Ankara Polatlı Evden Eve Nakliyat İşinde Canlandı

Her başkent gibi Ankara’da çok yoğun ve karmaşık bir insan trafiğine sahiptir. Üstelik bu trafik özellikle kamu çalışanlarının tayin dönemlerinde çok daha yoğun olur ki eğer profesyonel bir firmayla çalışmıyorsanız taşınma işiniz çok daha zor olur. Neyse ki Ankara Polatlı evden eve nakliyat işinde canlandı. Artık Polatlı sakinleri bu güzel ilçeye yakışır bir nakliyat firmasıyla çalışmanın huzurunu yaşıyor.

Evden Eve Nakliyat Ne Demek?

Türkiye içinde her nereye taşınırsanız taşının, eşyalarınızı alıyor ve yeni yerinize taşıyoruz demek. Üstelik taşınanın ne kadar zor ve can sıkıcı olduğunu da biliyoruz. Eğer özel ya da kamuda çalışan biriyseniz ne kadar sürede yerleşmeniz gerektiğini de biliyoruz. Çünkü evinizi bir an önce taşıyıp yerleşmeniz ve sonrasında işinize başlamanız gerekiyor. işte tüm bunların farkında olarak size mümkün olan en çabuk taşınma imkanını sunuyoruz. Böylece taşınma işiniz bir an önce tamamlanır ve siz de daha fazla dinlenmeye vakit bulursunuz. Polatlı evden eve nakliyat işindeki yoğunluğunu da bu şekilde çözmüş olacak.

Hızlı Nakliye Eşyalara Zarar Verir Mi?

Hayır. Firmamızın hızı işleri planlı yapmasından ve 24 yıllık tecrübesinden kaynaklanır. 1993 yılında kurulan Ankara Can Nakliyat, kurulduğu tarihten itibaren tüm birikimini personeline aktarıyor. Böylece yılların deneyimiyle tüm ekiplerimiz eşyalarınızı mümkün olan en doğru ve en hızlı şekilde taşıyor. Üstelik daha öncesinden yapılan ön inceleme ve çalışma planı sayesinde hızımızı daha da arttırıyoruz. Ekiplerimiz eşyaları taşımadan önce paketler. Hatta hassas eşyaları baloncuklu naylon muhafaza içinde sararlar. Böylece eşyalarınızın bir kat daha koruması olur. Zaten bizimle imzalayacağınız sözleşmede size bu hasarsızlığın garantisini veriyoruz. Tüm eşyalarınız için kullanılan malzemeleri sadece sizin eşyalarınıza özel olarak getirip kullanıyoruz. Yani bir ambalaj malzemesini iki defa kullanmıyoruz. İşte bu yüzden Ankara Polatlı evden eve nakliyat işinde canlandı.

Nasıl Çalışıyoruz?

Öncelikle bizimle iletişime geçip adresinizi veriyorsunuz. Daha sonra firmamızdan bir uzman gelip adresinizde ön incelemede bulunuyor. Bu ön inceleme sonrasında evdeki eşyalarınızı inceliyor. Bunun ilk sebebi aracın nasıl ve hangi yönden adresinize geleceğini hesaplamaktır. İkinci sebebi ise asansörün nereye kurulacağı hakkında bir ön çalışma yapmaktır. Bu sayede ekiplerimiz eşyalar için geldiklerinde yer aramak zorunda kalmayacak. Ki bu da hızlı olmamızın sebeplerinden biridir. Uzmanımız yapacağı ön incelemede eşyalarınızın durumuna göre ne kadar ambalaj malzemesi kullanılacağını da hesaplayıp ona göre hazırlıklı gelinmesini sağlar. Tüm bu hesaplamaları yaptıktan sonra sizinle bir sözleşme yaparız. Ve size sadece eşyalarınızı toparlamak düşer. Ekiplerimiz geldiğinde hızlıca eşyalarınızı toparlar, paketler ve araca yükler. Sonrasında yeni adresinize gider ve eşyaları gelişi güzel değil, nereye yerleştirmek istiyorsanız oraya yerleştirir. Böylece sorunsuz ve daha az zahmetli bir taşınma atlatmış olursunuz. Ankara Polatlı evden eve nakliyat işinde canlandı denmesinin nedeni de bunda yatar.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...