Ankara Evden Eve Taşıma Şirketi Can Nakliyat

Ankara evden eve taşıma şirketi Can Nakliyat  sizlere üstün hizmetiyle göze çarpan ilk isim. Taşınma işinin zahmetli ve stresli bir iş oluğunu kabul ediyoruz. Ancak bu bizim için değil sizin için geçerli. Biz işimizi profesyonel bir şekilde, işin planlamasını yaparak yürüttüğümüz için bütün iş sıkıntısız ve problemsiz bir şekilde hallolmuş oluyor. Sizlere de arkanıza yaslanıp nakliye işinin tamamlanmasını beklemek kalıyor. İsterseniz elinizi bile sürmeden tüm işi biz siz değerli müşterilerimizin yerine hallediyoruz. Karşılığında gülümsemeniz ve memnuniyetiniz bizim için en iyi geri dönüş. Müşterilerimizden duyduğumuz ‘’elinize sağlık’’ sözüyle içimiz rahatlıyor ve memnuniyetiniz bizi mutlu ediyor.

Tüm İşi Bize Bırakın

Ankara evden eve taşıma şirketi Can Nakliyat tüm işi yapsın siz de arkanıza yaslanıp işi bitirmemizi bekleyin. Dilerseniz eşyaları paketleme, araçlara yükleme, istenilen yere taşıma ve yerleştirme işlerinin tümünü biz yapalım. Siz de taşınacak eşya sayınıza göre verilen fiyat karşılığında üstün hizmetin tadını çıkarın. Taşınmanızdan birkaç gün önce bize telefon numaramızdan ulaşıp haber vermeniz yeterli. Keşif yapalım, fiyat belirleyelim ve tüm işi halledelim. Evinizin konumu ve bulunduğu kat ya da başka sebeplerle dilerseniz asansörlü taşıma sistemimizle son teknoloji araçlarımızla bu hizmeti siz değerli müşterilerimize sağlıyoruz. Size de sadece evinizin kapılarını bize açmak ve yüzünüzde gülümseme ile kapınızı kapatıp rahatça oturmak kalıyor.

Dilerseniz Uygun Fiyat İndirimiyle Paketleme İşi Sizin Olsun

Ben eşya paketleme işini zaten seviyorum hem biraz daha uygun bir fiyatla eşyalarım taşınsın diye düşünüyorsanız paketleme işini size bırakıyoruz. Eşya sayısına ve işin büyüklüğüne göre değişen indirimlerle paketleme işini sizin yaptığınız takdirde bize sadece bu eşyaları evinizden tek tek alıp verilen adrese taşımak ve güvenli bir şekilde verilen adrese teslim etmek kalıyor. Daha ekonomik bir yöntemle eşyalarını taşıtmak isteyen müşterilerimize bu hizmeti vermekten büyük onur duyuyoruz. Böyle bir kolaylıkla eşyalarınızı paketleyerek ya da kolileyerek hem işin eğlenceli kısmının içinde bulunmuş oluyor, hem de taşıma ve yerleştirme zahmetinden de kurtulmuş oluyorsunuz.

Kuralları Siz Belirleyin

Ankara evden eve taşıma şirketi Can Nakliyat’ın birinci çalışma prensibi olan müşteri memnuniyetinin getirdiği sorumlulukla, müşterilerimiz nasıl isterse o şekilde çalışıyoruz. Sizin için önemli ya da değerli olan her türlü kırılacak eşya, korunması gereken hassas yüzeyli mobilya veya ek olarak ilgi beklediğiniz her eşyanızı 2001 yılından beri dikkatle naklediyoruz. Firmamızda her türlü parça nakliyat, evden eve nakliyat, ofis nakliyatı, asansörlü nakliyat ve antika eşya nakliyatı işlerini yapmaktayız. 45 kişili ekibimizle ve son teknoloji taşıma işine uygun araçlarımızla eşyalarınızın hiçbir hasara uğramadan taşındığını görmek sizi mutlu edecek. Taşınma gününden bir  kaç gün önce telefonla arayarak bize haber verin, sizi bu yükten memnuniyetle kurtaralım.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...