Ankaracannakliyat.com

Ankaracannakliyat.com Türkiye’nin en başarılı girişimleri arasında yer aldı

2001 yılında Veysel Can Değim tarafından kurulan firmamız, kısa süre içerisinde büyüyerek, nakliye sektöründeki ihtiyaçları karşılayan en başarılı girişimler arasındaki yerini aldı. Kurulduğu yılda Ankara ve Türkiye’ de yer alan nakliye firmalarının yetersizliği, Veysel Can Değin’i cesaretlendiren en önemli etkenler arasında yer almakta. Yeterli sayıda nakliye araçlarına sahip olmayan firmalar yüzünden nakliye işlemlerinin sürekli olarak aksaması ve müşterilerin bu durumdan olumsuz etkilenmesi, firma kurucumuzun kaliteli bir nakliye firması kurulması yönündeki görüşünü kuvvetlendirerek, günümüzde oldukça başarılı olan Ankara Can Nakliyat isimli firmamızın temellerinin atılmasına neden oldu. Küçük bir girişim olarak Ankara’nın Yenimahalle semtinde kurulan firmamız, kısa süre içerisinde büyümeyi başararak 13 farklı noktada şube açmayı başardı.

2001 yılından itibaren şehirlerarası nakliyat, evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık, parsiyel taşımacılığı, fuar taşımacılığı gibi nakliye ve taşımacılık sektörünün her alanında hizmet vermeye devam eden firmamız, her geçen gün yeni başarılara imza atmaya devam ediyor. Eğitimli ve profesyonel ekibi ile işini titizlikle ve prensipleri doğrultusunda aksatmadan takip eden firmamız, banka taşımacılığı, hastane taşımacılığı gibi en önemli taşımacılık işlemlerinde bile güler yüzlü ve başarılı ekibi ile ihtiyaçlarınızı önemseyerek, beklentileriniz doğrultusunda hareket ediyor. Asansörlü taşımacılık konusunda Türkiye’de önde gelen ilk firmalardan biri olarak, değerli eşyalarınızı belirttiğiniz adrese teknoloji ile son derece uyumlu en son model araçlarımız ile taşıyor ve hizmette sınır tanımıyoruz. Ankara nakliyat firmaları arasında kalitesi ve kusursuz hizmeti ile dikkat çeken ve farkını ispatlayan firmamızı dilediğiniz zaman arayabilir ve en kısa süre içerisinde belirttiğiniz adrese nakliye araçlarımızın gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Ankara evden eve nakliyat işlemlerinizde belirttiğiniz adrese kaliteli ekip arkadaşlarımız ulaşır ulaşmaz, eşyalarınızın cinsine, hacmine ve niteliğine en uygun paketleme ambalajlarını belirleyerek, eşyalarınızı gruplandırarak büyük bir titizlikle paketlemeye başlıyor. Paketleme işlemini takiben eşyalarınızı son model nakliye araçlarınıza büyük bir titizlikle taşıyor ve kırılmalarını ya da incinmelerini engellemek için büyük bir özen gösteriyor. Eve teslim aşamasında eşyalarınızda hiçbir hasar oluşmadığını gördüğünüz zaman Türkiye’nin en büyük girişimleri arasında olmamızın sebebini bir kez daha anlayacak ve bizlere bir kez daha hak vereceksiniz. Ankara Can Nakliyat olarak, bize emanet ettiğiniz eşyalarınıza en iyi şekilde göz kulak olacağımızdan kesinlikle şüpheniz olmasın. 12 adet aracımız ve 45 kişilik dev ekibimiz ile sizlere kucak açıyor ve tüm nakliyat ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamayı bir vazife biliyoruz.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...