Ankara Kurumsal Taşımacılık’ta Biz

Taşımacılık sektöründeki başarısını Ankara kurumsal taşımacılık  sektöründe de başarıyla yürüten firmamız, Ankara’da taşımacılık denince akla ilk gelen isim olmasıyla bu başarıyı daha da katlıyor. Peki kurumsal taşımacılık nedir? Yazımızın devamında bu bilgileri ve firmamızın yürüttüğü işin prensibini öğrenebilirsiniz.

 Kurumsal Taşımacılık Nedir?

 Kurumsal taşımacılık kamu ve özel organizasyonların bir yerden başka bir yere taşınmasına verilen addır. Evden eve nakliyat ve parça başına nakliyattan daha farklı bir şekilde yürütülen bir iştir. Kurumsal taşımacılıkta nakliyat işinin büyüklüğüne bağlı olarak bir denetmen ya da denetmen heyetinin gözetimiyle gerçekleştirilen bir iş yürütülür.

Kurumsal taşımacılık hizmeti diğer nakliyat ve taşıma işleri gibi basit yürütülen bir organizasyon değildir. Kurumsal eşya ve materyallerin nizamı düzgün, yerleri asla karıştırılmayacak bir şekilde dizilmesi gerekir. Aksi halde ofisinizin düzeni alt üst olur, yerleştirme süresi uzayacağı için işleriniz aksayabilir. İş düzeni ve ruh sağlığınız için güvenilir ve titiz çalışan, düzenli çalışan bir firmayla çalışmanız gerekir. İşinin uzmanı bir ekip olarak sizlere bu güveni sağlamak bizim görevimiz.

 Kurumsal Taşımacılık İçin Bizi Arayın

 Ankara kurumsal taşımacılık  işleriniz için bizi arayın, gözünüz arkada kalmasın. Ankara’da taşımacılık sektöründe emin adımlarla ilerleyen firmamız, ofisinizi gözü kapalı emanet edebileceğiniz bir firma oluşuyla sizin için büyük bir kolaylıkla işlerinizi halledebilmektedir. Daha çok sağlık, eğitim, hukuk, banka ve diğer kamu kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu kurumsal taşımacılıkta konu olacak eşya ve belgelerin öneminin ve sorumluluğunun farkında olan firmamız işinin ehli ve disiplinli personeliyle sizlere hizmet sunuyor. 45 kişilik ekibimiz ve 12 araçlık araç filomuzla bu iş için güvenebileceğiniz bir adresiz.

 Kurumsal Taşımacılık İşlemini Nasıl Yürütüyoruz?

 Ankara kurumsal taşımacılık  sektöründe bir numara olan firmamız kurumsal taşımacılık hizmetini tabi ki bir düzen ve nizam içinde yürütüyor.

  • Firmamız tarafından adresinize eksperler gönderiyoruz. Bu eksperlerin gözetiminde bir taşıma planı oluşturuyoruz.
  • Ardından taşımaya konu olacak eşya ve materyaller için sigorta yapıyoruz.
  • Kurumsal taşımacılık konusunun dahilindeki tüm eşya ve materyallerin paketleme ve ambalaj işlemlerinde düzen ve nizamı elden bırakmıyoruz. Eşyalarınızın karışmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Bu sayede taşıma sonrasında eşya düzeninizi alt üst etmeden siz değerli müşterilerimize eski ofisinizdeki düzeni tekrar sağlıyoruz.
  • Dosya ve düzenlenmesi gereken tüm eşya, belge, dosya ve materyallerinizin yeni yerine yerleştiriyor, düzenini sağlıyoruz.

Ofis, büro, fabrika, hastane, okul, banka gibi kurumsal kuruluşların taşınması sırasında ayrı bir özenle işi yürütmek gerekir. Herhangi bir belge, senet ya da dosyanın kaybı kurumun başını ağrıtabilir. Bunun sorumluluğu ve bilincinde bir çalışmayla gayet ciddi bir şekilde işimizi yürütüyoruz.

Sizlere hızlı, güvenilir ve kaliteli bir iş sunmanın vermiş olduğu gururla işimizi siz değerli müşterilerimizin övgülerine layık olabilmek için çalışıyoruz.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...