Ayvalı Nakliyat

Ayvalı Nakliyat

Yenilikçi ve güvenilir nakliye firması Can Nakliyat olarak, Ayvalı’da da hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Siz değerli müşterilerimizin tüm nakliye taleplerini göz önünde bulundurarak, hızlı ve sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Dürüst ve güvenilir bir servis isteyen müşterilerimize, yıllardır kaliteden şaşmadan ve edindiğimiz tecrübelerle evden eve nakliyat sağlıyoruz. Ankara nakliyatçı talebinde bulunan müşterilerimiz için Ayvalı ilçesinde de kaliteli hizmetler sağlamaya devam ediyoruz.

Ayvalı’dan Türkiye’nin 81 İline

Can Nakliyat olarak Türkiye’nin 81 iline nakliyat sağlıyoruz. İsteğiniz üzere haftanın yedi günü taşınma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bunu yaparken siz müşterilerimize kaliteden ödün vermeden ve gözünüzü arkada bırakmadan hizmek etmekten onur duyuyoruz. Ayvalı Nakliyat olarak ihtiyaçlarını ve taleplerinizi biliyor ve bunları karşılamak için işinde uzman ve başarılı taşıma kadromuz ve ekspertiz ekibimizle her gün daha çok çalışıyor, kendimizi geliştiriyoruz. Ekspertiz ekibimiz adresinize kadar gelerek ihtiyaçlarınıza, paketleme işlemlerinize, personellere ve zaman planlamasına karar vererek güvenli bir taşınma planı hazırlar. Taşınma esnasında ürünleriniz özel ve uygun ambalajlarla hasarlara karşı paketlenir. Ürünler araç içinde üst üste yığdırılarak zarar görmez. Böylece size maddi veya manevi bir masraf çıkarmaz. Hizmetimiz sırasında kullandığımız malzemelerin çevre dostu ve kaliteli olmasına özen gösteririz. K3 yetki belgeli araçlarımızla eşyalarınız Türkiye’nin istediğiniz bölgesine taşınır. Ayvalı Nakliyat şirketi olarak mevsimlere ya da günlere aldırmadan sizlerin rahatlığı ve eşyalarınızın güveni için çalışıyoruz. Taşınacağınız yer üst katlarda dahi bile olsa gelişmiş asansör seçeneklerimizle eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden evinizin içine kadar teslim edilir. Eşyalarınızı monte ya da demonte etmek için birini bulmanıza gerek kalmaz, çünkü Ayvalı Nakliyat olarak size taşınma esnasında ihtiyacınız olabilecek bütün işlemleri sağlayacağımıza dair garanti veriyoruz. Eşyalarınızı olası kayıp, çalıntı ve hasar durumlarına karşı sigortaladığımız için de mali açıdan size külfet olabilecek hiçbir şeyi ekstra masraf adı altında sizlere sunmuyoruz.

Taşıma İşlemi Ne Kadar Sürüyor?

Sitemiz üzerinden nereden nereye taşıma yapılacağına ve tarihine dair talebinizi ilettikten sonra size en kısa sürede dönüş yapıyoruz. Bununla birlikte telefon aracılığıyla bilgi almanız da aynı şekilde mümkün. Taşımacılık işlemi iş yoğunluğumuza göre değişse de genellike 1-2 gün gibi bir sürede taşınma işlemlerinizi halledebiliyoruz. Deneyimli çalışanlarımız ve modern teknoloji imkanlarımızla birlikte sizlere en kısa sürede, en faydalı taşıma hizmetini vereceğimizi garanti ediyoruz. Müşterilerimizi hiçbir şekilde mağdur etmeyeceğimiz plan ve programlarımızı işinde uzun zamandır tecrübeli ve uzmanlaşmış çalışanlarımız ve ekspertizlerimizle birlikte yapıyoruz. Her şey plana ve programa göre ilerlediği için de müşterilerimiz hiçbir kötü sürprizler karşılaşmıyor. Bu emeklerimizin ve çabalarımızın karşılığını da her nakliyat işinden sonra bize olumlu yorumlarıyla geri dönen siz müşterilerimizden alıyoruz. Bu güveninizi hep taze tutmak için de sürekli kendimizi geliştirmeye özen gösteriyoruz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan)
Loading...