Ankara’nın Her Yerindeyiz, Evden Eve Nakliyat Balgat

Nakliyecilik sorumluluk ve güven gerektiren bir iştir. Eşyalarınızı güvenerek teslim edebileceğiniz ve sektörün büyüyen değerlerinden biri olan Ankara Can Nakliyat firması evden eve nakliyat Ankara Balgat ‘da ve daha birçok ilçede kendi oluşturduğu kalite standartları doğrultusunda hizmet vermeye devam ediyor. Söz konusu nakliye olduğu zaman taşımacılık firmalarında ilk aramamız gereken şey yaptığı işe yaklaşım şeklidir. Yıllardır Ankara içinde ve Türkiye’de kendi geliştirdiği kalite standartları doğrultusunda taşıma hizmeti veren firmamız Ankara firmaları içinde kendine sağlam ve güvenilir bir yer edinmiştir.

Ankara Can Nakliyat Kalite Standartlarını Belirleyen Nedir?

Taşımacılık sektörü son yıllarda birçok yönden kendini yenileme sürecine girdi. Tabiri caizse firmalar arasında azılı bir rekabet mevcut. Bu rekabetin kazanan yüzlerinden biri olan firmamız bu başarısını yılların getirisi olan taşımacılık deneyimlerinin bir birikimi olarak görmekte, hiçbir şey birden olmaz ve başarı bir tesadüf değildir. Nakliye hizmetlerimizden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken çağrı merkezimizle ya da internet sitemiz vasıtasıyla bizimle iletişime geçmek. Sonrasında müşteri hizmetleri temsilcimiz sizinle iletişime geçerek taşıma işleminin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için gerekli bilgilerinizi alacak, firmamız tarafından görevlendirilen bir eksper personeli taşınma işinin detaylarını belirleyebilmek adına sizi ziyaret edecek ve gerekli değerlendirmelerini yaptıktan sonra tarafınıza taşınma hakkında yapılması gereken hususlarda bilgilendirme yapacak. Bizi kaliteli yapan şirket içi organizasyona ve sistemli işleyişe verdiğimiz önem.

Firmamızın Hizmetleri İçinde Neler Var?

Kurulduğumuz 2001 yılından bu yana sürekli gelişen ve günün gerekliliklerine uygun şekilde modernizasyonu yapılan araç filomuz ve taşıma ekipmanlarımız ile ev taşıma, ofis, banka, hastane, dershane, kıymetli eşya ve antika taşımacılığı yapmaktayız. Aynı zamanda taşınma gerekliliği olan ve eşyalarını barındıracak yer bulamayan müşterilerimize kendi antrepolarımızda eşya sigortalı depolama hizmeti vermekteyiz. Asansörlü taşımacılık, sarsıntıyı önleyen nakil araçları ile sevkiyatı ve zarar görmeyecek şekilde taşınarak yerleştirilmesi verdiğimiz hizmetler içindedir. Bugün şehirlerarası nakliyecilik işlerinde en çok kullanılan parsiyel (parça eşya taşımacılığı) konusunda müşterilerimize uygun fiyatlar ile hizmet vererek onları yüksek maliyetli taşıma ücretlerinden kurtarıyoruz. Hem evden eve nakliyat Ankara Balgat ‘ ta hem de Türkiye’nin her yerinde, bizimle güvendesiniz.

Nakliye Aşamaları Neleri Kapsıyor?

Taşıma elamanlarımız, taşıma öncesi her bir eşyanızı demonte (sökme) işlemine tabi tutarlar daha sonra bu eşyalar dayanıklılık durumlarına göre sınıflandırılarak cinsine göre paketleme yapılır. Bu işlemler uzman bir ekip şefi tarafından incelikle kontrol edilir. Paketlemesi biten eşyalarınız yük asansörü ile ya da bina içi taşıma sistemi ile sarsıntıyı önleyen donanımlarla desteklenmiş çelik kasa nakliye araçlarımıza yüklenir. Eşyalarınız gideceği yerde yine aynı standart yöntem sırasıyla açılır montajı yapılır ve kurulur.

Ankara Can Nakliyat bir nakliye firması ve onun çok ötesindedir. Biz evden eve nakliyat Ankara Balgat ‘ta ve Ankara’nın her ilçesinde hizmet kalitemizle var eden unsurlar bunlardır.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...