Ankara Mamak Can Nakliyat Hizmetleri

Ankara Mamak Can Nakliyat Hizmetleri

Ankara’nın en büyük ve en çok tercih edilen nakliyat şirketlerinden biri olan Can Nakliyat, Ankara’nın Mamak ilçesinde de işlerini sürdürmeye devam ediyor. İlgi ve özenle yaptığımız nakliyat işimizde, müşterilerimizi memnun etmek ve taşınma gibi yoğun bir süreci sizler için en kolay hale getirmek misyonlarıyla çıktığımız yolda her geçen artan müşteri ve müşteri memnuniyeti sayımızla devam ediyoruz. Ankara Mamak Can Nakliyat Hizmetleri eşyalarınıza büyük bir titizlikle yaklaşarak, olası aksaklıkları ortadan kaldırıyor.

Hizmetlerimiz

Ankara Mamak Can Nakliyat Hizmetleri size sadece evden eve nakliyat değil; ofis, şirket, parsiyel taşımacılık imkanları da sunuyor. Eşyalarınız işinde uzun yıllardır deneyim sahibi olan profesyonel çalışanlarımız yardımıyla taşınır. Uzmanımız talep ettiğiniz yere gelerek eşyalarınızın kaydını tutar ve taşırken nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konusunda kararlar verir. Bu kararları çalışanlarımıza iletir ve böylece eşyaları taşırken hiçbir hasar gelmemesine özen gösterilir. Eşyalarınız numaralandırılır. Kullandığımız özel ambalajlarla kırılabilir ürünlerinize gerekli hassasiyet gösterilir. Araçlarımızda bulunan sabitleme sistemleri sayesinde ise taşıma sırasında sarsıntıdan kaynaklanabilecek hasarları ortadan kaldırmak için yerleştirme planı çıkarılır ve bu plan doğrultusunda ürünler taşınır. Bütün çalışanlarımız eşya taşıma konusunda eğitime tabi tutulur, bu nedenle işinde profesyonel çalışanlarımız ile eşyalarınızı kapınızın önünden alarak, arzu ettiğiniz yere bırakıyor ve yerleştiriyoruz. Bunu yaparken de taşıdığımız yerin duvarlarında en ufak bir çizik bile olmamasına dikkat ediyoruz. İlke ve prensiplerimiz açısından müşterilerimizin yorum ve önerilerini dikkate alarak kendimizi sektörde sürekli geliştiriyoruz. Büyük firmalar, okullar veya hastaneler için de nakliyat çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Mobilyalarınızı özenle monte ve demonte ediyoruz. Böyece taşıma durumunu kolaylaştırıyoruz. Bunun için de tam donanımlı ekibimiz ve araçlarımızla hizmet veriyoruz. Sigortalı taşımacılık anlayışını uyguladığımız için ise müşterilerimizi zor durumda bırakacak hiçbir hizmeti kabul etmiyor ve sunmuyoruz. Ankara nakliyatçı arayışı içinde olan siz değerli müşterilerimize bir internet sitesi kadar uzaktayız. Sitemizde bulunan talep gönderme seçeneğiyle birlikte taşıma yapılacak yerleri ve taşımanın yapılacağı tarihi seçerek ücret ve uygunluk durumu hakkında kolaylıkla bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Asansörle Taşıma

Eğer taşınacağınız yer yüksek bir katta bulunuyorsa, sizlerece güvenli ve modern bir seçenek olan asansörlü taşıma işlemini sunuyoruz. Ankara Mamak Can Nakliye Hizmetleri eşyalarınızı taşırken hasar alma durumunu sıfıra indirmek için asansör yönteminden yararlanıyor. Bu yöntemle birlikte taşınmasını istediğiniz eşyalar asansöre yükleniyor ve talep ettiğiniz kata çıkarılıyor ve balkon ya da pencereden eşyaların aktarımı sağlanıyor. Böylece kat çıkarken ya da inerken eşyalara gelebilecek zararların önüne geçiliyor. Bunu yaparken eşyaları boyutuna göre ayırmıyoruz. Büyük ya da küçük boyutlu tüm eşyaları özel asansörümüz ile taşıyoruz. Yaşayabileceğiniz taşıma streslerini firmamız ile birlikte en aza indirmek için şimdi teklifinizi alın.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 1 reviews
by Cemil Kesil on Ankara Nakliyat

Evimi çok temiz taşıdılar ☺☺☺

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan)
Loading...