Ankara Nakliyat Keçiören Güvenilir ve Kaliteli Hizmette Yanınızdayız

Taşınma ihtiyaçlarınızda Ankara Nakliyat Keçiören yanınızda olmaktan ve sizlerin taşınmada yaşayacağı sıkıntıları minimuma indirerek sizlerin yardımına koşuyoruz. Evden eve nakliyat zor ve deneyim gerektiren hizmet sektörüdür. Müşterilerimize alanında uzmanlaşmış ve tecrübe sahibi profesyonel elemanlarımızla, son model araç filomuzla Ankara başta olmak üzere Türkiye sınırlarında bulunan her yere nakliyat hizmeti veriyoruz.

Ekspertiz Hizmeti Ücretlimi?

Ankara Nakliyat Keçiören olarak evden eve taşınma  konusunda güven esas olmalı diyorsanız bizi aramanız yeterlidir. Günün müsait olduğunuz zaman diliminde evinize gelecek olan ekspertiz ekibimiz taşınacak eşyaları inceler ve taşınma gününde herhangi bir aksilik yaşanmaması için ön çalışma yapar ve rapor hazırlar. Ücretsiz olarak hizmet veren ekspertiz ekibimiz Nakliyat Ankara Keçiören olarak tüm eşyaların envanter listesi çıkarılır ve eşya miktarıyla orantılı aracın hangisi olacağına karar verilir. Taşımada kullanacağımız ekipmanlarımızın belirlenmesinden, çalışacak personel sayısına kadar tüm işlemler kaydedilir. Kullanılacak ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi gibi bir çok detaya yer verir ve değerlendirmesini yaptıktan sonra rapor düzenler ve raporun bir nüshası da size teslim edilir. Müşterilerimize taşıma hizmetleri esnasındaki her detay aktarılır ve anlaşma yaptığımız takdirde sözleşme ve sigorta kapsamı dahilinde sözleşmede belirtilen gün ve saatte adresinizde hazır olunur. Evinize gelecek olan taşıma ve toplama ekibimiz bir çok detayın önceden değerlendirilmesi sonucu  sorunsuz hizmeti almanız için disiplinli ve titizlikle çalışır.

Sigortalı Taşıma Gerekli mi?

Eşyalarınızın sigorta kapsamında taşınması hem şehir içi hem de şehir dışı taşımacılık hizmetinde geçerli niteliklerde yapılan eşya sigortası olarak eşyalarınız garanti altına alınır. Keçiören Nakliyat Ankara olarak eşyalarınızın tümünde geçerli nitelikte yapılan sigorta eşyanın kırılması çalınması veya olabilecek her türlü kaza veya afetlere karşı geçerlidir. Geniş kapsamlı eşya sigortası sayesinde bize emanet ettiğiniz eşyalarınız güvence altına alınır. Taşınma tarihinde evinizin önünde hazır olan ekibimiz yeni yerinize hızlı şekilde taşıma sürecini gerçekleştirir. Personelimiz ilk olarak mobilyalarınızı demonte eder ve mobilyalarınızı ambalajlar içinde muhafazalı bir şekilde araca yerleştirir. Taşınması zor ve zarar görme ihtimali yüksek olan mobilyalarınızı birinci sınıf ambalajlarla paketledikten sonra ilk olarak onların yerleşimi sağlanır. Elektrikli ev eşyalarınız havalı naylonlar içerisinde paketlenir ve özel eşya boyutuna uygun kolilere yerleştirilir. Kumaş, deri koltuklarda ilk olarak streçlenir ve sonrasında havalı naylonlarla kaplanır. Her aşamasında titizlik gösteren ekibimiz her parça eşyanızı kendi eşyası bilir ve ona göre özenle davranır. Yeni yaşam alanınıza doğru yola çıkılır ve yeni yerinizde her eşyanızı sizin gösterdiğiniz yerlere koyar ve hiçbir eşyanızın zarar görmediğine emin olduktan sonra memnuniyet içerisinde aranızdan ayrılır ve pişman değil memnun ederek işimizi sonlandırmanın mutluğunu yaşar ve yaşatırız. Aklınızda kalan tüm sorular için bizi arayabilir ve destek alabilirsiniz. Ankara Nakliyat Keçiören her an hizmete hazır olan ekibimiz kısa sürede yanınızda olacak ve zorlu taşınma sürecinin ağırlığını sizden alacaktır.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...