Beklentilerinizin Üstünde Hizmet Anlayışı İle Ankara Can Taşımacılık

1993 yılından itibaren hizmet vermeye başlamış olan firmamız Türkiye’nin bütün bölgelerine taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Firmamız T.C Ulaştırma Bakanlığının vermiş olduğu K1-K3 yetki belgelerine sahiptir. Beklentilerinizin üstünde hizmet veren firmamız; müşteri memnuniyeti odaklı düşünen, kalite ve güveni birbiriyle tamamlayan bir taşımacılık şirketidir. Ankara Can Taşımacılık kurumsal kimliğini tamamlamış olmakla birlikte başta Ankara olmak üzere bütün ülke genelinde en çok tercih edilen taşımacılık şirketlerinden biridir.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyi ve deneyimi, kurumsal kimliğimiz ile birleştirerek, son model nakliye araçlarımız ve profesyonel personel kadromuz ile sunmuş olduğumuz bütün hizmetlerimizi büyük bir özveri ile gerçekleştirmekteyiz.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Müşteri memnuniyetini esas alan çalışmalarımızla bugünlere gelen firmamız, profesyonel olarak yaptığımız bu işlem sonucunda sizlerin memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir. Teknik ekip ve ekipmanların yanı sıra, modern araçlarımız ve profesyonel olarak işlevselliğini sürdüren tecrübeli ekibimiz ile birlikte eşyalarınızın güven içerisinde taşınmasını sağlamaktayız.

Asansörlü nakliyat sektöründe ilk defa hizmet vermiş olmanın gururunu yaşayan firmamız Ankara Evden Eve Nakliyat hizmetlerinin yanı sıra; askılı tekstil taşımacılığı, ev eşyası depolama, ambalajlama ve paketleme gibi hizmetler de sunmaktadır. Mağaza, işyeri, banka, dershane ve parsiyel taşımacılık konusunda da sizlerin çözüm ortağı olmaya devem etmektedir.

Misyonumuz Nedir?

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını doğru bir biçimde anlamaya çalışarak, üretmeyi hedefleyen çalışmalarımız ile birlikte müşteri memnuniyetine önem vererek hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederiz. Müşterilerimize olan bağlılık ve saygımız çerçevesinde işimizi her zaman en doğru şekilde yapmayı, dürüst hizmet vermeyi ve sizleri gönülden sahiplenerek çalışmalarımız sürdürmekteyiz. Sizlere net olarak söz verir ve verdiğimiz sözleri eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt ederiz. Ankara Can Taşımacılık olarak kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı her daim geliştirmeye özen gösteririz. Bu kurallar çerçevesinde şeffaf, dürüst ve tutarlı olarak davranır, güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen gösteririz.

Hedefimiz birinci olmak değil, güven vermektir. Ankara Evden Eve Nakliyat firması olarak; müşterilerimizin taşımacılık hizmeti öncesinde ilk olarak dinleriz sonrasında ihtiyaçlarınıza özel olarak en uygun seçimleri sizlere sağlarız. Almış olduğumuz bütün kararları birlikte düşünür be bütün halinde değerlendirerek karar veririz. Yeni teknik ve koşullar geliştirerek standart taşımacılık hizmetinin ötesinde hizmet vermeye çalışırız. Taşımacılık sektöründe uzmanlaşarak tüm Türkiye genelinde müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunmak amacımızdır.

Vizyonumuz Nedir?

Türkiye ve yurt dışında taşımacılık sektörü içerisindeki başarımızı kurumsal ve bireysel olarak sağlayacak hizmetlerin mimarı olmak hedeflerimizin başında gelmektedir. Taşımacılık hizmeti güvene ve tecrübeye bağlı olarak verilen bir hizmet olmasından ötürü, alanında uzman personellerimiz ve son model kapalı çelik kasa olan araçlarımız ile sigortalı olarak Türkiye geneline şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Yenilikçi, saygılı ve duyarlı bir yapı ile Türkiye çapında bütün müşterilerimiz tarafından referans noktayı olmayı amaçlayan bir firmayız. Sorumluluğumuzun bilincinde olarak, bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak için sosyal çalışmalar, çevresel nitelikler ve önemli yatırımlar ile iyileştirme sağlamaktayız. Ankara Can Taşımacılık olarak müşterilerimize, taşımacılık sektöründeki en profesyonel hizmetleri en uygun fiyatlara verebilmek bakımından faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...