Ankara Şehir Dışı Nakliye Yapanlar Dediğiniz de Aklınıza Gelen İlk İsim “Can Nakliyat”

Sizlerden aldığımız güçle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ankara Can nakliyat bütün hizmetleriyle karşınızda. 2001 yılından beri en güvenilir taşımacılığı Ankaralılara sağlayan Can nakliyat, sizler için şehirlerarası nakliyatı da gerçekleştiriyor. 12 araç ve 45 kişilik ekibimizle birlikte siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmek için elimizden geleni yapıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak yenilikçi ve farklı taşıma yöntemleriyle profesyonel hizmet sunuyoruz. Evinizi ya da ofisinizi taşırken stres mi oluyorsunuz? Bırakın biz halledelim Ankara Can nakliyat bunun için var. Sizlerin işlerini kolaylaştırarak sizin için taşınmayı bir yük olmaktan çıkarıyoruz. Ankara şehir dışı nakliye yapanlar dediğiniz de aklınıza gelen ilk isim tabi ki Can nakliyat!

Şehirlerarası taşımacılık güvenilir mi?

Sorumuza tam da burada korkmadan tabi ki güvenilir diyeceğiz. Yıllardır tecrübe kazanmış, dinamik kadromuzla sizin hizmetinizdeyiz. Ankara Can nakliyat yüzlerce taşımacılık işini üstlenmiş bir firmadır. Bu yüzdendir ki çalıştığımız her müşteri bizim referansımızdır. Müşterilerimizin fikirlerini ve yorumlarını merak ediyorsanız sitemizde ki yorumlar kısmından okuyabilirsiniz. 45 personelimizin hepsi taşımacılık alanında uzman ve yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek sizlere daha konforlu, rahat, stressiz ve güvenli nakliye sağlar. Çalışanlarımızla birlikte kurs, seminer ve eğitimlere katılarak sektörün öncü ismi olmak için çalışmalar yapıyoruz. Sektörümüzün en güvenli firma olduğumuzu da kati suretle belirtmek isteriz. Ankara dan Ardahan’a kadar pek çok şehirlerarası taşımacılık işlemini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Eşyalarımın ambalajı nasıl olacak?

Küçük eşyalarınız hariç diğer tüm eşyalarınızın paketlenmesini de biz yapıyoruz. Bunun için paketleme hizmetini de almanız yeterli. Bu sayede eşyalarınız kırılmıyor, çizilmiyor yada yırtılmıyor. Profesyonel ekibimizle birlikte eşyalarınız paketleniyor ardından araca yerleştirilerek güvenli taşıma sağlanıyor. Eşyalarınızın montajını ve demontajını uzman kadromuz gerçekleştirerek sizleri bir yükten daha kurtaracak. Ayrıca çağrı merkezlerimizde müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizlere 7/24 bilgi vererek işlem takibini yapmanız kolaylaşacak. Asansörle taşımacılık gerekirse onu da biz hallediyor ve eşyalarınız zarar görmeden size teslim ediliyor. Unutmayın işleminiz bittikten sonra Ankara şehir dışı nakliye yapanlar dediklerinde aklınızda ki tek isim Can nakliyat olacak.

Taşıma işlemi bittikten sonra?

İşleminiz bittikten sonra eğer bizden talep ederseniz ekip arkadaşlarımız sizin için eşyaları tek tek indirerek yine aynı şekilde taşındığınız yere çıkarıyor ve yerleştiriyor. Yapılması gereken montaj işlemlerini de tamamlıyoruz. Siz değerli müşterilerimize kaliteyi ve güveni sunmaktan dolayı mutluyuz. Sektörde her geçen gün büyüyerek size ve ailenize destek olmaktan hoşnuduz. Bir aile olabilmeyi başarmış olan firmamız yetkilileri sizleri de aynı sıcaklıkla karşılayarak ailemizden birinin taşınmasına yardım edermişçesine her anınızda yanınızda olacağız. Ne duruyorsunuz çağrı merkezimiz açık, bu arada e-mai yoluyla da bize ulaşarak fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Son olarak İddia ediyoruz Ankara şehir dışı nakliye yapanlar dediklerinde aklınızda kalan tek isim biz olacağız.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...