Ankara Pursaklar Evden Eve Nakliyat İşinde Tecrübeyi Seçiyor

Her başkent gibi Ankara’da zaman zaman taşınma ve nakliye işleriyle meşgul oluyor. Sokaklarda nakliye kamyonları dolaşıyor ve sürekli evler doluyor, boşalıyor. Ancak tek fark var ki o da kaliteli ve güvenilir bir evden eve nakliye firması ile çalışmak oluyor. Ankara Pursaklar evden eve nakliyat işinde tecrübeyi seçiyor. Yıllardır firmamızı tercih edenlerin yüzünü güldürmekten gurur duyuyoruz.

Evden Eve Nakliyatta Neden Tecrübe Önemlidir?

Her şeyden önce bilgi tek başına yeterli olmaz. Bu yüzden o bilgiyi yeterince kullanmalı, pratik yapmalısınız. 1993 yılında kurulan firmamız, kurulduğu tarihten itibaren aralıksız olarak hizmet etti. Tüm geçen zaman boyunca her yeni eve taşınan müşterilerimizden yeni şeyler öğrendik. Nasıl daha hızlı olunur zamanda öğrendik ve artık kendi pratiğimiz var. Kendi tarzımızla daha hızlı ve etkin bir biçimde eşya taşıyoruz. Aradan geçen 24 yıl bize hızın yanında güvenliği de öğretti. Her ne olursa olsun kendi güvenlik kurallarımızı asla çiğnemiyoruz. Özellikle iş güvenliği ve iş sağlığı konularını da ihmal etmiyoruz. Çünkü bir insanı tüm eşyalardan daha çok önemsiyoruz. Özellikle de bu sayede aceleyle çalışılmadığı için eşyalarınız daha da güvenli bir ortamda taşınıyor. İşte bundan dolayı Ankara Pursaklar evden eve nakliyat işinde tecrübeyi seçiyor.

Eşyalarınızın Güvenliğini Nasıl Sağlıyoruz?

Tüm tecrübelerimiz bize güvenli bir çalışma ortamının ne kadar önemli olduğunu öğretti. Ayrıca biliyoruz ki güvenli çalışma ortamı demek hem personelimiz hem de eşyalarınız için daha güvenli bir nakliye anlamına gelir. Bu yüzden taşınma işindeki her adımı önceden planlıyoruz. Sonra ekibimiz bu plana göre hareket ediyor. Bu işlem boyunca ekibimize hiç bir şekilde acele ettirmiyoruz ve dikkatlerini dağıtacak her hangi bir durumun oluşmasını engelliyoruz. Böylece hem kendilerinin hem de eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz. Ayrıca eşyalarınızı paketliyoruz. Büyükleri size özel ambalajlarla sarıp bir kat daha koruma sağlıyoruz. Eğer cam gibi hassas bir eşya varsa baloncuklu malzemelerle ambalajlıyoruz. Bu da bir kat daha güvenlik demek oluyor.

Ankara Can Nakliyat Farkı Ne?

Firmamızın farkı 4 temel konuda yatar. Hız, güvenlik, tecrübe ve eğitim… Bunlar aynı zamanda bizim kalitemizin de temel taşlarıdır. Firmamız tüm personele öncelikle hizmet içi eğitim verir. Bu eğitim geçmeyen hiçbir personelimiz sahaya inemez. Yılların tecrübesinin yanında iş güvenliği ve iş sağlığı konularında da eğitim alan personelimiz bu şekilde daha sağlıklı bir çalışma ortamına da sahip olurlar. Ayrıca asansör ya da diğer teknolojideki gelişmeleri de takip eden firmamız gerektiğinde bu eğitimleri tekrarlar. Eşyalarınızı asansörle taşıdığımız için ve gerekli önlemleri de önceden aldığımız için eşyalarınız daha güvenli bir ortamda taşınır. Tüm işlerimiz önceden hesaplayıp planladığımız için de tüm işler hızlı ve verimli bir şekilde biter. Ankara Pursaklar evden eve nakliyat işinde tecrübeyi seçiyor, çünkü en iyisinin bu olduğunu biliyor.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...