Ankara’da Ucuz ve Evden Eve Nakliyatın Tek Adresindesiniz

Ev taşıma işi çok sık başımıza gelmese de, yapmayı en son isteyeceğimiz ve mümkün olduğu derece de kaçındığımız işlerden biridir. Zahmetlidir, yorucudur ve bu işleri yaparken kendimizi fiziksel olarak sakatlama riskimiz de bir hayli fazladır. Böyle zamanlarda bu tip işleri bizim yerimize yapacak birilerini ararız. İşte tam da bu anda, bu işleri sizin için profesyonelce, hızlı ve kolay bir şekilde halletmek için buradayız. En ucuz evden eve nakliyat fiyatları Ankara ‘da firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Biz Kim Miyiz?

Biz, Ankara Can Nakliyat olarak kurulduğumuz 2001 yılından bu yana nakliye sektörünün eksiklerini tespit ederek, sürekli kendimizi yenilikçi bir anlayış ile geliştirmeyi sosyal sorumluluğumuz olarak gördük. Bu anlayış ile nakliye sektörünün eksikliklerini de göz önünde tutarak kendimizi sürekli yeniliyoruz. Uzman nakliye elemanı kadromuz, sevkiyat donanımlarımız ve araç filomuz ile sizlere hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliye alanında hizmetler sunuyoruz.

Neden Mi Bizi Tercih Etmelisiniz?

En ucuz evden eve nakliyat fiyatları Ankara ‘da firmamızda olmasının iddiasında bulunmaktayız. Eşyalarınızı hem taşırken hem de kargolarken geliştirdiğimiz ve eşyalarınızı kırılır/kırılmaz cinsine göre paketleme özel olarak paketliyoruz. Beyaz eşyalarınızın mevcut adresinizden sökülmesi ve taşınacak adreste kurulması, taşıma sigortası, taşıma öncesi fizibilite çalışması gibi taşıma standartları sayesinde, taşıma öncesi ve sonrasında sizi hiçbir uğraşa ve zarara sokmadan ve teklif edilen ücretten fazla herhangi bir ek ücret talebi olmadan taşıyoruz.

Taşıma İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

En ucuz evden eve nakliyat fiyatları AnkaraTaşıma işleminden n az 3 gün önce bizden randevu almanızı özellikle rica ediyoruz. Bundan sonra, uzman personelimiz eşyanın taşınacağı lokasyonlarda taşıma sistemlerinin kullanılabilirliğini belirlemek ve uygun bir fiyat teklifinde bulunabilmek adına bir ön çalışma yapmak için sizi ziyaret ederler. Taşıma işlemi asansörlü mü, yoksa bina içinde mi yapılabilir uygunluğunu kontrol ederiz. Bu ön çalışma sırasında size nakliye standartlarımız hakkında ve taşıma yöntemlerimiz hakkında bilgi veririz.

Ankara içinde her ilçeye taşıma hizmeti vermekteyiz. Ev, ofis, banka, kıymetli ve antika eşya taşıma konularında uzman ve uygun nakliye donanımlarına sahip araçlarımızla eşya nakliyeciliği sektöründe Ankara’da standartları belirlemeye devam ediyoruz. Müşterilerin beklentilerini karşılamak ve güvenlerini kazanabilmek yönünde adından söz ettirebilen bir marka olabilmek hususunda işimize duyduğumuz sorumluluk, firmamızı verdiğimiz hizmetler anlamında her gün daha iyiye ulaştırabilmek için bize daha fazla güç veriyor. Çünkü eşya taşımak aynı zamanda sizlerin anılarını, birikimlerinizi ve sermayenizi korumakla da eşdeğer basite alınamayacak önemli bir görevdir. Ankara Can Nakliyat firması olarak nakliyeciliğin belirli bir kalite ve profesyonellik çerçevesi anlamında yapılması gerekliliğinin sorumluluğunu taşımaktan vazgeçmiyoruz. Ve sizlerin güvenini kazanabilmek bizim için müşteri kazanmanın ötesinden ziyade daha özverili bir iş anlayışı modeliyle çalışmamız gerekliliğini ön plana çıkarıyor. En ucuz evden eve nakliyat fiyatları Ankara ‘da bizde teklif almadan karar vermeyin.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...