Ankara Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat İşinde Kime Güveneceğini Biliyor

Taşınmak oldukça ve her açıdan zordur. Üstelik başka bir şehre taşınıyorsanız bu daha da zor olur. Hatta doğru bir evden eve nakliyat şirketi ile çalışmıyorsanız bu zorluk daha da katlanır. Eşyalarınızın doğru bir şekilde araca yüklenmesi, doğru bir kilde gideceğiniz ile götürülmesi ve doğru şekilde araçtan evinize çıkarılması gerekir. Neyse ki Ankara şehirlerarası evden eve nakliyat işinde kime güveneceğini biliyor.

Şehirler Arası Nakliyat İşinde Neler Önemlidir?

Firmamız 1993 yılından beridir Ankaralılara hizmet veriyor. bu uzun yıllar boyunca hizmet kalitesinden ödün vermeyen firmamız, şehirler arası evden eve nakliyat işinde de sektörde lider olmayı başardı. Bu başarımızı ise hıza, kaliteye, tecrübeye ve eğitime borçlu olduğunu ise gururla söylüyoruz. Şehirlerarası nakliye yapılacaksa yola çıkmadan önce tüm eşyalar kontrol edilmelidir. Geride hiçbir şey kalmamalıdır. Ayrıca aracın sürekli ve sabit bir hızda ilerlemesi ve asla belirlenen sınırı aşmaması gerekir. Buna belirli aralıklarla mola verme zorunluluğu da dahildir. Ayrıca gittiğiniz şehirde hızlıca eşyaların yeni adresinize çıkarılması da, üstelik gelişigüzel değil her eşyanın nereye koymak istiyorsanız oraya konulması gerekir. İşte tüm bunları sağlayan nadir firmalardan birisi olarak gururla söyleyebiliriz ki Ankara şehirlerarası evden eve nakliyat işinde kime güveneceğini biliyor.

Nakliye Firmalarında Eğitim Önemi Nedir?

Firmamız 24 yıllık tecrübesinde eğitimin ne kadar önemli ve zorunlu olduğunu öğrendi. Bu sayede artık tüm personelimize bu tecrübelerimizi aktarıyoruz. Üstelik sadece nasıl eşya taşınır sorusunun cevabı için eğitim vermiyoruz. Aynı zamanda iş sağlığı ve iş güvenliği konularında da tüm personelimiz hizmet içi eğitimden geçer. Ancak bu eğitimleri başarıyla tamamlayan personelimiz sahada çalışabilir. Eğitim işini bir seferlik de yapmıyoruz. Değişen şartlara göre gerekirse iletişim ya da teknoloji alanlarında da yeniden hizmet içi eğitim veriyoruz. Böylece size daha güler yüzlü ve daha kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Firmamız Nasıl Çalışıyor?

Öncelikle verdiğiniz adrese bir uzman yolluyoruz. Bu gelen uzman evinizin çevresini inceliyor. Bu da aracın nereden geleceği ve nereye nasıl yanaşacağı, asansörü nasıl kuracağı gibi planlamalar için yapışıyor. Daha sonra evdeki taşınacak eşyalar inceleniyor. Bu eşyalara göre ne kadar ambalaj malzemesi, kutu gibi şeyler gidecek planlanıyor. Son olarak sizinle bir taşınma planı yapılıyor. Bu planı kabul ederseniz ekiplerimiz anlaştınız saatte adresinizde hazır oluyor. Böylece plana göre taşınma işlemi başlıyor. Tecrübeli ekiplerimiz hemen eşyalarınızı ambalajla kaplıyor ve kısa sürede tüm eşyalarınızı araca yüklüyor.

Şehirlerarası taşınmada hızın ne kadar önemli olduğunun farkında olan firmamız, gereken hızı planlama ve tecrübe sayesinde sağlıyor. Hiçbir şekilde aceleyle hareket edip personelimizi veya eşyalarınızı riske atmıyoruz. Tüm bunları bilen Ankara şehirlerarası evden eve nakliyat işinde kime güveneceğini biliyor ve bu bize gurur veriyor.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...