“Asansörlü Nakliye Yapan Ankara Firma” Diye Aratıp Bizi Buldunuz Değil Mi?

Evet doğru yerdesiniz. Türkiye’nin taşımacılık alanında lider isimlerinden olan Ankara Can nakliyat hizmetinizde. Taşımacılık alanında yeni yöntemler geliştirerek hızlı ve güvenilir taşımacılığın adının eş anlamlısı biz olduğumuza inanıyoruz. Teknolojik gelişmelere ayak uydurarak müşterilerimizin memnuniyetini birincil derecede önemsiyoruz. 12 araç ve 45 kişilik ekibimizle yıllardır Ankaralı vatandaşlarımızın evlerini, ofislerini taşıyoruz. Alanımızdaki lider ismimiz sizlerden aldığımız güven ve övgü dolu sözlerle bizleri buralara getirdi. İnternetten “Asansörlü nakliye yapan Ankara firma” diye arattığınızda çıkan sonuç biz isek bu alandaki başarımızın bir göstergesidir. 2001 yılından bu yana sizlere kaliteli hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Asansörlü nakliye yapıyor musunuz?

Asansörlü ve asansörsüz nakliyat yapıyoruz. Tercihe göre sizin belirlediğiniz hizmetlerimizden yaralanabiliyorsunuz. İşini severek yapan, yaptığı işe değer veren bir firma olarak çalıştığımız her müşterimiz bizim referansımızdır. Kalabalık kadromuzla bugün Ankara Yenimahalle merkezli olarak 12 ilçede hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak taşıma sigortası da dahil her türlü hizmeti gerçekleştiriyoruz.  Sizlerden aldığımız destekle firmamız her geçen gün daha da büyüyerek, kaliteli ve nitelikli hizmet fırsatlarımızla yolumuza devam ediyoruz.

Asansörlü taşımacılık nedir, faydası nelerdir?

Asansörle taşımacılık taşınma işlemlerini büyük oranda kolaylaştıran bir uygulamadır. Eskiden eşyalarınız tek tek merdivenlerden indiriliyordu. Ancak taşındığınız yerde eşyalarınızı yerleştirirken sağının solunun çizilmesi bir kısmının kırılması kaçınılmazdı. İki taşıma sonrası kullanılmaz hale gelen eşyalarımız artık çöpten farksız olmuyordu. Bu sebeple daha fazla eşyanın zarar görmemesi için asansör sistemi kuruluyor ardından eşyalarınız hiçbir yere çarpmadan zarar görmeden yerine ulaşıyor. Hem taşıyan arkadaşlarımızın sayısını azaltmış oluyor hem de bel fıtığı gibi sağlık problemlerinin de önüne geçerek iş yükümüzü hafifletmiş oluyoruz. Asansörlü nakliye yapan firma Ankara Can nakliyat. Burada dikkat edilmesi gereken nokta evinizin asansör sistemine uygun olması.

Ambalaj yapmamız gerekli mi?

Bu konuda sadece sizlerden ricamız küçük eşyalarınızı paketlemeniz. Geriye kalan tüm eşyayı biz paketliyoruz. Ambalajın gerekli olmasının sebebi sadece önlem almak istememiz. Eşyalarınız araçlara yerleştirilirken ufak tefekte olsa çizilme, sökülme veya yırtılma olabilir. Bu nokta da ambalaj yani paketleme hizmetimiz sizin için idealdir. Değerli müşterilerimizin güvenini yıllardır özenle ve titizlikle çalışmamıza borçluyuz.

Ne kadar sürer?

Taşınma işleminiz olabildiğince çabuk ve hızlı olur. Size söylediğimiz saatte işlemin yapılacağı mekanın önünde hazır olarak bekleriz. Bize ulaşmak için çağrı merkezlerimiz günün her saati açık olduğu için kolay olacak. Firmamızın tüm iletişim bilgileri internet sitemizde mevcut. Yıllardır biriktirdiğimiz tecrübemizle evden eve nakliyat yahut şehirlerarası nakliyat bizimle çok daha kolay. Şimdiden bizi tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz. Asansörlü nakliye yapan firma Ankara Can nakliyatla işiniz çok kolay!

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...