmıyor.

Bulaşık Makineniz Nasıl Hazırlanır?

Eğer bulaşık makinenizin kullanma kılavuzu hala duruyorsa içinde size bulaşık makinesi nasıl taşınır şeklinde yönergeler barındıran sayfalar görmeniz mümkün. Fakat şayet kullanma kılavuzu artık durmuyorsa sizler için basit bir anlatımla paketlemeden önce bulaşık makineniz için neler yapılması gerektiğini açıklayabiliriz. Öncelikle yapmamız  gereken şey bulaşık makinesinin bütün su gideri ve şebeke bağlantılarını sökmek. Daha sonra makinenizin içindeki bütün suyu boşaltmamız gerekecek. Eğer bu suyu boşaltmazsanız makinenizin içindeki parçalar taşınma hareketleri sırasında zarar görebilir. Bu su akıtma işlemini ise makinenizin ön kısmının alt bölümünde bulunan tahliye kapağını açarak yapabiliyoruz. İlişiğini kestiğiniz hortum ve boruları ise makinenin arka tarafına sabitlemeli, borulara zarar gelecek şekilde esnetmemeliyiz. Daha sonra ise bulaşık makinenizin kapağını özel bantlar ise sarıyoruz ve bu şekilde herhangi bir hareket sırasında kapağın zarar görmesini engellemiş oluyoruz. Yaptığımız son işlem ise makinenizi özel ambalajlarla paketlemek. Ambalaj ve makine durumuna göre paketleme sayımız değişse de, genellikle iki kere naylon çekmek yeterli alıyor. Bu naylonun açılmasını önlemek amacıyla da kalın ve özel koli bantlarıyla sabitliyoruz. Her bir eşyanıza gereken hassasiyeti gösteriyor, hasar gelmeyecek şekilde paketliyoruz. Araçta taşırken ise makinenizin dik konumda olduğundan emin olmamız gerekiyor. Eğer yan ya da öne yatmış taşınırsa makineler, bu içindeki ıslanmaması gereken parçalara su akışının olabileceğini ve bu da eşyanızın çalışma durumunu olumsuz etkileyebileceğini gösteriyor. Bütün  bu işlemlerden sonra teslim ederken ürününüzün montajını da sizler için yine uzman ekibimizle birlikte biz yapıyoruz, Ankara Nakliyat

bulaşık makinası nakliyesi bizde sorulur çok dikatlı taşınması gereken bulaşık makinası en ufak bir sorun yaşanmadan firmamız tarafında evden eve nakliyat işlemi gerçekleştirerek hizmet vermekteyiz sizde can nakliyat ile ev ve ofis ve bulaşık makinasi gibi değerli eşyalarınızı taşıtın güvenle.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 1 reviews
by Ferdi Teke on Ankara Nakliyat

selam geçen hafta çarşamba günü sizin firma ile çayyolun da bilkente bulaşık makinası taşıttırdım sizin tarafınızda gelen personelerınız o kader dikatlı o kader güler yüzlülerdi ki anlatamam çok saolun sitemız de oturan herkese tafsiye ederim firmanızı Can Nakliyat Ankara Firmasına sonsuz teşekkür ederiz

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Puan)
Loading...