Ankara Nakliyat Bayrampaşa Taşınma Stresine Son Veriyor

Yeni adrese taşınmak durumunda kaldığınızda stresli olan taşınma süreci sizi endişelendirmesin. Ankara Nakliyat Bayrampaşa semtinizde hizmet veren nakliyat firmamızdan 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Güvenilir firma ararken bizi bulduğunuzda bizimle iletişime geçerek, fiyat alabilir ve aklınızda takılan tüm sorulara destek ekibimizden cevap bulabilirsiniz. Firmamız adresinize ulaşır ve eşyalarınızı yerinde tespitini ücretsiz olarak yapar. Ekspertiz dediğimiz hizmetimizde eşyalarınız için en uygun taşıma sistemini seçer ve ambalaj malzemesinden, taşınacak araç boyutuna ve taşınma aşamasında ihtiyaç duyulan personel sayını belirler. Bu işlemler sonucunda kayıt altına alarak raporladıkları ekspertiz formunun bir kopyasını verir.

Taşınma Sürecinde Yapılacak Hizmetler Nelerdir?

Ankara Nakliyat Bayrampaşa semtindeki adresinize, taşınma gününü birlikte belirlediğimiz gün ve saatte adresinize gelinir. Ev eşyalarınız için hazırladığımız uygun ambalaj malzemeleri ile birlikte adresinizde olan toplayıcı personelimiz tarafından ambalajları yapılır ve evden eve nakliyat aracımıza düzenli bir şekilde yerleştirilmesi sağlanır. Taşıyıcı ekibimizin içinde bulunan demonte personelimiz mobilyaların söküm işlemini yapar ve uygun ambalajlarla her bir eşyayı paketler. Ambalajları tamamlanan mobilyalar araç içerisine yerleştirilir. Taşınma sırasında en çok zarar göreceği tahmin edilen ve güvenilir olmayan nakliyat firmaları seçildiğinde sıklıkla zarar gören beyaz eşyalarınız özenle en uygun ambalaj malzemesiyle kaplanır. Çizilmesin, şekli bozulmasın ve herhangi bir zarar görmesin diye muhafaza içerisine alınır. Bayrampaşa Nakliyat Ankara taşınma işlerinde tüm eşyalar paketlenip araca yerleştirildikten sonra evin son kontrolleri yapılır ve hiçbir eşyanın kalmadığına emin olunduktan sonra Kapalı çelik kasalarla korunaklı araçlarımızla yeni adresinize yolculuk başlar. Yeni adreste gerekiyorsa asansör kurulur ve taşıma süreci burada da devam eder. Sizlerin belirledikleri yerlere eşyalar taşınır. Ambalajlar açılır, demonte edilen mobilyalar monte haline getirilir ve yerleşim işlemine başlanır. Birlikte gerçekleştirdiğimiz son kontroller ardından hasarsız teslimatımızla işleminiz sona erer.

Nakliyat Konusunda Güvenilir Firmamı Arıyorsunuz?

Nakliyat Ankara Bayrampaşa evden eve nakliye işlemlerimiz sadece Ankara sınırları içinde değil tüm Türkiye’nin il ve ilçelerine gerçekleşir. Profesyonel hizmetin adresi olarak nakliyat denilince Ankara’da ilk akla gelen firmalar arasında yer alıyor ve her geçen gün yeni şubelerimizle hizmete devam ediyoruz. 15 yıllık bilgi birikimimiz ve iş tecrübemizle, aramıza yeni katılan tüm personellerimizi taşıma konusunda eğitimler vererek ve son aşama olarak sertifikalı hale getirdikten sonra taşıma işlemlerine dahil ediyoruz. Ankara Nakliyat Bayrampaşa olarak taşıma konusunda eğitimli ve işini profesyonel anlamda en iyi şekilde yapan tüm ekibimiz taşınma stresine son veriyor ve her eşyanızı sigorta kapsamına aldıktan sonra taşıma sağlıyoruz. Güvenilir hizmet almak istiyorsanız ve eşyalarınıza zarar gelmesin istiyorsanız sigortasız taşıyanlardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Ambalajlı ve uzman taşımacılık hizmetinde tüm ekipmanlarımızla hizmet veriyor ve arkamızda memnun müşteri bırakmanın gururuyla Ankara’nın her ilçesine, her semtine kadar genişlemeyi hedefliyoruz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...