Antika Eşya Taşıma

ANTİKA EŞYA TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Nakliye hizmetleri oldukça farklı alanlarda müşteriler tarafından talep edilebilen bir dünya haline gelmiş bulunmaktadır. Özellikle de antika taşımacılığı oldukça büyük rağbet gören taşımacılık faaliyetleri arasında yer almaktadır. Antika taşımacılığı denildiğinde dikkat edilmesi gerekilen oldukça fazla faktör bulunmaktadır. Bizler Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında her konuda uzman olan elemanlarımız ile hizmet sunmanın verdiği özgüven ile antika taşımacılığı konusundaki her türlü bilgi ve birikime sahip olan bir firma olarak göze çarpmaktayız. Sektörde ve bulunduğumuz ilde lider olmamızın sebebi de her daim en kaliteli teknolojiden ve en bilgili, deneyimli ve eğitimli personelden yararlanmamızdır. Antika eşya taşımacılığı için sigortalı taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Böylelikle eşyalarınızın taşınması esnasında gelebilecek olan her türlü hasar için öncesinde sigorta yapılmaktadır.

Kullandığımız araçlarımız çelik kasalı ve amortisörlü bir filodan oluşmaktadır. Ankara nakliyat olarak kullandığımız araçlar ve şoförlerin her daim oldukça önemli olduğunun bilincindeyiz. Antika olan ve paha biçilemeyen her türlü eşyanızın nakliyesi için bizlere güvenebilirsiniz. Oldukça pahalı, yadigâr, eşi olmayan, paha biçilemeyen her türlü antika eşyanızın taşınmasında bizlere güvenebilirsiniz. Bu taşıma esnasında öncesinde sigorta işlemi ve ekspertiz işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu sayede eşyalarınızda oluşabilecek olan hasarlar için öncesinde bir sözleşme imzalanmaktadır. Ayrıca oldukça farklı paketleme ve kolileme işlemlerimiz sayesinde antika eşyalarınız oldukça korunaklı hale getirilmektedir. Evden eve nakliyat konusunda uzman olan ekip çalışanlarımız paketleme işlemlerine de özen göstermektedir. Fizibilite raporu esnasında antika eşyalarınız için en uygun olan paketleme ürünleri tespit edilmektedir. Bu sayede en doğru ambalajlama ile en doğru paketleme işlemi de gerçekleştirilmektedir.

Nakliye konusunda normal şartlarda sadece antika değil en ucuz bir eşyaya bile hiçbir zarar gelmemesi gerekmektedir. Bunun bilincinde çalışmalarımızı sürdürdüğümüz için antika konusunda da diğer tüm eşyalarınız konusunda da her daim aynı hassasiyet ile çalışmaktayız. Araçlarımıza taşıma esnasında asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Bu sayede merdiven ve asansörde taşıma yerine asansörlü taşıma teknolojisinden destek almaktayız. Böylece risk daha da azalmakta ve paha biçilemeyen antika eşyalarınıza gelecek olan hasarların da önüne geçilebilmektedir. Ankara Can Nakliyat olarak hizmetlerimizde her daim kusursuzluğu ön planda tutmaktayız. Bu nedenle de antika eşyalarınızın taşınması için bizlere güvenebilirsiniz. Nakliyat firması olarak üzerimizde bulunan sorumlulukların en büyüğünün antika eşya taşıma sorumluluğu olduğunu bilir ve ona göre davranırız. Eğer sizler de gözünüzden bile sakındığınız antika eşyalarınızın taşınması için bizler ile çalışmak istiyorsanız hemen http://www.ankaracannakliyat.com/ linkinden bizlere ulaşabilirsiniz Ankara bölgesinde eşya taşıma işi bizden sorulur tercih sizden kaliteli bir asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti sunmak bizden.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...