Ankara’da 93 Yılından Bu Yana Nakliyatta Zirve

Ankara’da yaşıyor ve nakliyat konusunda destek almak istiyorsanız, profesyonel yardım için doğru yerdesiniz. Ankara evden eve nakliyat şirketleri arasında 1993 yılından bu yana hizmet vererek zirvede yerimizi koruyoruz. Yenilikleri takip eden, kendini sürekli yenileyen bir şirket politikamız var. Sadece ev taşıma konusunda değil, şirketleriniz konusunda da bize güvenebilir ve her şeyi bize emanet edebilirsiniz.

Ankara ve civarlarında hizmet almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hemen sitemizi ziyaret edin ve size nasıl hizmet verdiğimizi inceleyin. Ankara’da taşınmak sandığınız kadar zor değil. Deneyimli ekibimizle sizin yanınızdayız.

Sizinle Nasıl İletişim Kurabiliriz?

Ankara nakliye için sitemizi ziyaret edebilir ve burada yer alan açıklamaları inceleyebilirsiniz. Eğer kendi sormak istedikleriniz ya da bazı talepleriniz varsa hızlı talep formunu doldurabilir, bize e-mail yollayabilir ya da işiniz acilse telefon numaralarımızı çevirebilirsiniz. Hem mobil hem sabit hat üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi bizimle iletişim kurmak gayet kolay. Ekiplerimiz talepleriniz doğrultusunda ev taşıma ve diğer hizmetler konusunda prosedürlerle alakalı size bilgi verecek. Ayrıca elbette hizmet bedelleri konusunda talebinizin ayrıntılarını bize bilgi olarak iletmeniz gerekir. Standart uygulamalarımızın dışında taleplere yönelik paketlerimiz de mevcuttur.

Sadece Ev Taşıma Hizmeti Mi Veriliyor?

Ankara evden eve nakliyat şirketleri genelde ev taşıma konusunda uzmanlaşmış durumda. Biz sadece ev taşımıyor, aynı zamanda iş yeri, banka, ofis, hastane, mağaza gibi özel yerlerin taşınması konusunda da hizmet veriyoruz. Sadece bu gibi özel yerlerle alakalı prosedürlerimiz biraz farklı işliyor. Mesela banka taşınması gibi özel durumlarda evrakların korunması önemli olacağı için oldukça titiz çalışıyoruz. İlk önce bu alanlara uzmanlarımız gidiyor ve keşif yapıyor. Taşınacak eşyalar, eşyaların gideceği yer, nelerin nereye gideceği, nereye koyulacağı gibi şeyler hakkında ön çalışma yapılıyor ki sonradan herhangi bir sorun yaşanmasın. Ayrıca iş yeri nakliye için bir sözleşme imzalanıyor. Böylece tarafların, özellikle talepte bulunan tarafın hakları garanti altına alınmış oluyor. Profesyonel ve kurumsal çalıştığımızı verdiğimiz hizmet alanlarında da göstermiş oluyoruz.

Ücretler Neye Göre Belirleniyor?

Ankara evden eve nakliyat şirketleri belirli ortalamaları koysa da, genelde fiyatlarda taleplere göre oynamalar olur. Bir evin büyüklüğü ve taşınan eşyaların neler olduğu fiyatları doğrudan etkiler. Talebinize ve eşyalarınıza göre hem zaman ve çalışan çalışması hem de bir fiyat çalışması yapılır. Bizim için müşterilerimizin huzuru ve güveni önemli. Bu nedenle asgari tutarda hizmet bedeli belirleyerek müşterilerimizi de çalışanlarımızı da zor durumda bırakmıyoruz. Kaliteli hizmet vermek için sigortalı ve sürekli çalışan uzmanlarımız var. Uzmanlarımızın ve müşterilerimizin ortak mutabakatta buluşmasını sağlıyor ve dengeli bir politikayla çalışıyoruz. Siz talebinizi belirleyin ve biz de size uygun bir şekilde yardımcı olmaya çalışalım.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...