Ankara’da Asansörlü Evden Eve Nakliyatın Değişmeyen Yüzü

Tüm başkentler öncelikle bürokrat ve çalışan kesimlere ev sahipliği yapar. Ancak bu ev sahipliği bazen kısa sürer. Sonrasında insanlar evleri ve aileleriyle birlikte başka yerlere giderler. Her bir taşınma özellikle başka şehirlere gidilirse zor olur. Bu zorluğun hepsini gidermesek te firmamız sizlere en azında taşınmadaki zorluklar için yardım edecektir. Yıllardır kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla firmamız, sizlere ihtiyacınız olan kolaylığı sağlıyor. Bu özellikleriyle Ankara’da asansörlü evden eve nakliyatın değişmeyen yüzü olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Nedir?

Gelişen teknolojiyle birlikte birçok iş kolaylaştı. Bunlardan biri de evden eve asansörle eşya taşıma alanında yaşandı. Artık araçların arkasına kolayca monte edilen bir asansörle eşyalarınızı kolayca evinizden araca yüklüyoruz. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bazı özellikler var. Öncelikle evinizin araç girecek kadar geniş bir sokakta olması gerekiyor. Daha sonra evinizin asansörle eşya taşıyacak geniş bir balkonu ya da penceresi olması gerekir. Mesela Fransız balkonu diye tabir edilen bir pencere çok kullanışlı olacaktır. Aynı şekilde eğer balkon yoksa ya da balkon kapısı kanepe gibi eşyaların taşınması için küçükse asansör maalesef bunlar taşıyamaz. Bu durumda yine asansör kurulur ancak küçük eşyalar taşınır. Diğer eşyalar. Yine merdivenden taşınır. Tüm bunlara ek olarak, eğer eğer asansör kuracak kadar bir alan olmazsa yine asansör kurulamıyor. Ancak bu durumlarda bile ekiplerimiz hızlıca eşyaları taşıyor.

Ekiplerimiz Nasıl Bu Kadar Hızlı?

Tecrübelerimizle biliyoruz ki evden eve nakliyat ne kadar hızlı olursa siz o kadar mutlu oluyorsunuz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız bunun en güvenli yolunun doğru bir planlamadan geçtiğini biliyor. Bu yüzden bizimle iletişime geçtiğinizde firmamızdan bir uzman adresinizde incelemelerde bulunacaktır. Bu inceleme sonucunda aracın geleceği ve asansörü kuracağı yeri tespit eder. Daha sonra eşyalar için bir tespit yapar. Böylece ne kadar ambalaj malzemesi kullanılacak hesaplanır. Daha sonra sizinle konuşularak bir çalışma planı çıkarır. Bu çalışma planına göre çalışan ekibimiz daha verimli ve hızlı bir şekilde eşyaları araca yükler. Böylece ekiplerimiz ecele etmeden ve dikkatleri dağılmadan çalışırlar. Bu şekilde planlı çalışmak aynı zamanda iş güvenliği içinde çok önemlidir ve personelimiz ve eşyalarınız için de riski en aza indirmiş oluruz. Sadece bu özelliğimizle bile Ankara’da asansörlü evden eve nakliyatın değişmeyen yüzü oluyoruz.

Patsiyal Taşımacılık Nedir?

Ankara içinde ya da dışında olsun eğer aynı yöne gidiyorsanız sizle bir ya da birkaç arkadaşınızı aynı araçta taşıyabiliyoruz. Böylece taşınma maliyetinizi daha da düşürebiliyorsunuz. Ancak bunun için taşınacak tüm adreslere önce bir uzmanımınız gidiyor ve eşyalar için incelemelerde bulunup bir rapor hazırlıyor. Sonra bu rapora göre eşyalar ambalajlanıyor ve uzman gözetiminde numaralanıyor. Sonra araçlara yükleniyor ve yine numaralarına göre indiriliyor. Ankara’da asansörlü evden eve nakliyatın değişmeyen yüzü olmak kolay değil, ve biz bunu yıllardır yapıyoruz, bu yüzden gururluyuz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...