Banka Taşıma Ankara İçi Faaliyetlerinde Güvenilir Hizmet

Nakliyat işlerinde sınır tanımadan hem kurumsal hem de bireysel nakliyat işlemlerine büyük önem veren güvenilirliliğini ispatlamış ve sektöründe lider konumda hizmetlerine devam ediyoruz. Kurumsal nakliyat anlamında farkını ortaya koyarak başarılı çalışmalara imza atan firmamız özellikle Banka Taşıma Ankara İçi faaliyetlerinde de örnek gösterilecek firmalar arasındadır. Türkiye’de faaliyet gösteren ve Ankara İçinde şubesi bulunan birçok bankaya taşımacılık konusunda yardımcı olmuştur. Firmamız bankacılık taşınmasının güvenli ortamda yapılmasının gerektiğinin bilinciyle hareket etmektedir. Kalitesiyle adından söz ettirmeyi başaran ve güvenilir taşıma hizmetlerinin altından kalkabilecek personel ve alt yapısı bulunan nakliyat firması olarak bankanızın yer değiştirmesi durumunda yükünüzü alacak ve yeni yere naklinde sorunsuz taşımacılık hizmeti verecektir.

Banka Taşıma İşleri Yapabilecek Firmamı Arıyorsunuz?

Ankara İçi Banka Taşıma için bizi aradığınızda ilk iş olarak bağlı bulunduğunuz bankaya ekspertiz gönderilir ve fizibilite şartları, işyerindeki donanım araçları ön çalışma ve planlaması yapılır. Ekspertizin hazırladığı rapor ve plan dahilinde hızlı ve güvenilir nakliyat kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. Taşınacak eşyaların durumuna göre, ihtiyaç duyulacak araç sayısı ve taşıma işinde çalışacak personel sayısına göre fiyatlandırma yapılır. Banka Taşıma Ankara İçi olarak taşınma konusunda banka sorumlusu bilgilendirilir ve anlaşmamız halinde planlanan gün ve saatte taşıma işlemleri başlatılır. Nakliyat işlerini uzatmadan ve bankanın işleyişine zarar vermeyecek şekilde taşınma işleri genelde hafta sonu yapılması planlanır. Ankara İçi Banka Taşıma firması olarak nakliyat konusunda titizlik gerektiren ve önemli evrakların olduğu, her eşyanın, dosyanın özenle taşınması gerektiğinin bilincindeyiz.

Banka Taşımacılığında İzlenecek Adımlar Nelerdir?

Nakliyat hizmetlerinde hasarsız ve sorunsuz taşınmanın gerçekleşebilmesi için ilk aşama olan ekspertizin rapor hazırlamasından sonra plana göre hareket edilir. Ambalajlanması gereken eşyalar sıfır paketleme malzemeleriyle paketlenir. Demonte edilecek mobilyalar, dosyalıklar, etejerler, bünyemizde bulunan marangozlar tarafından sökülür ve kaliteli malzemelerle kaplanır. Darbe almasını engelleyecek havalı naylonlar eşyaların zarar görmemesi için kullanılır ve böylelikle hasarsız olarak yeni yerine ulaşması sağlanır. Dolap içlerinde bulunan belge ve evraklar karton kutulara sizlerinde gözetiminde yerleştirilir. Karışıklık olmaması için numaralandırılan koliler yerleşimde de kolaylık sağlar. Bankada bulunan elektronik eşyalarda dahil olmak üzere titizlik ve dikkatli şekilde havalı naylonlara sarılır ve köpüklü kolilerle konularak numaralandırılır. Her aşamada titizlik ve dikkat istendiğinin bilinciyle çalışan profesyonel kadromuz sorunsuz taşınmayı gerçekleştirir. Banka taşımacılığında da güven sağlaması açısından sigortalama yapılır ve eşyalar koruma altına alınması sağlanır. Kurumsal kimliklere önem veren firmamız Banka Taşıma Ankara İçi olarak güvenilir hizmet veren nadir firmalardan biridir. Ankara içinde banka taşımacılık dendiği zaman akla gelen firmalar arasında üst sıralarda olmaktan mutluluk duyuyor ve her aşamasında işlerimizin başarılı sonuçlanmasını sağlıyoruz. Yeni yerine giden eşyaların yerlerine uygun şekilde yerleşimini de yaparak taşınma külfetinden sizleri kurtaran firmamız teslim ettiği işinde, arkasında memnun müşteriler bırakır.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...